Skocz do zawartości
tomalaobi

Sezon - 2019/2020

Polecane posty

12 hours ago, bulek said:

Propsy dla @tomalaobi za ogarnięcie tematu! Wracam dziś do rzeczywistości także wezmę się za aktualizację.

No weź, bo się obrażę... To był team work...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po swoim wyborze w drafcie Rookie wyrzucam ze składu Masona Plumlee i tym samym w składzie mam 13 graczy a moje Salary wynosi 459,00 więc jestem gotów przystąpić do sezonu.

Wciąż na sprzedaż jest Wall (57,30) i THJ (36,00) oraz Waiters (28,50), Caboclo (27,75), Jones Jr. (23,20), Knight (16,90).

Przy ewentualnej ofercie prosze uwzględnić że nie mogę przyjąć dodatkowego Salary oraz że najbardziej poszukuje graczy na pozycje PF, PF/C, C.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do oddania Harrell, Nance Jr, Noel, Poeltl, Hollis-Jefferson, T. Brown, wybór nr 20 w drafcie 2019 za

Wybory w drafcie 2020

lub kogoś lepszego z wyższym salary

Preferuję wymiany gdzie oddaję dwóch lub więcej graczy za jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, co z pickiem @Vic'a Czy można w ogóle edytować taki post z wyborem???

No nie wyobrażam sobie draft NBA gdzie drużyna wybiera grajka a potem ... UPS, sorry chce zmienić wybór :) 

@bulek jak Ty do tego podchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze pierwszy pick powinien sie liczyc, szczegolnie, ze vic napisal je 12 minut po sobie. Ja tez zrobilem panic pick i zamiast hachimury5minut pozniej chcialem hayesa, ale nie zrobilem tego. Pick to pick. Z drugiej strony to tylko zabawa. Zawsze przypomina mi sie scena z "Wpadki" z siedzacymi kolegami Paula Rudda i draftem MLB. Jestesmy duzymi dziecmi, a to tylko zabawa, ktora pomaga nam uciec od codziennosci. Wyluzujmy, czasem mozna przymknac oko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to co się tu odwala to jakis wielki żart

ten aktualny przepis odnosnie userów spóźnijajacych się z wyborem w ogóle się nie sprawdza, autopick był duzo skuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, marcelomattsoy napisał:

Uwazam, ze pierwszy pick powinien sie liczyc, szczegolnie, ze vic napisal je 12 minut po sobie. Ja tez zrobilem panic pick i zamiast hachimury5minut pozniej chcialem hayesa, ale nie zrobilem tego. Pick to pick. Z drugiej strony to tylko zabawa. Zawsze przypomina mi sie scena z "Wpadki" z siedzacymi kolegami Paula Rudda i draftem MLB. Jestesmy duzymi dziecmi, a to tylko zabawa, ktora pomaga nam uciec od codziennosci. Wyluzujmy, czasem mozna przymknac oko. 

No nie wiem. Każdy ma 48h na wybór i można przemyśleć, a nie wybierany i wpisujemy całe nazwisko a potem parę minut i edit. Ja tu nie będę walczył ale niech każdy przemysli ten swój pick bo to słabe się zaczyna robić

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawa zabawą , gra grą ale sa zasady i kazdy powinien sie ich trzymac i skor wszyscy potrafia to i Vic potrafi a jesli sobie z tym nie radzi to coz powinien poniesc tego konsekwencje. Zwlaszcza ze 48h na dokonanie wyboru to i tak bardzo duzo i duzo za duzo zeby zmieniac zdanie po kilkunastu minutach. Dziecmi nie jestesmy. Moim zdaniem bardzo slaba zagrywka i powinien liczyc sie pierwszy wybór.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odpierdala. Czy ktoś pilnuje tę ligę? @bulek żyjesz czy nadal urlop, a jak tak to wyzacz kogoś kto będzie pełnić obowiązki komisarza. Nadal burdwl w składach i w drafcie z edytowaniem wpisów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilę się wstrzymam aż się @bulek wypowie bo chciałbym Clarke'a ale wczesniej Vic o nim pisał. Nie chcę robić burdelu bo potem wszystko się sypnie, a ja zostanę bez picku albo z jakimś gniotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vic napisał:

in Brandon Clarke

 

out 

11 Nemanja Bjelica 31 33,90     

12 P.J. Tucker 34 31,95     

13 Robin Lopez 31 26,05

 

next

@madafaka8

 

Próbowałem wyedytować ten post wyżej ale nie ma takiej opcji? - ktoś coś czemu?

Wybrales Langforda wiec on jest twój Clarke wraca do puli draftowej

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tak nihuhu nie przeszkadza, że ktoś zmienił zdanie w kwadrans na temat wyboru, o ile to jest kwadrans - nie dłużej.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Benon napisał:

A mi tak nihuhu nie przeszkadza, że ktoś zmienił zdanie w kwadrans na temat wyboru, o ile to jest kwadrans - nie dłużej.

Pozdrawiam

Mi też to nie przeszkadza ale zawsze znajdą się osoby którym będzie i dla jasności lepiej trzymać się pierwszego wyboru. Tak jak pisałem, wydaje mi się że tak było przyjęte do tej pory. Można bowiem wyobrazić sobie np. sytuację że ktoś czyta pierwszy post z wyborem, a za chwilę wraca aby wybrać swojego gracza i nie ma takiej możliwości bo w międzyczasie zmienił się wcześniejszy wybór. Jest to sytuacja która może generować konflikty więc dla jasności lepiej trzymać się moim zdaniem pierwszego wskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×