Skocz do zawartości
goozman

2 Liga C H2H BudgetSznur 2019/20

Polecane posty

Hej, 

 

W lidze komplet dzięki. 

@deebo23 oraz @Ak!t - nadal nie wiem które są wasze drużyny. AC SETKA i Paweł's Team mam nie przypasowane. 

 

W ankiecie nie mam jednego głosu - nie wiem czyjego. @deebo23 oraz @yblue - to jeden z was. 

 

Na 13 głosów - mamy jedną 11 - na 6. października - @Pafsen ma wtedy inny draft. Nie wiem co z @pekes. ? 

 

Druga opcja (10 głosów) to 13 października o 21. Ale rozumiem @immortal_87PL że mógłbyś zacząć np. 21.15? Jeżeli nie to napisz o której. W takim wypadku też byłoby 11. Nie może @Pafsen (znów inny draft) oraz @Ak!t

Termin któ®y jest na 3cim miejscu - sobota 5tego - tutaj nie może już 5ciu menagos. 

Jedyne co przychodzi mi do głowy to transfety międzyligowe - skoro mamy 3 ligi na tym poziomie, może jest to do zrobienia? Tu pytanie do @goozman . Ja nie wiem co robić w takiej sytuacji. Bez sensu jest draftowanie bez jakiegoś gracza (dla wszystkich, nie tylko dla niego) a przy budżecie to już jakiś absurd. 

Dajcie znać co myślicie i poproszę otagowane osoby o określenie się a wszystkich o sugestie. 

Dzięki! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deboo23 to będzie Pawełs Team, pewnie niedługo zmieni na Honey Nut Cheerios. Ak!t to AC Setka.

Co do draftu, zgadzam się muszą być wszyscy by miało to jakikolwiek sens i trzeba wypracować jakieś porozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@madafaka8 - jak na debiut komiszowania bardzo A fajnie Ci to wychodzi :)

Apropos dat to mam dwa drafty na sznurowce które są zaklepane na 6 i 13... Niestety chyba nie do zmiany :( a że draft to sól tej ziemi fantasy to jeśli! Wybór ogółu padnie na jeden z wymienionych dni chętnie poproszę o transfer :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Feral777 said:

Deboo23 to będzie Pawełs Team, pewnie niedługo zmieni na Honey Nut Cheerios. Ak!t to AC Setka.

Co do draftu, zgadzam się muszą być wszyscy by miało to jakikolwiek sens i trzeba wypracować jakieś porozumienie.

Dzięki! Wychodzi na to, że brakuje głosu @yblue w ankiecie. 

Edytowano przez madafaka8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Pafsen said:

@madafaka8 - jak na debiut komiszowania bardzo A fajnie Ci to wychodzi :)

Apropos dat to mam dwa drafty na sznurowce które są zaklepane na 6 i 13... Niestety chyba nie do zmiany :( a że draft to sól tej ziemi fantasy to jeśli! Wybór ogółu padnie na jeden z wymienionych dni chętnie poproszę o transfer :)

 

Dzięki. 

No niestety póki co tak wychodzi. Nie ma nawet niczego w pobliżu wyniku tych dwóch dat. Pechowo, bo ty akurat masz w niezłą dyspozycyjność... Zobaczymy jak będzie w innych ligach, ale tutaj będę potrzebował jakiegos nadkomisarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 13.10 o godz 21.30 mogłoby wypalić. Ak!t jestem niemalże pewien, że nie przewinal listy na doodlu i nie widział dalszych terminów. Potwierdzę to i dam znać. Honey będzie mógł pewnie o te 30 min później wystartować (nie ma zaznaczonego 22.00, ale nie wydaje mi się żeby to był problem). W tym wypadku immortal też miałby szanse zdążyć i byłoby już 12 osób.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Feral777 said:

Niedziela 13.10 o godz 21.30 mogłoby wypalić. Ak!t jestem niemalże pewien, że nie przewinal listy na doodlu i nie widział dalszych terminów. Potwierdzę to i dam znać. Honey będzie mógł pewnie o te 30 min później wystartować (nie ma zaznaczonego 22.00, ale nie wydaje mi się żeby to był problem). W tym wypadku immortal też miałby szanse zdążyć i byłoby już 12 osób.

Super, to daj znać jak będziesz coś wiedział. Dzięki za pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - Honey i AK!t mogą draftowac o 21.30 w niedzielę 13.10. To daje nam 12 pewnych, nie licząc osoby, która nie zagłosowała jeszcze w ankiecie. Wychodzi na to, że tylko Pafsen nie mógłby tego dnia.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, madafaka8 napisał:

Druga opcja (10 głosów) to 13 października o 21. Ale rozumiem @immortal_87PL że mógłbyś zacząć np. 21.15? Jeżeli nie to napisz o której. W takim wypadku też byłoby 11. Nie może @Pafsen (znów inny draft) oraz @Ak!t

 

na 21.00 - 21.15 powinienem dać radę, myślę że się uda i możecie na mnie liczyć

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draftuje o 22 w fantasy points. Poproszę o transfer albo będę musiał odpuścić ligę niestety :( autopick to słaba opcja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Pafsen napisał:

Draftuje o 22 w fantasy points. Poproszę o transfer albo będę musiał odpuścić ligę niestety :( autopick to słaba opcja :(

poproszę o transfer, poproszę o to o tamto, ale się przyzwyczailiście do prowadzenia za rączkę.. to jest forum, piszesz w 2A i B, że szukasz transferu bo 2C ma draft 13.10. najlepiej jakby był to ktoś z Twojego tiera ale to był podział umowny więc może być ktokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draftuje o 22 w fantasy points. Poproszę o transfer albo będę musiał odpuścić ligę niestety autopick to słaba opcja


W ostateczności mogę załatwić jedną osobę do gry, jeśli nie udałoby Ci się załatwić transferu. Muszę tylko wiedzieć z wyprzedzeniem delikatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goozman napisał:

poproszę o transfer, poproszę o to o tamto, ale się przyzwyczailiście do prowadzenia za rączkę.. to jest forum, piszesz w 2A i B, że szukasz transferu bo 2C ma draft 13.10. najlepiej jakby był to ktoś z Twojego tiera ale to był podział umowny więc może być ktokolwiek

Poszło. Byłbys ostrym belfrem w szkole @goozman :D

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Feral777 said:

 


W ostateczności mogę załatwić jedną osobę do gry, jeśli nie udałoby Ci się załatwić transferu. Muszę tylko wiedzieć z wyprzedzeniem delikatnym.

 

Raczej nie ma takiej opcji, bo to wykluczyłoby kogoś z już zapisanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Feral777 said:

 


W ostateczności mogę załatwić jedną osobę do gry, jeśli nie udałoby Ci się załatwić transferu. Muszę tylko wiedzieć z wyprzedzeniem delikatnym.

 

Raczej nie ma takiej opcji, bo to wykluczyłoby kogoś z już zapisanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niby @knt się wcześniej zadeklarował, jednak znam już problemy @jordan20 z draftowaniem na tygodniu (szczególny rodzaj pracy) a do tego jest on z tego samego tiera co @Pafsen, także wielka prośba @madafaka8 o usunięcie Pafsena z ligi i wysłanie zapro do jordana. no widzicie - sprawnie poszło :)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Feral777 said:

 


W ostateczności mogę załatwić jedną osobę do gry, jeśli nie udałoby Ci się załatwić transferu. Muszę tylko wiedzieć z wyprzedzeniem delikatnym.

 

Raczej nie ma takiej opcji, bo to wykluczyłoby kogoś z już zapisanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ustawienia i mam pytanie. Wg zakładki "Schedule" sezon regularny mamy rozpisany do 21 tygodnia włącznie, gdy natomiast wchodzę w "League --> Settings" jest tam info, że PO trwają w tygodniach 21,22 i 23.

To jak to wreszcie ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chicken napisał:

Przeglądałem ustawienia i mam pytanie. Wg zakładki "Schedule" sezon regularny mamy rozpisany do 21 tygodnia włącznie, gdy natomiast wchodzę w "League --> Settings" jest tam info, że PO trwają w tygodniach 21,22 i 23.

To jak to wreszcie ma być?

u nas jest tak samo, w settings jest dobrze, ważna wiadomość, że PO kończy się w niedzielę 5 kwietnia - czyli w praktyce ten 21, 22 i 23 tydzień to 22, 23 i 24 tydzień gry. coś w yahoo jest popieprzone (pewnie przez połączenie 17 i 18 w jeden) , a może po drafcie się przestawia na oczekiwane tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kończyliśmy ligi h2h 1,5 tygodnia przed końcem sezonu, bo ten ostatni tydzień to zawsze niepełny. Rzeczywiście jak się rozwinie listę przy matchups, to wychodzi 24 tygodnie i teraz według domyślnego ustawienie skończymy na pół tygodnia przed końcem. Trzeba by pozmieniać tak jak było zawsze i przesunąć playoff tydzień wcześniej, bo ostatnie 1,5 tygodnia sezonu to już bardzo duży load management w niektórych drużynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×