Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanPlaneta

ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

Polecane posty

Liga na razie rusza w niepełnym gronie. Kwestia obsady pozostałych 2 miejsc wyjaśni się w ciągu najbliższych dwóch dni i zależeć będzie od tego czy coś jeszcze zmieni się w kwestii potwierdzeń. Na ten moment w lidze są na pewno:

WeFreeMan - Wyrd Sisters
bulek - Sopot Yellow-Black
Coach R - Genzo Wakabayashi
evitacre - Hard Boiled
GRB - GRB AssCrack
Gryzlak - Los Automatos
josip10 - Sami Zdrowi
mac - mac's Brilliant Team
mikrofalowka - Milwaukee Badgers
pekes - Entourage
Regis - The Big Tic ket
yblue - Yellowblue's Team

Prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo poinformowały o ewentualnej zmianie nazwy drużyny. Oszczędzi to problemów z identyfikacją kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 3 najlepsze ekipy, natomiast 4 najsłabsze czeka spadek do III ligi.

 

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/51873

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczyłem sobie zedytować post kapitanaPlanety, by było łatwiej zanalizować, kto jest na yahoo już, a kto nie.

Także witam Was i postaram się ten wózek jakoś ogarnąć. Tak naprawdę wraz z końcem draftu moja rola się skończy, jak wiadomo, w ligach takich jak ta w trakcie sezonu nic nie trzeba będzie kontrolować, o ile wszyscy będą grać aktywnie, a na to liczę.

Na razie jestem zmuszony zachęcić @Bax @GRB @josip10 @pekes i @Regis do dołączenia do ligi. Josip 10 i Regis dołączyli formalnie przed chwilą, ale pozostali powinni już być, od środy minęły 2 dni, także dołączajmy, bo trzeba będzie kombinować z datą draftu, a październik za pasem. Zanim liście z drzew pospadają, warto już być po drafcie.

@mikrofalowka @mac @yblue, zmieniacie nazwę, czy zostaje: ................'s team?

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek, jakaś ankieta dot. draftu? Czy już wypełniałem i nie pamiętam? :)

Edytowano przez GRB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakieś jaja są. Ustalacie sobie datę draftu w zasadzie z godziny na godzinę tuż przed terminem. Mnie dzisiejszy wieczór odpadł i nie miałem nawet jak tutaj zareagować, bo nie było jeszcze w piątek żadnych przesłanek, że draft jest tuż. Nie przyszło mi do głowy, że pójdzie tak szybko, więc nie edytowałem nawet ankiety. I co teraz? Mnie nie będzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data była ustalona wcześniej, nie była zmieniona ani przez moment. W piątek były wszelkie przesłanki, że draft będzie dzisiaj, byłem w ścisłym kontakcie z kapitanem Planetą na temat zastąpienia Baxa, nawet wczoraj pisałem na grupie, że WeFreeMan ma czas do końca dnia - w koncu zalogował się dzisiaj, odpowiednio wcześniej - na ponad 10h przed draftem. Jeśli Ty na bazie 11 GM-ów wychodziłeś z założenia, że draftu dzisiaj nie ma i nie edytowałeś ankiety, to sorry, ale do kogo te pretensje? 

Miałeś czas przez te kilka dni napisać, że Tobie wypadło coś w omawianym 07.10 i nie możesz. Wtedy pewnie bym pokombinował nad zmiana terminu, popytał ludzi. Ale tego nie zrobiłeś, bo nie sądziłeś że musisz. Nieświadomość nie usprawiedliwia od odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dlaczego data nie była ustalona w lidze na yahoo i nie został rozesłany mail. Skąd miałem wiedzieć? Zjebałeś jako komisarz i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wklepanie daty na yahoo traktuję jako formalność, bo wszystko na forum zostało ustalone. Zauważ, że tylko Ty zgłaszasz obiekcje. Co jeszcze mi zarzucisz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę ważnych ogłoszeń.

Z przyczyn ode mnie niezależnych, termin dzisiejszego draftu zostaje ANULOWANY. Tym samym zapodaję do wypełnienia kolejną ankietę, żeby ustalić nowy termin. Proszę wszystkich o zaznaczanie wszystkich możliwych terminów. To raptem 1 minuta roboty, a znacznie ułatwi możliwość wyznaczenia kolejnego terminu. Tym razem ustaliłem godziny -21:00 i 22:00.

https://doodle.com/poll/zxrgc3wcq6f25qhr

Na yahoo zostaje teraz ustalona godzina bylejaka. Proszę na nią nie zwracać uwagi. Mail na yahoo zostanie też do wszystkich wysłany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna prośba, którą wyraziłem też w mailu. Jesli komuś nie pasuje zbytnio termin - np. poprzez inny draft, tudzież konieczność draftu apką, ale jest w stanie się dostosować, niech zaznaczy żółty haczyk. Znacznie to potem ułatwi możliwość dopasowania terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od bólu mozna oba drafty pogodzić, no nie jest to łatwe, wczoraj miałem dwa aukcyjne, jeden poszedł lepiej, drugi gorzej, ale nie tylko ja czasem to godzę. Dzis Coach nie może, pisał, że najwyżej straci draft, ale byłoby nie fair, gdybym na to poszedł. Dwa drafty to nie jest to samo co kompletna nieobecnosc, ale pozniej to ja mam serię draftów i mogę napisać to samo - zresztą gdyby pozniej to tylko ode mnie zależało...

Więc poczekam na stanowisko GRB, bo moze postara sie dostosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, technicznie to chyba nie do pogodzenia? Nie mam pojęcia, jakby to miało wyglądać. Da się draftować naraz na dwóch urządzeniach? Czy trzeba się przelogowywać? Jak by to godzinowo jeszcze wyglądało? Tam mam o 21:00. Jakbyśmy wystartowali z wężem o 19.30, to dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co, 21/10 ? Ja mogę jak coś jutro w porze lunchu, to snake, damy rade w godzinkę ;) 

U mnie godziny przed 21 ciężkie do ogarnięcia, jak już to jakaś 17:30. Optymalnie to 21:30-22:00 na start. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze jutro rozegramy draft. Czekam na odpowiedź GRB. Pewnie jakaś godzina między 21-22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×