Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO IIIA Liga - 19/20

Polecane posty

Skład osobowy ligi na sezon 2019/2020 przedstawia się następująco:

Buu - Niepelnosprytni
chyzio Chyzio's Crazy Team
Jurek Furtak - MoToR Lublin
knt - Legend
Kopetzky winicjusze
madafaka8 - madafakas
marcelomattsoy - Grave Digger
Marwat Muczaczos

pjanuchowski - Kokosynapalmach
pokor88 - Amatorzy
solekck - Black Stars
szymken - JFCteam
xhkmp5x - Bałkańskie Huncwoty

Komisarzem zostaje @szymken, bo zgodził się pełnić tę funkcję :)

Prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo poinformowały o ewentualnej zmianie nazwy drużyny. Oszczędzi to problemów komisarzowi z identyfikacją kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 2 najlepsze ekipy, natomiast spaść może ostatnia drużyna, zakładając że w przyszłym sezonie uzbieramy wystarczającą liczbę chętnych do utworzenia IV ligi.


Link do ligi:

https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/57583

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy możemy przyjąć standardowe godziny draftu jako 21:00 z ta różnicą, że w piątki i soboty przesuwamy na 21:30?

Z mojej strony ankieta wypełniona, postaram się być dostępny od 4.10 w każdy dzień, do weekendu 14-15.10. W kolejnym tygodniu mam delegacje i raczej moja dostępność prezentuje się słabo.

Pozdrawiam

Marcin

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko @Marwat , byle nie później niż 21:30 bo to trochę schodzi. Twój team to Picobello czy Muczaczos? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, szymken napisał:

Dla mnie spoko @Marwat , byle nie później niż 21:30 bo to trochę schodzi. Twój team to Picobello czy Muczaczos? 

Mój team to Muczaczos.

Co do godz. 21:30 propozycja dotyczyła tylko piątku i soboty.

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marcelomattsoy spoko, nie ma sprawy. 

 

Wiem już prawie wszystko, pytanie do @pjanuchowski czy dołączyłeś i Twój team to Picobello ? Bo ciężko mi go rozgryźć.

 

Tak to jeszcze @Jurek Furtak i byłby komplet. 

Co do daty draftu to wygrywa na razie 9.10 , ale dwóch głosujących nie da rady. I pytanie do @Buu i @marcelomattsoy czy całkowicie te daty odpadają? Bo tak to są opcje jeszcze dwóch - trzech dni, ale idealnie nie da rady. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko - jeśli o mnie chodzi i 9.10 - to ja w samolocie jestem i na ziemi przed komputerem będę pewnie ok 22-22:30 - wcześniej nie da rady.

Snake jest szybki - jeśli byśmy zaczęli o 22.. to myślę, że 1:30h i po robocie.

Opcja numer 2 - przepisanie do innej ligi. Ja dopiero od 09.10  22:00 jestem przy kompie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim a nie możemy tego zrobić dzisiaj, jutro, pojutrze? Może te dni będą wszystki pasowały, plus w końcu coś by się zaczęło dziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minutes ago, chyzio said:

Cześć wszystkim a nie możemy tego zrobić dzisiaj, jutro, pojutrze? Może te dni będą wszystki pasowały, plus w końcu coś by się zaczęło dziać :)

Jestem za. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mnie za mnie może być i zaraz, ale zobaczcie,że liga jeszcze nie jest kompletna i wątpię, że w dwa dni się ludzie nagle zbiorą i jeszcze określą co do daty ? @Buu zobaczymy jeszcze, jakby co mogę zagadać z komiszem sąsiedniej ligi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie tam określenia, draft jutro bo Marcel dzisiaj na Nieznajomych do kina idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jurek Furtak proszę o jak najszybsze dołączenie, bo czas goni, będę zmuszony dać deadline do 6.10 czyli po weekendzie . Kolejny głos który nie może 9.10, trochę problem, bo z tego co patrzyłem w drugiej lidze, nie ma też aż tylu graczy na ten termin. Trzeba będzie coś postanowić i jeśli  nie będzie wyjścia, to ustawię 9.10 czyli dzień z największą liczbą głosów. Ewentualnie o 22.00 choć ja np. o 4 wstaję do pracy, także ciężko to widzę, ale cóż. Proszę tez resztę żeby się określili czy 22.00 może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szymken

wydaje mi się że doodle powinno być dla komisza pewnego rodzaju wskazówką a nie przymusem, patrzysz gdzie mniej więcej pasuje, ustalasz date i koniec, im wcześniej ustalisz date tym lepiej 

komuś zawsze będzie nie pasowało, komuś zawsze coś wypadnie, wężyk jest o tyle bezpieczny że i tak dostaną w miare rozsądny zestaw graczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft raczej będzie tego 9.10, tylko ta kwestia godziny, a możemy spróbować pozamieniać póki jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postarajcie się jakoś znaleźć kompromis, sytuacja w której za kogoś wybiera automat to najgorsze wyjście i starajmy się tego za wszelką cenę uniknąć. W sąsiedniej lidze też z tego co widzę nie ma jednomyślności, więc raczej transferów nie unikniemy. Najlepiej jakby sprawę udało się wyjaśnić do końca weekendu, w razie czego oczywiście służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie być może się uda być chociaż to się okaże w piątek pod wieczór dopiero. Oczywiście mówię tu o godzinie 21 jakby start był. Jeśli o 22 to bym już raczej zdążył ewentualnie spóźnił się kilka minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pokor88 mowa jest już raczej tylko o 22:00 tego 9.10 także spoko. Jeszcze @marcelomattsoy i w sumie byłoby ogarnięte. Poza jednym graczem, który nie dołączył, może nawet obyło by się bez zamiany w ligach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko. Czyli można kończyć ustalenia. Ostatni gracz dołączył, jest komplet.

 

Draft :

9.10.2019( środa) o godz. 22:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×