Skocz do zawartości
goozman

ANKIETA - H2H ligi Budżet - sezon 2019/20 - co dalej?

H2H ligi Budżet - sezon 2019/20 - co dalej?  

39 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. W świetle obecnych ustaleń władz NBA co do kontynuowania sezonu tylko przez 22 najlepsze drużyny fantasy sezon można uznać za oficjalnie skończony. Prośba o określenie co robimy w sprawie rozstrzygnięć w naszych ligach H2H budżet

    • całkowita anulacja sezonu; wracamy w tym samym składem osobowym w przyszłym sezonie
    • dogranie "offline" tj. PO z tabelki roto, spadki i awanse na zasadach opisanych przeze mnie w temacie lig budżetowych na podstawie wyników z 80% sezonu regularnego
    • uznanie obecnych wyników jako obowiązujących, wraz ze spadkami i awansami


Polecane posty

Uprawnieni do głosowania tylko uczestnicy tych rozgrywek.

Wygrywa opcja z największą ilością głosów z tym że do uznania ważności ankiety wymagane głosy przynajmniej połowy uczestników

Nigdzie nam się nie śpieszy, głosujemy do końca lipca

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.06.2020 o 11:32, goozman napisał:

Wygrywa opcja z największą ilością głosów z tym że do uznania ważności ankiety wymagane głosy przynajmniej połowy uczestników

po głosach devolaja i bulka, jako że w opcje 2 i 3 przewidują uznanie tegorocznych wyników, tylko na różne sposoby a opcja 1 zakłada całkowite anulowanie sezonu to głosy na 2 i 3 będą w ostatecznym rozrachunku sumowane vs. głosy na opcję 1.

jeśli suma 2 i 3 będzie większa od liczby głosów na opcję 1 dodatkowo będzie wewnętrzna dogrywka pomiędzy głosami na opcje 2 i 3, w ybrana zostanie opcja z wiekszą ilościa głosów w tej ankiecie

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w niemałym szoku głosowania na tak absurdalny pomysł, jak anulowanie sezonu. Yahoo normalnie rozdało medale, a wy chcecie iść pod prąd i anulować sezon po rozegraniu prawie wszystkich kolejek RS? Totalny idiotyzm i mówie to jako ktoś, komu powinno być obojętnie.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i wczoraj (7:25, sic!!!), ale wyłącznie dlatego nie ma prawa wygrywac ktorakolwiek z opcji, bo tu się decyduje o tym, że całą naszą gre szag trafił. 

Głosowanie musi być przedłużone - ja nie grałem kilku miesięcy po nic. Mi to rybka, jestem w srodku tabeli, więc tym bardziej uważam, że jestem obiektywny.

Jak głosują potencjalni spadkowicze z 1 ligi, można śmiało zobaczyć. Jeden @wooden pokazał klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i wczoraj (7:25, sic!!!), ale wyłącznie dlatego nie ma prawa wygrywac ktorakolwiek z opcji, bo tu się decyduje o tym, że całą naszą gre szag trafił. 
Głosowanie musi być przedłużone - ja nie grałem kilku miesięcy po nic. Mi to rybka, jestem w srodku tabeli, więc tym bardziej uważam, że jestem obiektywny.
Jak głosują potencjalni spadkowicze z 1 ligi, można śmiało zobaczyć. Jeden [mention=65]wooden[/mention] pokazał klasę.
Spadkowiczów jest 6, głosów oddanych na anulowanie 19, tyle samo co awansujących z 2 lig, też wiadomo jak głosowali.

Na coś się umawiamy, robimy głosowanie, a potem zmieniamy zasady bo wyszło inaczej niż uważa jedyna obiektywna osoba ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@chilu91, po prostu to głosowanie jest zbyt istotne, zmiana zbyt diametralna w skutkach, by olać jeden głos El-Maniaque'a, tylko dlatego, że zagłosował z rana następnego dnia. 

A osoby, które awansują, mają pełne prawo zagłosować przeciw, bo co innego stracić cały sezon pełnego zaangażowania, a co innego zyskać kolejny sezon w 1 lidze tylko i wyłącznie dzięki covidovi, bo no offence, ale Ciebie nic by nie uratowało przed spadkiem, żadne 9-0 w ostatniej kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[mention=429]chilu91[/mention], po prostu to głosowanie jest zbyt istotne, zmiana zbyt diametralna w skutkach, by olać jeden głos El-Maniaque'a, tylko dlatego, że zagłosował z rana następnego dnia. 
A osoby, które awansują, mają pełne prawo zagłosować przeciw, bo co innego stracić cały sezon pełnego zaangażowania, a co innego zyskać kolejny sezon w 1 lidze tylko i wyłącznie dzięki covidovi, bo no offence, ale Ciebie nic by nie uratowało przed spadkiem, żadne 9-0 w ostatniej kolejce.
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, zdawałem już w połowie sezonu że nic z tego nie będzie w moim przypadku.

Po prostu zasady były jakie były. To nie trwało tydzień czy dwa.



Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no zgoda, ale co innego, gdyby jakaś opcja wygrywała 3-4 głosami i byśmy przedłużali w nieskończoność, a co innego, gdy zagłosowała jedna osoba minimalnie po czasie, co drastycznie zmieniło obraz sytuacji.

Jestem w stanie zrozumieć @killer7. On jest w niefajnej sytuacji, bo możliwe, żeby się utrzymał, bo byt przegrywał... ba, on w ogóle nie przegrywał, tylko remisowało z Bullsem, który notabene też zagłosował za anulowaniem sezonu. Ich głosy są zrozumiałe, w podobnej sytuacji możliwe, żebym zagłosował podobnie, choć wtedy bym zrobił to w oderwaniu od własnego pojmowania zaistniałej sytuacji. Dlatego też mam propozycję oryginalną, ale czyż ta cała sytuacja nie jest oryginalna? Mianowicie jestem za poszerzeniem 1 ligi. O 1-2 osoby. Utrzymałby się wooden, który miał jeszcze czysto teroetyczne szanse na zachowanie ligowego bytu, a spadłby już pumeks, którego szanse były na dobrą sprawę jeszcze mniejsze. 

2 ligi nie analizuję, bo stamtąd po prostu nikt nie spadał.

Decyzję musi podjąć @goozman , który też jest w o tyle niefortunnej sytuacji, gdyż np. w jego interesie byłoby anulowanie sezonu. Jednak podobnie zagłosował Dig, który wygrałby ligę (a może i nie - czy yahoo uwzględnia 20 kolejkę?).

Uważam, że czas nas nie nagli - sytuacja jest trudna, może potrzebna jest szersza dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co będzie, to będzie, mogę grać w 2 lidze, oby grać w ogóle :D, bo już stęskniłem się za sprawdzaniem rano fantasy. Dalej jednak uważam, że jak ustaliliśmy jakieś ramy to się ich powinniśmy trzymać.

W takim razie czekamy na@goozman.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek & @chilu91 cieszę się, że jeszcze są wariaci zainteresowani wynikiem tego głosowania bo muszę przyznać miałem w pewnym momencie poważne obawy czy zbierze się wymagana ilość głosów, by uznać ważność ankiety

uprawnionych do głosowania było 58 uczestników lig budżetowych H2H z zeszłego sezonu, wg moich obliczeń oddano 36 ważnych głosów 62% -  @Gryzlak, @Jurek Furtak i @mkaszewski wg mnie nie brali udziału w tegorocznych rozgrywkach, oddali głosy na opcje 2 i 3 (poprawcie mnie jeśli się mylę). nie będę robić problemu z głosem @El-Maniaque, sobie zostawiłem też możliwość oddania głosu po czasie i biorąc pod uwagę jak bardzo zaawansowany był już sezon regularny oddałbym głos na opcję nr 3 (trochę samolubnie - bo żeby oszczędzić sobie pracy z opcją 2 - za dużo mam w tym momencie pracy, żeby to ogarnąć dla wszystkich lig).

jakby nie patrzeć mamy wygraną opcji nr 1 - w stosunku 19 do 17 - całkowita anulacja sezonu; wracamy w tym samym składem osobowym w przyszłym sezonie. osobiście jestem jednak zaskoczony.. z jednej strony rozumiem - największa część funu / wkurwu w H2H pochodzi z playoffów i wszelkie wygrane / awanse w tym sezonie byłyby z dużą gwiazdką. z drugiej szkoda tych 80% rozegranych gier w NBA (95% u nas, jeśli chodzi o regulara) i wynikających z nich  rozstrzygnięć - szczególnie jeśli chodzi o spadki (w tym również mój z I ligi). niemniej zasady ankiety były jasne, wymagana większość się wypowiedziała, reszcie najwyraźniej było obojętne co się wydarzy. za kilka miesięcy, mam nadzieję, zagramy w kształcie osobowym bardzo podobnym do zeszłorocznego (pewnie jakieś wykruszenia będą)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka: wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy :) szkoda, bo mimo losowości playoffs uważam, że z uzbieraną paczką miałem bardzo duże szanse na awans. Trudno trzeba będzie powtórzyć w przyszłym roku, może obędzie się bez covidowych wymówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@goozman przepraszam, że protestuję, ale raz, że jestem obiektywny, jako ze zająłem 6 miejsce, a dwa, że mam podstawy. Czemu 19-17? Z ankiety tego nie wynika, nawet anulując Twój głos to 19-19 jest!

Edit: nie doczytałem o osobach, które nie powinny głosować, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[mention=3]goozman[/mention] przepraszam, że protestuję, ale raz, że jestem obiektywny, jako ze zająłem 6 miejsce, a dwa, że mam podstawy. Czemu 19-17? Z ankiety tego nie wynika, nawet anulując Twój głos to 19-19 jest!
wg moich obliczeń oddano 36 ważnych głosów 62% - @Gryzlak, @Jurek Furtak i@mkaszewski wg mnie nie brali udziału w tegorocznych rozgrywkach, oddali głosy na opcje 2 i 3 (poprawcie mnie jeśli się mylę).

Chyba dlatego.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, racja, mój błąd.

To mamy anulację, ale szczerze, tak jak napisałem w wężu już, trochę się Wam dziwię. Tej adrenaliny, tej walki, tego zaangażowania, często w niedzielę śledzenia matchupu do późna, które to okazały się bez znaczenia. Mi tego byłoby po prostu po ludzku szkoda. W wężu ledwo co przeszła opcja C, owszem, korzystna dla mnie, ale to już nie o to chodzi. Po prostu dziwię się głosom za anulowaniem sezonu i za anulowaniem tej całej frajdy w sezonie. A może była frajda a granie mimo utraconego już dawno zapału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×