Skocz do zawartości
goozman

2 Liga C H2H BudgetSznur 2019/20

Polecane posty

poniżej wyniki losowania opisane w temacie organizacyjnym dla ligi 2C na sezon 2019/20. najbardziej doświadczonych GMów proszę o objęcie pieczy nad rozgrywkami - tj założenie ligi na yahoo i ustalenie daty draftu.

prawdopodobnie ostatecznie zagracie w 14 osób (czekamy na jeszcze 2 chętnych)

2 Liga C 2019/20

pitrekk - murzynskie czarnuchy
pokor88 - Amatorzy
yblue - Yellowblue's Team
Chicken - Chicken Team
immortal_87PL - Walenie w Basenie
slawekmroz  - Florida Pensioners
madafaka8 - Madafakas
jordan20 - Jordan20's Team (transfer za Pafsen z 2B)
deebo23 - Paweł's Team
brzoza91 - Melo Team
pekes - Entourage
Ak!t - AC SETKA
Feral777 - Spider Pigs
pawel-pawel - Jugoplastika Split

Komisarz: madafaka8

Planowana data draftu: 13.10 g. 21:15

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/59590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tej ligi byłby chętny się zamienić i startować w lidze A? Mam tutaj dwóch ziomków, z którymi chciałbym w tym roku zagrać. Ligi formowane są od zera, więc nie powinno być problemu żadnego. Jeśli ktoś może się przenieść to prośba o info tutaj lub na priv. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Feral777 napisał:

Czy ktoś z tej ligi byłby chętny się zamienić i startować w lidze A? Mam tutaj dwóch ziomków, z którymi chciałbym w tym roku zagrać. Ligi formowane są od zera, więc nie powinno być problemu żadnego. Jeśli ktoś może się przenieść to prośba o info tutaj lub na priv. Z góry dzięki!

wiesz co? wbijaj tu do A wrzucimy spóźnionego @Majchu

i po problemie. do Was dojdzie ostatnia z nowych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? wbijaj tu do A wrzucimy spóźnionego [mention=304]Majchu[/mention]
i po problemie. do Was dojdzie ostatnia z nowych osób


Ok super. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bo sytuacja widzę, że jest dramatyczna. @goozman, czy bycie komiszem jest trudne i ile wymaga realnie czasu i energii teraz i potem przez cały sezon? I czy ktoś ewentualnie poprowadzi mnie za rączkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stworzenie ligi zajmuje około minuty (masz opcję wybrania importu ustawień np. zeszłorocznej edycji), trzeba odpowiednio ustawić datę i godzinę draftu, rozesłać zaproszenia dla uczestników, stworzyć ankietę w doodle i poganiać spóźnialskich

tak naprawdę po starcie sezonu funkcja robi się symboliczna, musisz reagować tylko w razie podejrzanych tradów, konieczności jakiś nadzwyczajnych korekt w składach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to mogę spróbować, ale musisz poprowadzić mnie za rączkę - jak mam zaimportować ustawienia, gdzie znaleźć adresy e-mailowe itp. Lepszy komisarz nowicjusz niż żaden. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, adresów e-mail nie potrzebuję, wszystko odbywa się tu a zawodnicy dodają się sami. Tylko to założenie ligi. A podczas draftów muszę coś robić czy wszystko dzieje się automatycznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, madafaka8 napisał:

ok, adresów e-mail nie potrzebuję, wszystko odbywa się tu a zawodnicy dodają się sami. Tylko to założenie ligi. A podczas draftów muszę coś robić czy wszystko dzieje się automatycznie? 

jako komisarz podczas draftu masz opcję stopowania draftu (np. przerwa w połowie) oraz cofnięcia ostatniego wyboru. sam draft startuje bez Twojej ingerencji, trzeba tylko pamietać o odpowiednim ustawieniu godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, madafaka8 napisał:

@goozman, to co pomożesz? 

klikasz create league i wybierasz z listy league type: copy league settings i wybierasz zeszloroczną budżetówkę, liczbe drużyn później będziesz mógł zmienić w comish tools

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, goozman said:

świetnie sobie poradziłeś tylko mała rada żebyś zmienił datę draftu na późniejszą - raczej do 4ego się nie wyrobicie z deklaracjami wszystkich uczestników

Tak, domyślam. Na razie zostawiam, może się uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, goozman said:

tylko żeby Ci się nie zapomniało bo potem będzie po ptokach

a ok, jasne, myślałem, że mówisz o ankiecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kilka spraw porządkowo-organizacyjnych. Dziękuję wszystkim, którzy wypełnilil ankietę i dołączyli do ligi. Czekam na komplet - czasu mało!!! 

Niestety nie wszystkich jestem w stanie zidentyikować. W Yahoo wyskakujecie jako imiona, nie wszystkie nazwy zespołów są mi znane stąd prośba żebyście się tutaj na forum zidentyfikowali. Proszę też żebyście na doodle podawali swoje sznurówkowe nicki.

Osoby które mają komplet ankieta + dołączenie do ligi + zostali zidentyfikowani to - @Feral777 @Pafsen @pekes . Dzięki! 

Osoby, które dołączyły do ligi - natomiast nie wiem czy wypełniły ankietę a jeśli tak to jako kto? - @pokor88 @yblue i chyba @slawekmroz (zakładam, że Sławek w Doodle to ty). 

@Ak!t - wypełniłeś ankietę, ale nie wiem która to twoja drużyna. Proszę podaj jej nazwę. 

@pawel-pawel - zakładam, że twoja drużyna to Paweł's Team. W doodle cię widzę jako pawel-pawel. 

 

Teraz drużyny, które dołączyły do ligi, ale nie potrafię ich połączyć z GMami. 

 

patryk's team

AC SETKA

Jugoplastika Split

Paweł's Team - to chyba @pawel-pawel

 

W ankiecie pojawił mi się też jakiś - HNCHeerios - nie mam pojęcia który to z was. Przy okazji jak już się zidentyfikujesz to daj znać czy naprawdę pasują ci tylko dwa dni? 

 

Proszę o info albo dołączenie do ligi: @pitrekk @Chicken @immortal_87PL @deebo23 @brzoza91 

Brakuje w lidze 3 osób w ankiecie 6-ciu. 

Co do ankiety - nie zagłosowała połowa i już nie mamy konsensu. Na razie najrealniej wyglądają daty - 6, 13, 4 i 5. Ci co oznaczyli, że nie mogą w te dni - poproszę o doprecyzowanie czy nie ma jednak jakiejś opcji. Jest szansa, że draft będzie w tym tygodniu więc poproszę o błyskawiczną reakcję. 

 

Dzięki

mada

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta wypełniona, nazwa drużyny: Walenie w Basenie

Draft dla mnie raczej od 22:00, ale 21:00 warunkowo moze być., natomiast od piątku 4.10 do niedzieli 6.10 po południu jestem nieosiągalny, ale niedziela po 21.00 jest ok

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa drużyny to Melo Team. Jeśli DRAFT ma być 6.10 to 21:00 dla mnie ok. 22:00 w sumie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, brzoza91 said:

Nazwa drużyny to Melo Team. Jeśli DRAFT ma być 6.10 to 21:00 dla mnie ok. 22:00 w sumie też

Dzięki, 

 

to oznacz daty, które mogą być w ankiecie - bo według ankiety możesz tylko jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×