Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

Proponowane zmiany w zasadach ligi na sezon 2020/21

Proponowane zmiany na sezon 2020/21  

20 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Czy jesteś za zmianą formy draftu rookie?

    • TAK - jestem za draftem live, określonego dnia, o określonej godzinie; do ustalenia ilość minut na wybór
    • NIE - zostaje po staremu - draft online i 48h na wybór
  2. 2. Czy jesteś za zmianą wysokości obowiązującego progu salary cap (460FP)

    • TAK - salary cap powinno być większe i ustalone na twardo np. 470FP
    • TAK - salary cap powinno być elastyczne, ustalane co sezon na podstawie danych z sezonu poprzedniego np. wg wzoru Chytruza z e-nba tj. 260 top players / 20 teamów - 5%
    • NIE - salary cap powinno pozostać takie samo - 460 FP
  3. 3. Czy jesteś za wprowadzeniem IL spota?

    • TAK - ale płaca gracza z IL wlicza się do salary
    • TAK - ale połowa płacy gracza (z zaokrągleniem w górę) wlicza się do salary
    • TAK - ale płaca gracza nie wlicza się do salary
    • NIE - pozostaje po staremu


Polecane posty

1 godzinę temu, matek napisał:

tak to się robi i nawet padło w innym wątku. 

było zrobić ankietę, proste. zrobiłem ja i interpretuję wyniki w sposób obiektywny i logiczny - bo dla mnie logicznym jest, że na TAK w przypadku rozproszenia opcji liczy się suma uzyskanych głosów. teraz można kombinować z uszczególnianiem zwycięskich opcji. nie podoba mi się, że większość chce jednak grać z IL spotem, więc nie robię tego pod siebie. teraz chcę  się dowiedzieć jak inni wyobrażają sobie używanie tej opcji, bo mam nadzieję, że tylko w ekstremalnych przypadkach a nie na każde INJ, kilkudniowe czy kilkutygodniowe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goozman napisał:

było zrobić ankietę, proste. zrobiłem ja i interpretuję wyniki w sposób obiektywny i logiczny

Sam się z nią wyrwałeś, a teraz jeszcze piszesz było robić :) zauważ, że interpretować możesz do woli, ale decyzja i tak będzie należała do bulka. 

Było 3/4 opcji na tak, wygrała na nie, a ty ją odrzucasz z dalszej selekcji, no logiczne xD 

4 godziny temu, goozman napisał:

jak ktoś chce zmienić swój głos też niech pisze

Zmieniam swój głos w drugim pytaniu na NIE i masz z głowy problem. Przy remisie pozostaje po staremu i jedno stawanie na głowie mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, matek napisał:

Zmieniam swój głos w drugim pytaniu na NIE i masz z głowy problem. Przy remisie pozostaje po staremu i jedno stawanie na głowie mniej. 

miałem zrobić dokładnie to samo - i robię, także dyskutować możemy już tylko o IL spocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, matek napisał:

Było 3/4 opcji na tak, wygrała na nie, a ty ją odrzucasz z dalszej selekcji, no logiczne xD

generalnie pytania były sformułowane na TAK / NIE. to że uszczegółowiłem opcję TAK nie zmienia faktu, że jak 11 osób głosowało na coś na TAK, to jednak jest to więcej niż 9 na NIE, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pafsen @pokor88 @MKA @bulek byliście za opcją TAK, jeśli chodzi o IL spot, ale jednak woleliście, by FP gracza z IL wliczało się w jakimś stopniu do salary. 7 GMów było za wprowadzeniem IL bez wliczania FP gracza do salary, 9-iu było przeciwnych IL spotowi w ogóle. którą opcję wybieracie w świetle uzyskanych wyników:

A) wprowadzenie IL bez wliczania do salary

B) rezygnację z IL, granie po staremu, jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźmy, czy aby na pewno ankieta dotarła do odpowiedniej grupy docelowej, bo śmiem twierdzić, że to chyba jednak byli ankietowani z familiady, lub wyborcy pis, bo póki co wyniki tego głosowania nie mają wiele wspólnego z logiką... ??

Pozdrawiam 

  • Podoba mi się 1
  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Benon miało nie być polityki ;)

Szczerze opcja A wchodzi w grę u mnie tylko w przypadku out of season albo chociaż kilkumiesięcznych nieobecności.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bulek napisał:

@Benon miało nie być polityki ;)

Szczerze opcja A wchodzi w grę u mnie tylko w przypadku out of season albo chociaż kilkumiesięcznych nieobecności.

Pytanie tylko kto to bedzie kontorolowal...

Ja tam jestem za IL i (w jakims stopniu) wliczania grajka do capu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, matek napisał:

@goozman, jak sytuacja? 

przecież trafnie podsumowałeś ankietę już wczoraj - zostajemy ze wszystkim po staremu:

- draft  w "starej" formie 48h na wybór - wygrał 13-7;
- salary cap na poziomie 460 - 11-9 (wliczając nasze zmienione głosy)
- brak IL spota - 10-10 wliczając zmieniony głos pokora - więc przy remisie brak zmian

jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za pełny odzew!

 

no chyba, że ktoś jeszcze chce zmienić głos - to możemy się dalej bawić :)
 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL, serio, trochę straciłem wiarę. 11/9 ale coś nie przechodzi bo opcji na tak było za dużo :) poczekajmy aż średnia 260 graczy będzie nie o 5 fpp a o 15 fpp większa od czasu wyliczenia magicznej liczby 460, wtedy może przejdzie :)

dzięki za próbę @goozman, spróbujemy za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×