Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiggins i Paschall za Lowrego ok. 

Lowry i Robinson za Mitchella źle.

Finalnie porównywalny (i na sporo mniejszym salary) do Mitchella Wiggins poszedł bez słowa, do Mitchella finalnie dodałem razem z nim Robinsona i Paschalla. Ale jest jakiś problem. Wymieniliśmy masę ofert i wcześniej straciłem trochę czasu na pozyskanie innych klocków, żebym na coś poszedł i akceptował swój skład.

Mam dość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek czemu od razu dość, dyskutowaliśmy o wywaleniu Kosiego z ligi a Ty dalej próbujesz go oskubać. może wystarczy, że mocno ustawił tegoroczne wyniki walnie przyczyniając się swoimi nieracjonalnymi decyzjami do powstania monster składu eviego. pisałem to już w listopadzie ale powtórzę raz jeszcze - gościa należy się pozbyć z ligi jak najszybciej, barcalover już dawno zgłaszał się na zastępstwo - zabrakło chyba, nie po raz pierwszy, konsekwencji ze strony bulka, żeby doprowadzić sprawę do ładu całościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@goozman chyba zabrakło mi stanowczości.

Proponuję jego składu nie ruszać, a po sezonie poszuka się rozsadnego zastępstwa. Kosi mnie rozczarował, przyznaję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Gooz'em - to wszysko wina @bulek ;)

A @matek - serio nie ma sie co obrazac. Pisalismy na privie ale powtorze to i tutaj - to jest liga dynasty wiec sila rzeczy plaujesz w dluzszej perspektywie czasu. Nawet jesli staty wygladaja podobnie to jeden ma 24 a drugi 34 lata... Produkjac na przyszle sezony latwa do przewidzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie nie ma sensu tego dalej ciągnąć. Wiecie ile dziwnych wymian liga NBA doświadczyła i cały czas doświadcza? Duzo!!! Nie chcę się narzucać i na siłę kogoś zmuszać do wymian dobrych czy złych według Was.... Proszę abyście znaleźli kogoś na moje miejsce. Jeśli już znajdziecie to usuńcie mnie z ligi ..dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobrałem przed chwilą Rossa na podstawie błędnego salary podanego w temacie składów - dopiero zauważyłem, że powinienem mieć Osmana zamiast House Jr.
cofnijcie proszę ten ruch z Rossem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za grę w ostatnim sezonie, mimo że nie mogliśmy go poprowadzić do końca. 

Podsumowując ten dziwny sezon, podium wygląda następująco:

  1. Washington Wizards - @tomalaobi 
  2. Brooklyn Nets - @matek    
  3. New York Knicks - @evitacre        

Gratulacje. W tym miejscu proszę @cieglo o dodanie stosownych odznak w profilach GM'ów :)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×