Skocz do zawartości

Polecane posty

2 minuty temu, matek napisał:

To teraz jedna sprawa...

Jak liga jest aktywna na Y!, to tam robimy transfery. Ja nie będę przerzucał zawodników z jednego zespołu do drugiego, tylko przyklepię wymianę, jeśli wszystko jest ok. Więc tam to sklejcie. 

Na forum ogłaszamy, jeśli do wymiany są dołączone picki, bo tego nie zgadnę. 

@matek - OK. Z rozpędu tak zrobiłem.

@Ledley - poszła propozycja

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, matek napisał:

No widziałem, ale Foxa to nie wiem czy bym puścił za Embiida nawet :P

 

@matek zwykle bardzo wysoko ceni swoich grajkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam młodych:

Jaylen Brown

Donte DiVincenzo

Jalen Brunson

Carsen Edwards

Oferta konkretna dla tankerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Los Angeles Clippers - @Musli 

lac.png

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

  1. Russell Westbrook  78,00
  2. Paul George  69,55
  3. DeMar DeRozan  55,65
  4. Marc Gasol  49,55
  5. Robert Covington 43,25
  6. Spencer Dinwiddie    37,35
  7. Gordon Hayward  35,00
  8. Treveon Graham    16,35
  9. Anthony Tolliver    15,25
  10. C.J. Miles    15,10
  11. Jevon Carter    15,00
  12. Edmond Sumner   15,00
  13. Grant Williams 15,00

Picki: 

Salary: 460,05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za dziwny trejd wisi? Trudno jest mi zrozumieć chęć go robienia z perspektywy @KosiHoops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak jakby komuś odechciało się grać bo kolejny kąsek wisi i czeka na akceptację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lew napisał:

Wygląda to tak jakby komuś odechciało się grać bo kolejny kąsek wisi i czeka na akceptację.

Jak dla mnie to jest to do zawetowania, ale jeżeli ktoś mi daje taki prezent, to przecież nie będę odmawiał dla zasady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosi leci w lolo i trochę to przykre bo wydawał się zdeterminowanym GM, ale porównajcie obecny zespół do tego po drafcie... tutaj powinny lecieć dwa weta, nawet dla dobra przyszłego GM tego zespołu, po prostu. Takie moje zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosi zaproponował mi wymianę i sie zgodziłem. Tyle ode mnie. Żadnych dyskusji, negocjacji nie było. Musiałem trochę pokombinować żeby zejść z salary ale ostatecznie jestem pod. Wetujcie jak chcecie ale Kosi o ile pamietam pisał że wszyscy są u niego do wzięcia za grajkow z tego draftu. Ciekawe ile ofert dostał... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pafsen napisał:

Kosi zaproponował mi wymianę i sie zgodziłem. Tyle ode mnie. Żadnych dyskusji, negocjacji nie było. Musiałem trochę pokombinować żeby zejść z salary ale ostatecznie jestem pod. Wetujcie jak chcecie ale Kosi o ile pamietam pisał że wszyscy są u niego do wzięcia za grajkow z tego draftu. Ciekawe ile ofert dostał... 

Ale nie jest istotne ile ofert dostał i to, że ogłosił, że chce rookasów. Bądźmy poważni. Wiem, że Tobie to nie przeszkadza, ale taki sposób gry nie ma sensu. Oddawanie 23 i 24 latka na poziomie all-star, za 19 i 21 latka o niewiadomej przyszłości, kupy się nie trzyma i nie jest nikt tego w stanie uzasadnić żeby miało to ręce i nogi. Weto i weto i czas zapytać Kosiego czy chce grać dalej.

  • Podoba mi się 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem, żeby nie było z tego biedy. Zbyt wiele osób jest przeciwko, a i sami uczestnicy wymian z Kosim nie mieli nic przeciwko. 

Najgorzej, że hiperaktywny do tej pory Kosi siedzi cicho, chyba po prostu robiąc na złość reszcie, bo kilka spraw nie poszło po jego myśli (ankiety, ban). 

Słabo. 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek - skoro cofnales wymiane przywroc prosze moich grajkow z FA ktorycxh wywalilem zeby zmiescic sie w kapie (Okafor, Anderson)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pafsen napisał:

@matek - skoro cofnales wymiane przywroc prosze moich grajkow z FA ktorycxh wywalilem zeby zmiescic sie w kapie (Okafor, Anderson)

Nie wiem, czy co tak może funkcjonować, ale jeśli tak to proszę @matek o przywrócenie Masona Plumlee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj... Powtarzam - po byłem się typów po to żeby przeszła wymiana. Zawetowaliscie trejd, wspomniana wyżej dwójka powinna wrócić do Denver. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinno to tak wyglądać, bo tworzy się pole do innych roszczeń "po". Grunt robiliście pod śliskie wymiany, nie lepiej było nie wchodzić w ten handel wcale? 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosiego poniosło troche, nawet nie próbuje bronic tych wymian chyba wie,ze sie ośmieszył jeszcze bardziej po tych pobraniach z waivera,

szkoda, miał zapał, jakies mniejsze błędy ale teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam motywów Kosiego i nie rozkminialem dlaczego zaproponował to co zaproponował. Moze ma w tym jakiś plan, może Herro to jego ulubiony grajek i codziennie całuję jego plakat przed snem albo jest japonczykiem i Hachi w nba to spełnienie jego marzeń... Nie wiem. Ale jeśli zawetowaliscie wymiany, więc cała sytuacja powinna powrócić do momentu przed trejdami. Nie żeby Okafor i Anderson robili jaka mega rodzice ale tak zamknelibysmy cały temat uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×