Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanPlaneta

ROTO II Liga - 19/20 (Draft 21.10 o 22:30)

Polecane posty

Draft jutro, t.j. 10.10, 21:30. 

Proszę wszystkich o przybycie. Zostaną wysłane przypominajki na forum i na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum wzywałem m.in. maca do ankiety. @mac nic nie odpisał, nie zaznaczył ankiety, mój wniosek, że się dostosuje.

Pisałem z GRB, obiecał, że się dostosuje. Mac też może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery @bulek, średnio mi się to podoba. Jedna osoba nie potwierdziła w ogóle czy jej pasuje, pozostałe dwie mają inny draft w tym samym czasie i tylko @GRB wyraził zgodę, że będzie to w stanie jakoś pogodzić. Przy wczorajszej dacie mieliście komplet, czemu wtedy nie było draftu? 17, 19, czy 21 października też nie pasuje dwóm osobom (bo zakładam, że jak ktoś ma inny draft to mu nie pasuje), a w ogóle nie rozważałeś tych dat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, KapitanPlaneta napisał:

Będę szczery @bulek, średnio mi się to podoba. Jedna osoba nie potwierdziła w ogóle czy jej pasuje, pozostałe dwie mają inny draft w tym samym czasie i tylko @GRB wyraził zgodę, że będzie to w stanie jakoś pogodzić. Przy wczorajszej dacie mieliście komplet, czemu wtedy nie było draftu? 17, 19, czy 21 października też nie pasuje dwóm osobom (bo zakładam, że jak ktoś ma inny draft to mu nie pasuje), a w ogóle nie rozważałeś tych dat.

Wczoraj nie mogło być draftu, bo Coach R nie mógł, pisał o tym na forum. I wzięłem to pod uwagę. Czemu jego nieobecność ma  być mniej istotna niż innych? W dodatku sam o tym napisał uprzednio wcześniej, co było dla mnie wystarczającm sygnałem, by pójść jemu na rękę.

To, że Coach R zgodził się na automat, bo nie chciał psuć terminu innym, nie oznacza, że mam to wykorzystywać.

@mac nic nie napisał. Ty mnie dzisiaj powiadamiasz, że on ma draft. Nie wchodzę w ligi, w których mnie nie ma, nie mam na tyle sporo czasu, by śledzić terminy draftów lig, które mnie średnio interesują. Mogę zerknąc z ciekawości wyniki draftu, ale nie terminy. Nie wiedziałem o tym, nikt mnie nie powiadomił. Może gdybym o tym wiedział wcześniej, bym zmienił termin (w ogole da się zmienić? na jaki?). GRB zachował się ok, dał mi swój nr telefonu, uzgodniłem z nim. O macu nic nie wiedziałem.

Jeśli ktoś nie może w ogóle, jest dla mnie istotniejsze od utrudnionego draftu drugiej osoby. Bo w drugim przypadku można śledzić wydarzenia i w zareagować, a w pierwszym jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, bulek napisał:

17.10. @WeeFreeMan @josip10 jak u Was?

 Ja już wiem, że 17 mam draft w aukcyjnym h2h, wczoraj ustalona data. Ale tak jak zgodziłem się na podwójne draftowanie dziś, tak - jeśli będzie komplet - mogę na to samo zgodzić się 17.10. Ale to porąbane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc 17.10. wcale nie jest lepszy od dzisiejszego dnia.

19.10. Mac ma draft snake'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodzi o to, że biorąc pod uwagę to co tu się działo do tej pory, osobiście czekałbym z oficjalnym komunikatem do czasu aż wszyscy zainteresowani dadzą jakiś znak, że proponowany termin im odpowiada. Rozumiem jednak, że czas nagli także nie będę was wstrzymywał. Data draftu znowu była ogłoszona z dnia na dzień, więc obawiam się problemów, ale może niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, KapitanPlaneta said:

Będę szczery @bulek, średnio mi się to podoba. Jedna osoba nie potwierdziła w ogóle czy jej pasuje, pozostałe dwie mają inny draft w tym samym czasie i tylko @GRB wyraził zgodę, że będzie to w stanie jakoś pogodzić. Przy wczorajszej dacie mieliście komplet, czemu wtedy nie było draftu? 17, 19, czy 21 października też nie pasuje dwóm osobom (bo zakładam, że jak ktoś ma inny draft to mu nie pasuje), a w ogóle nie rozważałeś tych dat.

 

Dokładnie.

 

Biorąc pod uwagę problemy z ustalaniem draftu w tej lidze, trzeba się liczyć z późniejszym terminem, a nie na zasadzie jak naszybszy by mieć z głowy.

Mam dziś inny draft w 1 lidze na sznurku i nie widzi mi się dublować, bo moga mi się mylić zespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc znowu odwoływać?

Dla mnie nie ma problemu żadnego, ale inni już dostaną kręćka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów draft odwołany.

Odezwę się do każdego po kolei i dam znac ad. terminu, mam nadzieję, już ostatecznego.

Ja mogę odwoływać i z 50 razy, ale nie przyjmuję potem zarzutów, że nie odbędzie się do czasu rozpoczęcia ligi z mojej winy.

Nie będę zdziwiony, jak następne terminy komuś innemu nie będą pasowały, skąd mogę wiedzieć, czy Josip zmieni plany?

Proponuję świeta Bożego Narodzenia. Idealny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przegapimy parę dni z sezonu, to się nic nie stanie. Ale faktycznie robi się chujowo przez brak kontaktu z ludźmi...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brakuje kontaktu z ludźmi. Pisałem do Josipa ad. terminu i na razie zero odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaję daty draftów:

Liga Mistrzów FB 19/20 - Mon Oct 14 9:30pm CEST
1 Liga H2H BudgetSznur - Fri Oct 18 9:00pm CEST
E-NBA Roto 19/20 Liga II East - Tue Oct 15 9:00pm CEST
2RotoSznur - Mon Oct 21 9:00am CEST
Liga IIA Snake - Sat Oct 19 9:00pm CEST

 

Dostosuję się do tych poza tymi datami (jedna z tych dat to chyba ta liga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy prawdzie w oczy. Każdy z nas gra w niejednej lidze i jeżeli byśmy patrzyli na dyspozycję danego dnia przez pryzmat innego draftu to daleko nie dojedziemy. Draft to nie jest ślub rodzinny, obowiązki zawodowe, randka z żoną czy choćby pomoc synowi/córce w pracy domowej. Tych czynności nie da się pogodzić z draftem, no chyba nikt sobie nie wyobraża pracy połączonej z wybieraniem lebrona czy romantycznego spaceru z apką w telefonie. Natomiast jeśli chodzi o draft w innej lidze, to jeżeli już ktoś nie wyobraża sobie dwóch rownoległych draftów, to naprawdę nalegam - można przeprowadzić dwa drafty w ten sam dzień i zrobić choćby tak, że jedynie końcówka jednego draftu będzie się pokrywała z początkiem drugiego. Bez kompromisu się nie obejdzie.

Natomiast inną sprawą jest fakt, że niektórzy GM-owie mają ligę na razie gdzieś. Jeżeli piszę PW praktycznie w eter, to proponuję dogadać się w sprawie terminu w gronie osób naprawdę tym zainteresowanych, a reszta albo wejdzie, albo nie. Organów ścigania by dotrzeć do innych przecież nie włączę do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie 20.10 odpada. 

14 i 21 mogę najwcześniej o 22.30.

W pozostałe dni jestem dostępny, przy czym jeśli draft ma być w sobotę to chciałbym wiedzieć kilka dni wcześniej, żebym sobie już wcześniej czegoś nie zaplanował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Robimy draft 21.10 godz. 22:30

Z oficjalnym potwierdzeniem jeszcze poczekam na wypadek jakichś protestów.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O której jest ten draft? W lidze jest ustawiona 21.30, tu info, że 22:30. Może to rodzić pewne nieporozumienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×