Skocz do zawartości
goozman

[2019/2020] Draft/rozgrywki - 3B liga H2H Yahoo

Polecane posty

oto, mam nadzieję, jeszcze niepełna lista uczestników ligi IIIB na nadchodzący sezon, najlepiej jakby się pojawiło jeszcze 3 chętnych do obu lig III (mamy jednego w rezerwie). rozstawionego w losowaniu @pitrekk proszę o przejęcie roli komisza i założenie ligi. jeśli nie chcesz / nie masz czasu - szukajcie chętnego w swoim gronie

WAŻNE: 3 najlepsze teamy awansują do lig II-ch!

IIIB 2019/20
Murzynskie Czarnuchy @pitrekk
Bydgoszcz Bulls @El-Maniaque
Raging Ravens @yblue
Bad Boys @Swarley
WKS Śląsk Wrocław @samgold
Amatorzy / Wojciech @pokor88
Walenie w Basenie @immortal_87PL
Chinatown @orange_mamba
The Truth @Regis
Bajeczny Team @Bajeczny
X-FORCE @kolektor7
Buducnost Podgorica @pawel-pawel

Komisarz: samgold


Termin draftu: 14.10 godz. 21:00

Link do ligi na yahoo: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/62997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie ale czasowo nie wyrabiam. Jest ktoś chętny kto ma czas i jest na tyle ogarnięty, że założy ligę z odpowiednim rodzajem draftu?
@goozman ostatnio jak zostałem nominowany na komisza spadlem z ligi broniąc mistrza. Czy to nie ty mnie wtedy nominowales? Mało tego klątwa trwała nadal bo rok później spadlem z drugiej. Wprawdzie niżej spaść się już nie da, ale już mi odpuść bo planuje w tym roku wrócić do drugiej

I LOVE THIS GAME!!!

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie żadne przesady lecz mająca bogata i udokumentowana historie klątwa komisza.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@immortal_87PL Ty zdaje się już komisarzowałeś - nie miałbyś ochoty stworzyć ligi na yahoolcu i zająć się umawianiem draftu ? ustawienia takiej jak np. w I-ej (do podejrzenia)
każdy inny manago tez proszony o trochę inicjatywy - bez tego kroku nie ruszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pitole czuję się jak pani w podstawówce ciągnąca na siłę delikwentów do tablicy - nikt z Was nie znajdzie czasu na ogarnięcie ligi??? @pitrekk ma kiepskie wytłumaczenie ale chociaż się odezwał, a reszta? @El-Maniaque, @yblue, @Swarley, @samgold, @pokor88, @immortal_87PL, reszta w miarę świeża więc nie wymieniam..

może Wam jeszcze założyć ligę i poprowadzić???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, goozman napisał:

ja pitole czuję się jak pani w podstawówce ciągnąca na siłę delikwentów do tablicy - nikt z Was nie znajdzie czasu na ogarnięcie ligi??? @pitrekk ma kiepskie wytłumaczenie ale chociaż się odezwał, a reszta? @El-Maniaque, @yblue, @Swarley, @samgold, @pokor88, @immortal_87PL, reszta w miarę świeża więc nie wymieniam..

może Wam jeszcze założyć ligę i poprowadzić???

 

Sorry ale z braku czasu to ja wręcz musiałem ograniczyć ligi. Poza tym nigdy nie komiszowalem musiało ci chodzić o kogoś innego @goozman

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam czasu na bycie komisarzem. Jak ktoś powie co zrobić to w niedzielę pod wieczór bym mógł ewentualnie utworzyć ligę ale tego nigdy nie robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, samgold napisał:

@goozman dobra, ja mogę zrobić ligę i zorganizować draft. Masz może gdzieś pod ręką szablon ustawień ligi?

super! możesz wybrać opcję stworzenia ligi na podstawie ustawień np zeszłorocznej edycji. zajmuje to ok 30 sekund. kwestie niuansów ustawimy potem w ramach Comish tools

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem ankietę z wyborem terminu draftu. Proszę wszystkich o jej wypełnienie w jak najszybszym czasie. Umówmy się, że wstępną godziną będzie 21:00, ewentualnie zmienimy ją jeszcze.

https://doodle.com/poll/ruzmqzrezzb5gg42

@pitrekk, @El-Maniaque, @yblue, @Swarley, @pokor88, @immortal_87PL, @orange_mamba, @Regis, @Bajeczny, @kolektor7, @pawel-pawel



 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@samgold zapro lepiej wyslij do zainteresowanychw wiadomościach prywatnych bo nie ogarniesz burdelu :)

 

jest też parę ustawień do korekty:

Playoffs: 8 teams - Week 21, 22 and 23 (ends Sunday, Apr 5)
Playoff Reseeding: No
Playoff Tie-Breaker: Best regular season record vs opponent wins
Make league publicly viewable: Yes
Live Draft Pick Time:     1 Minute, 30 Seconds
Start Scoring on:     Week 1

 
   

 

 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ten link do Yahoo nie działa, ale w sensie wchodzę do ligi ale nie mogę dołączyć.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, pitrekk napisał:

Hejka, ten link do Yahoo nie działa, ale w sensie wchodzę do ligi ale nie mogę dołączyć.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

usunąłem stąd link do wchodzenia bezpośrdnio bo mogłyby dołączać (nawet niechcąco) osoby spoza ligi - takie rzeczy wysyła się priwami

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pitrekk, @El-Maniaque, @yblue, @Swarley, @pokor88, @immortal_87PL, @orange_mamba, @Regis, @Bajeczny, @kolektor7, @pawel-pawel , @goozman

Według ankiety wyszło, że draft odbędzie się za tydzień 14.10 o godzinie 21:00 (10 na 12 głosów)

Pytanie do dwóch osób, którym ten termin nie pasował, @pitrekk, @pawel-pawel czy jednak uda się wam jakoś pojawić na drafcie w tym terminie, czy spróbujecie wymienić się z kimś z ligi 3A?

Edytowano przez samgold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze raczej nie ma opcji na transfer... Moze bysmy chociaz godzine zmienili na 20 albo 22?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, pitrekk napisał:

Widze ze raczej nie ma opcji na transfer... Moze bysmy chociaz godzine zmienili na 20 albo 22?
 

pociągniesz spokojnie 2 drafty na raz - szczególnie, że tu jest wąż (nie wiem, jaki ten drugi) - ja np. ostatnio wybierałem jako 12 i się straszliwie nudziłem pomiędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie moze bym pociagnal ale sensu wiekszego w tym nie widze...
Trudno bedzie autopick skoro zero odzewu...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×