Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie wiem, co mnie podkusiło by nie spojrzec na salary Meltona, tak bym też go brał, tyle, że za Biyombo. Ban w złym momencie, bo mam 3 szroty w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek, napisałem w apce, muszę się zastanowić. To juz są ostatnie podrygi Dragicia...

To ma też drugą stronę, o której nie pomyślałeś - złe oferty bym od razu odrzucał. Ja po prostu tak mam w zwyczaju, dobre od razu akceptuję, złe od razu odrzucam. Jest też trzecia grupa ofert, do których należą Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czaję. Na nic nie naciskam, po prostu jak kilka dni wiszą oferty w kilku ligach do tej samej osoby, to lubię sprawdzić czy jakaś reakcja w końcu będzie, czy guzik. 

Gość po którego uderzam to też nie jest szał w relacji wiek-miejsce w zespole, ale chcę zawęzić lekko, z kolei Ty masz bana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, matek napisał:

Czaję. Na nic nie naciskam, po prostu jak kilka dni wiszą oferty w kilku ligach do tej samej osoby, to lubię sprawdzić czy jakaś reakcja w końcu będzie, czy guzik. 

Gość po którego uderzam to też nie jest szał w relacji wiek-miejsce w zespole, ale chcę zawęzić lekko, z kolei Ty masz bana. 

No w relacji wiek-miejsce w zespole, to akurat jest, bo Horford ma pewne miejsce w drużynie i koszykarsko się nie starzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, matek napisał:

Jak tam uważasz, nie będę się kłócił. 

A to już jesteś niezadowolony z gorana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... po tej akcji ze składami, nie mam spisu kto komu oddał pick. Jeśli ktoś pamięta, to napiszcie tutaj. Ja nie wiem, kiedy będę mógł to sprawdzić, poza tym nie chce mi się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2019 o 20:18, matek napisał:

Wiecie co... po tej akcji ze składami, nie mam spisu kto komu oddał pick. Jeśli ktoś pamięta, to napiszcie tutaj. Ja nie wiem, kiedy będę mógł to sprawdzić, poza tym nie chce mi się. 

Wbiłem żeby zapytać gdzie mogę sprawdzić kto ma jaki pick - a tu taki Twój ostatni wpis w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FBX dopłacam pickiem i nikt go nie chce :(

A jak już jestem w temacie picków - przejrzałem cały ten temat i znalazłem tylko dwie wymiany z pickami, naniosłem te dwa wybory już do składów. Jeśli ktoś wymieniał pick jeszcze w starym temacie, to niech da znać, ale raczej nie było takiej sytuacji. W wielu zespołach pod składami jeszcze nie ma wypisanych picków, ale będę je dopisywał przy kolejnej aktualizacji, pewnie jutro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie go w sąsiednim dynasty wywaliłem - jeśli by to była kwestia tego sezonu, to pal diabli, ale trzeba naprawdę poszukać kogoś, kto nie zjarzy, że za rok jego wartość wyniesie ok. 50 fpg :)

Tak więc brać Blake'a to się nawet tankerom nie opłaca. Taki syndrom Cousinsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do takich grajków jak Griffin to  teraz trzeba sporo dołozyc zeby go w miare opłacalnie się pozbyc, bo to nawet nie sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denver Nuggets - @Pafsen        

lpAKu9f.png

  1. Jimmy Butler        53,15
  2. Steven Adams        48,55
  3. Montrezl Harrell        46,40
  4. CJ McCollum        45,40
  5. Willie Cauley-Stein        44,15
  6. Ricky Rubio        39,25
  7. Justise Winslow        38,65
  8. Goran Dragic        35,90
  9. Rondae Hollis-Jefferson        26,75
  10. Jaxson Hayes        25,00
  11. Tyler Herro        20,00
  12. Pusty slot        15,00
  13. Reggie Jackson        35,90

    Suma:    474,10

 

A ostatnio się cieszyłem, że nikt nie przekracza od dawna :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn... Myslalem ze pusty slot skoro jest pusty liczy sie za 0 dlatego wywalilem dwoch leszczy dla Reggie'go :( Wtopa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KosiHoops robi trejd, a rozumiem, że nie wie, że jest coś takiego jak FA?

Dawno nie było głupiego trejdu, to teraz wraca ze zdwojoną siłą, biorąc młodego, perspektywicznego Lowry'ego za weterana Mitchella. Może liczy, że Lowry będzie jak Kasai?

Pusty śmiech mnie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, bulek napisał:

Pusty śmiech mnie ogarnia.

Mnie ogarnia, gdy nie krytykujesz graczy, którzy są turbo pasywni od lat na każdym polu w tej lidze. 

Wymieniliśmy masę ofert, w końcu coś siadło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, matek napisał:

Mnie ogarnia, gdy nie krytykujesz graczy, którzy są turbo pasywni od lat na każdym polu w tej lidze. 

Wymieniliśmy masę ofert, w końcu coś siadło. 

@KosiHoops jest bardzo aktywny. 12 zawodników w tamie od początku sezonu. Jordan Bell w składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bulek napisał:

@KosiHoops jest bardzo aktywny. 12 zawodników w tamie od początku sezonu. Jordan Bell w składzie.

Oferty różnie co raz dostaję. Odpowiada szybko, bardzo często kontruje swoimi.

Od 1/3 ligi nie można doczekać się odpowiedzi, nawet po wysłaniu prośby o rzucenie okiem na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to veto tez ode mnie :( To że Kosi jako jeden z niewielu odpowiada nie powinno z automatu uwiarygadniac jego wymian... Czy my wogole nie uzgodnilismy wczesniej że z typem nie trejdujemy już? To co pisze @bulek "12 zawodników w tamie od początku sezonu. Jordan Bell w składzie." pokazuje jak bardzo jest aktywny w lidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doceniam, że Kosi na trejdy odpowiada. Ale zestawienie tego faktu z brakiem doboru 13 gracza to brzmi jak oksymoron.

Generalnie trejd jest pod kątem fpg jakby ok, ale o ile się nie mylę, nie po raz pierwszy kwestionowana jest taktyka Kosiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×