Skocz do zawartości
goozman

[2019/2020] Ogólny wątek organizacyjny

Polecane posty

Cześć, ja chętnie wezmę udział w rozgrywkach. Od 10 lat gram w espn, ale niedawno przesiadłem się na yahoo (ligi 6g) i zdecydowanie bardziej mi odpowiada. 

Edytowano przez Majestic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się spóźniłam. Mam chętnego z naszej ligi baseballa, ale widzę, że kolega wyżej się zgłosił, a było ostatnie wolne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Majestic napisał:

Cześć, ja chętnie wezmę udział w rozgrywkach. Od 10 lat gram w espn, ale niedawno przesiadłem się na yahoo (ligi 6g) i zdecydowanie bardziej mi odpowiada. 

sorka, ale parę lat temu grywałeś z nami i niestety troszkę słabo było z pełnym zaangażowaniem przez cały sezon, dlatego wolę dać szansę nowemu manago

8 minut temu, Kamila napisał:

Chyba się spóźniłam. Mam chętnego z naszej ligi baseballa, ale widzę, że kolega wyżej się zgłosił, a było ostatnie wolne miejsce.

niech się dopisuje w temacie. szukamy też chętnych do H2H w wersji budżetowej - więc tam też możecie wbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Napisałam mu o przyjęciu do ligi. Myślę, że w niedługim czasie się tu pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do ligi budżetowej to dzięki, ale zostanę przy tej "tradycyjnej". Nie umiem odpowiednio zarządzać budżetem w zespole i zawsze bardziej mnie wkurza taka gra niż bawi, a to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Super, że udało się znaleźć miejsca w nierandomowej lidze. Szkoda, że nie jesteśmy w tej samej lidze, no ale trudno. Widzę, że 1 liga ma jedną grupę, więc tam się spotkamy za kilka sezonów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, ale budżetówka czyli draft aukcyjny to naprawdę nic trudnego. Dla początkujących i nie tylko są mock drafty - każdy może potrenować bez obawy, że to o czymś zadecyduje. Plus aukcji jest zasadniczy - można mieć zawodnika jakiego się chce, bez obawy, że ktoś wyrwie Wam go sprzed nosa. Trzeba tylko umiejętnie zarządzać budżetem i wiedzieć kiedy licytować, a kiedy odpuścić. Warto spróbować, zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @bulek napisał nazwa jest trochę myląca, bo to normalna liga różniąca się tylko typem draftu. Tu mamy wężyk, a tam aukcja (każdy ma 200$ na draft) i w trakcie sezonu nie trzeba się martwić ile kto kosztował na drafcie. Jeszcze oprócz draftu jest druga różnica, bo tam każdy ma 100$ na pobrania z waiverów zamiast kolejności wężykowej, ale graczy z FA pobiera się za darmo tak samo jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem na czym to polega, grałam 2 razy w takich ligach. Limit kasy na pobrania z waiver mi nie przeszkadza, tylko ten draft mnie odrzuca. Wolę normalnego węża, wtedy nic mnie nie ogranicza w wyborze oprócz kolejności. Przy budżecie wystarczy, że przeszarżuję z licytacją, dostanę zawodnika, którego chcę, ale na resztę to będzie za mało i zostaną ogórki. Pomijam już to, że zwykły draft trwa o wiele krócej niż licytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goozman napisał:

no już się domyśliłem. jesteś jak sinusoida - za rok znowu wrócisz :)

I should hope so :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy mamy już jakiś termin draftu ? liga IIIA, nie śledzę na bieżąco i nie wiem czy mnie coś nie ominęło

MK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mkaszewski napisał:

Witam

czy mamy już jakiś termin draftu ? liga IIIA, nie śledzę na bieżąco i nie wiem czy mnie coś nie ominęło

MK

każda liga ma swój oddzielny temat, 3A ma draft 16.10. godz. 22:00, ewentualnie może chciałbyś transferu do 3B - tam draft jest 14.10 o godz. 21:00 i nie pasuje koledze @pitrekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2019 o 15:45, barcalover napisał:

I should hope so :)

@goozman jednak spróbuję zagrać w 2-3 ligach w tym sezonie. Są jakieś miejsca / wykruszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, barcalover napisał:

@goozman jednak spróbuję zagrać w 2-3 ligach w tym sezonie. Są jakieś miejsca / wykruszenia?

Dawaj @barcalover :) Bedzie kogo lać ;)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, barcalover napisał:

@goozman jednak spróbuję zagrać w 2-3 ligach w tym sezonie. Są jakieś miejsca / wykruszenia?

noo panie troszkę późno :(- na ten moment wszyscy się zameldowali, mamy tylko 2 ligi na trzecim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2019 o 11:28, goozman napisał:

każda liga ma swój oddzielny temat, 3A ma draft 16.10. godz. 22:00, ewentualnie może chciałbyś transferu do 3B - tam draft jest 14.10 o godz. 21:00 i nie pasuje koledze @pitrekk

dziękuję za info, zostaję u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem chetny do gry... wiem, ze jest pozno, prosze o info czy sa jeszcze jakies miejsca (H2H ?)

dzieki,

Lukasz

 

Edytowano przez lmisztal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lmisztal napisał:

Witam,

Jestem chetny do gry... wiem, ze jest pozno, prosze o info czy sa jeszcze jakies miejsca (H2H ?)

dzieki,

Lukasz

 

ligi już dawno uformowane, zapraszamy a rok, ale we wrześniu a nie na tydzień przed startem sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×