Skocz do zawartości
goozman

2 Liga C H2H BudgetSznur 2019/20

Polecane posty

Reminder - w tę niedzielę draftujemy. Pojawiamy się, nie spóźniamy się, draftujemy bez botów :) Pozdro i do zobaczenia w lobby.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby zadośćuczynić prośbom z okienka draftowego - wrzucam screeny z Draft Toola... bez entuzjazmu, bo draft zrobiłem nieco na pałę, ale co mi tam :-)
Oczywiście pamiętajcie, że nie jest to wyznacznik niczego. Niektórzy z nas są zapchani po kokardki, inni będą bardzo aktywni na streamingu, do tego zwyczajowy błąd projekcji i kontuzje... Ale tak w formie ciekawostki - proszę uprzejmie.

standings.png

schedule.png

 

playoffs.png

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

dzieki za draft. @pitrekk co się wydarzyło? 
@slawekmroz wartości masz z yahoo czy masz swoje? Ja czuje, ze jestem mocniejszy niż 8, ale zobaczymy. Moja strategia na ten rok była bardzo ryzykowna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, madafaka8 said:

@slawekmroz wartości masz z yahoo czy masz swoje? Ja czuje, ze jestem mocniejszy niż 8, ale zobaczymy. Moja strategia na ten rok była bardzo ryzykowna. 

Projekcje ninjowe.
Jak pisałem - naprawdę nie ma co brać tych wyników do siebie, ot, ciekawostka...

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za draft panowie.

Moja ekipa wygląda mniej więcej tak jak chciałem. Muszę jedynie podreperować sytuację na PF stąd moja propozycja: Whiteside do wymiany. Ktoś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, 

 

od 23 grudnia do 10 stycznia jestem na urlopie z ograniczonym dostepem do netu. sklad wystawie z wyorzedzeniem. Natomiast mam pytanie - czy ktos na wszelki wypadek nie chciałby zostac co-komishem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co robimy z naszą ligą w związku z zawieszeniem NBA? Jakie dalsze kroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moja liga, ale też mnie ciekawi, co zrobimy w H2H jeśli sezon będzie kontynuowany, czy yahoo popracuje nad układem tygodni, czy komisarz to musi zmienić itp.

Jeśli sezon nie będzie kontynuowany, to proponuję zaliczyć wyniki bez uwzględnienia niepełnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak sezon zasadniczy w NBA będzie kontynuowany, to terminarz będzie zupełnie inny, a draftowaliśmy i pobieraliśmy w ostatnich tygodniach graczy pod znany rozkład spotkań. Jak wznowią sezon w lipcu/sierpniu, to w naszym tygodniu play off w pojedynkach mogą być bardzo duże dysproporcje pod względem ilości meczy i nie pod taki układ ktoś sobie ustawiał drużynę przez cały sezon.

W ostatnim tygodniu też jeszcze była walka o dostanie się do playoff i tym samym w niektórych ligach o pozostanie w lidze, ale w porównaniu do lig roto każdy rozegrał równą liczbę pojedynków i nikt nie ma na górkę meczy więc zaliczenie ma sens. Tylko znów niektóre drużyny budowały skład przez cały sezon pod play off trzymając przez pół sezonu kilku kontuzjowanych graczy i aktualne miejsce w tabeli pierwsze czy czwarte nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealnego rozwiązania nie będzie nigdy.

W przypadku ad 1. Kontynuacja ligi ma sens, bo szczerze, kto wybierał w drafcie patrząc na mecze celtics, gsw, lakers, clippers itd w okresie naszego play-off. Nawet jeśli tak było, to w przypadku jesli liga nie będzie przerwana, kontynuowanie zabawy w h2h jest najlepszym rozwiązaniem.

Ad2. Były pewnie sytuacje, że drużyny trzymały kontuzjowanych graczy pod play-off. Ale - kto z kontuzjowanych by wrócił na nasze PO? Aldridge wrócił wczesniej, Capela - nie sądzę, jedynie Nurkic, Markkanen przychodzą na myśl. Tak jak wspomniałem - o idealne rozwiązanie trudno, ale jakis stanoiwisko należy podjąć. Jeśli by ktos w niższej lidze polował na awans z niższego miejsca to odwolanie ligi i tak mu nic nie da, a jesli w 1 lidze - najwyzej nie będzie miał tylko podium, a będzie miał je rywal. Szczerze - strata niewielka...

Dlaczego natomiast nie można zaliczyć trwającego tygodnia? Bo to byłoby niesprawiedliwe. Ktoś pobrał 4 graczy już na początku, a ktoś czekał specjalknie, by zaatakować póżniej, bo w weekend ma kiepski rozkład spotkań. Wynik po pełnych 2 dniach nie może być podstawą do rozstrzygania o spadku. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat patrzę na drafcie na terminarz graczy pod względem play off i w tym roku nie draftowałem w ligach h2h nikogo z Brooklynu, bo mieli grać tylko dwa mecze w pierwszym tygodniu. Teraz może się zdarzyć, że w pierwszym tygodniu połowa moich graczy zagra po dwa mecze, niektóry nawet 1, a u przeciwnika wszyscy po 4, więc kontynuacja nie ma sensu. Choć raczej w NBA drużyny nie rozegrają już pełnego sezonu zasadniczego i nasze rozważania nie będą miały racji bytu.

Edytowano przez Dig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie jestem w o tyle komfortowej sytuacji, że kończę sezon na 1 miejscu. Ale tak jak było wspomniane, w playoffs dzieją się różne rzeczy i miejsce awansu mogłoby nie mieć żadnego znaczenia. Uważam jednak, że po coś ten sezon zasadniczy jest rozgrywany i jego wyniki powinny być w jakiś sposób brane pod uwagę w tej sytuacji. Dostosuje się jednak oczywiście do demokratycznej decyzji :) Dawajcie znać na bieżąco co sądzicie. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, pisałem w temacie obok - na ten moment ciężko nawet dywagować, czekamy, NBA nie gra i nie wiadomo czy dogra sezon, yahoo milczy, musimy sie uzbroić w cierpliwość i znaleźć inne hobby na czas światowego kryzysu.

jeśli sezon się skończy to wg mnie zostaną dwie opcje - albo uznać dotychczasowe wyniki jako ostateczne (bez tego bieżącego, niedogranego tygodnia) albo zdecydować o anulowaniu całości rozgrywek i w tych samych składach rozpocząć ligi w kolejnym sezonie NBA.

jeśli będzie kontynuowany to dostosować się do tego co zaproponuje provider rozgrywek czyli yahoo - a na ten moment nie wiemy co to będzie

BTW w I lidze też draftowałem pod playoffy ale wziąłem np. Stefka Currę i co mi z tego draftowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×