Skocz do zawartości
goozman

[2019/2020] Ogólny wątek organizacyjny

Polecane posty

19 minut temu, host3234 napisał:

Dostałem info , że @hermman89 z zespołem The Lego rezygnuje z gry w kolejnym sezonie.

zgadza się, poprosiłem go o odnowienie IIA na yahoo, bo był komisarzem, ciekawe czy da radę, czy stracimy historię rozgrywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po awansach do lig wyższych zostało nam tylko 21 chętnych do gry na poziomie III drzewka. nie ma wyjścia - na razie dzielimy się na 2 ligi po 10 osób, ostatni zgłaszający się @kolektor7 musi niestety jeszcze tkwić w zawieszeniu i czekać na 3 kolejnych chętnych abyśmy mogli ruszyć w standardowy 12-osobowym gronie

przeanalizowałem doświadczenia wszystkich chętnych w naszych rozgrywkach i zaraz się biorę za losowanie w randomizerze lig IIIA i IIIB, dobrze żeby ewentualne trady robić również w obrębie tych podgrupek

rozstawieni (legendy I ligi)
MJ-TEAM  @AIR_MJ
Murzynskie Czarnuchy @pitrekk


II tier (doświadczenia z I ligi)
Bydgoszcz Bulls @El-Maniaque
MKAllstars @MKA


III tier (doświadczenia z II ligi)
Gdańsk Raiders @jason
Bad Boys @Swarley
Vistula @vislak06
Raging Ravens @yblue
 

IV tier (legendy III ligi)
Zaymon Boys @Zajmon (miał doświadczenia i I i II lidze ale długą przerwę)
Kasztaniaki Bulls @bulls4ever
Walenie w Basenie @immortal_87PL
Mkaszewski @mkaszewski
Amatorzy @pokor88
WKS Śląsk Wrocław @samgold


V tier (młodzi ale z dorobkiem z innych lig)
Niepełnosprytni @Buu
Milwaukee Badgers @mikrofalowka
Chinatown @orange_mamba
Emiel's Great Team @Regis


VI tier (najmłodsi chętni)
Bałkańskie Huncwoty @xhkmp5x
Bajeczny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, czy jest możliwość zagrania z Wami w fantasy w tym sezonie? Gram na Yahoo od 2013 roku, niestety zawsze w losowych ligach, więc w połowie sezonu zostaje kilku aktywnych graczy i automatycznie rywalizacja jest mniejsza. Chętnie zagrałbym w polskiej lidze z aktywnymi uczestnikami. Pozdrawiam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, lukasz1906 napisał:

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum, czy jest możliwość zagrania z Wami w fantasy w tym sezonie? Gram na Yahoo od 2013 roku, niestety zawsze w losowych ligach, więc w połowie sezonu zostaje kilku aktywnych graczy i automatycznie rywalizacja jest mniejsza. Chętnie zagrałbym w polskiej lidze z aktywnymi uczestnikami. Pozdrawiam ?

cześć, jest duża szansa - czekamy jeszcze na dwie osoby do zapełnienia wolnych miejsc na III poziomie drzewka. będę Cię informować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekacie, czyli po prostu jeszcze nikt się nie zgłosił na te miejsca? Jedną dodatkową osobę mogę zwerbować. Gram z jedną dziewczyną od kilku lat w jednej lidze mlb.com.pl, więc wiem że jest aktywna i nie zostawia drużyn w połowie rozgrywki. Tylko chyba nie ma tu konta. Właśnie wczoraj dyskutowaliśmy na naszym ligowym forum o tym, że ciężko znaleźć jakąś polską ligę w NHL czy NBA. Znalazłem waszą stronę i dlatego założyłem konto. Na pewno byłaby zainteresowana grą, więc jeśli to jeszcze możliwe to daj znać. Napiszę do niej, żeby się tu zgłosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukasz1906 napisał:

Czekacie, czyli po prostu jeszcze nikt się nie zgłosił na te miejsca? Jedną dodatkową osobę mogę zwerbować. Gram z jedną dziewczyną od kilku lat w jednej lidze mlb.com.pl, więc wiem że jest aktywna i nie zostawia drużyn w połowie rozgrywki. Tylko chyba nie ma tu konta. Właśnie wczoraj dyskutowaliśmy na naszym ligowym forum o tym, że ciężko znaleźć jakąś polską ligę w NHL czy NBA. Znalazłem waszą stronę i dlatego założyłem konto. Na pewno byłaby zainteresowana grą, więc jeśli to jeszcze możliwe to daj znać. Napiszę do niej, żeby się tu zgłosiła.

potrzebujemy jeszcze dwóch osób by wystartować w pełnych 12-osobowych składach - więc rekrutuj koleżankę, jak najbardziej. będziecie mogli nawet zagrać w jednej lidze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kamila napisał:

Ta koleżanka to ja :) Zgłaszam chęć gry z wami.

super! są dwie ligi i potrzebowaliśmy 4 osób do startu, teraz brakuje już tylko jednej :)

wolicie grać z @lukasz1906 razem czy oddzielnie walczyć o awanse wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę razem, nie wiem jak Łukasz.  Walczymy razem w dwóch ligach baseballa, więc dojdzie kolejne pole do rywalizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro brakuje jeszcze jednego gracza to wrzucę informację na naszą ligę MLB. Może ktoś się skusi.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×