Skocz do zawartości
goozman

2 Liga B H2H BudgetSznur 2019/20

Polecane posty

Trzon Harden + Gobert jest ok. Chociaż myślałem tez o Turnerze

Jestem zadowolony ze środka draftu: Tatum, Hayward, Gordon, Murray wylicytowani w przedziale 10-15$ wydają mi się dobrze zainwestowanymi dularami.

Szkoda że mi Fournier uciekł bo myślałem, że nikt go nie zauważy.

Mimo Goberta może być ciężko z BLK ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wydraftować 7 ludzi, w tym cy Ingrama, Browna, Sabonisa i Warrena w końcu w normalnym zespole, po których spodziewam się bardzo dobrej produkcji. Ostatecznie kiedy miałem 10 dolców, Sabonis poszedł za 11;/ No i planu nie udało się zrealizować w 100%. 

Plan był bardzo prosty, brać ludzi nie z tankujących zespołów, którzy nie powinni być sadzania bez powodu do celów tankowania i żebym w play-offs miał kim postraszyć. 7-8 ludzi, dlatego, że zawsze szukam 1-2 przechwytów za dolca ( udało się i z Fournierem i z Dinwiddiem) i oczywiście 3 graczy z automatu zakładam, że będą do rotowania ( największy błąd tutaj to brać 13 ludzi, a potem po dwóch dniach wyrzucać ludzi, za których się dało 5-10 dolarów na FA). Przy mojej zwykle dużej aktywności na FA i mocnym trzonie powinno być dobrze, chociaż przepłaciłem Brogdona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiesili nam ligę i obstawiam, że już nie odwieszą. Czas myśleć czy my nasze kończymy tak jak jest bez playoffs czy w ogóle kasujemy sezon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

uwzględnić sezon bez zaliczania tego ostatniego bardzo niepełnego tygodnia, czyli 2 dni i 4/6 meczy. 

Ale na razie raczej skłaniają się do kontynuowania, nawet biorac pod wzgląd sierpień.

Za moją propozycją przemawiają 2 czynniki:

1. o spadek nie ma play-outów.

2. na wynik pracuje się cały sezon. Nie ma play-off, trudno, liga pozbawiona esensji, ale wywalić cały sezon do kosza byłoby po tylu kolejkach pełnych bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudno podejmować jakiekolwiek decyzje, gdy nie wiemy co będzie z rozgrywkami NBA, na yahoo też nie widziałem, póki co żadnego oświadczenia, jaki mają pomysł.

 

czekamy

 

naprawdę fantasy w tym momencie powinno zejść na drugi plan ale co tu kurła robić w trakcie tej kwarantanny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×