Skocz do zawartości
goozman

[2020/2021] Ogólny wątek organizacyjny

Polecane posty

cześć, słów kilka o wyglądzie poziomu II w tym roku. przypominam kolejność zastępstw na tym poziomie była podana na początku sierpnia:


MKAllstars (MKA)  - 4 w IIIA i dorobek: 95-74-2 .561
Amatorzy (pokor88) - 4 w IIIB i dorobek:  87-81-3 .518
Grzetom Stars (grzetom) - 10 w IIB i dorobek: 70-98-3 .418
Kentucky Wildcats (wasyl7777) - 10 w IIA i dorobek: 69-102-0 .404

 

nie potwierdzili udziału: szogo z ligi IIA oraz Ledley i smoke z IIB, AIR_MJ z IIB zrezygnował. za MJa, który miał mieć awans z ligi IIIA do IIB wskakuje @MKA (zajął 4 miejsce w zeszłym sezonie w IIA), z kolei za Ledleya wskakuje spadkowicz z IIB czyli @grzetom. do IIA trafia @pokor88 a do IIB - @wasyl7777

ostatecznie:

liga II A  2020/21
1. The Tramways  @Benon - 10 w I
2. Byle Co @matys- 11 w I
3. Bukkake (goozman)
4. MSala's Team @mSala
5. Hyper_Train @mac
6. Aligatory Mokotów @Krojo85
7. Kiszone Brokuły @host3234
8. TD Garden @maxweber
9. Anwil Włocławek @pawel-pawel - 1 w IIIB
10. The Truth @Regis - 2 w IIIB
11. Vistula @vislak06 - 3 w IIIA
12. Amatorzy @pokor88 - 4 w IIIB 


liga II B  2020/21
1. Very solid play @madafaka8 - 12 w I
2. Los Pepes @Gryzlak
3. High Flying Circus 2 @Andrew23
4. Miami Pafsen @Pafsen
5. DyrDyr @knt
6. Phoenix basketball @Nash#13
7. Bulls2006 @bulls2006
8. Marcin's Team @mkaszewskii - 1 w IIIA
9. Bajeczny Team @Bajeczny - 3 w IIIB
10. MKAllstars @MKA  - 4 w IIIA
11. Grzetom Stars @grzetom - 10 w IIB
12. Kentucky Wildcats @wasyl7777- 10 w IIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam duży problem z poziomem III - na ten moment mamy potwierdzonych 12 osób z zeszłego roku i 2 nowe zgłoszenia. jeśli do końca tygodnia nie będziemy mieli nowych zgłoszeń (i to przynajmniej 6 osób - nie wyobrażam sobie grania w mniej niż 10 osób w lidze) utworzę tylko jedną ligę walczącą o awans wyżej -14 osobową

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2020 o 08:30, goozman napisał:

będę pamiętać - zobaczymy, jak będzie dalej z potwierdzeniami i w którąś stronę zadziałam (albo Ty do IIA albo maxweber do IIB), żebyście zagrali razem

Część, ponawiam prośbę o naszej wspólnej grze z mkaszewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, maxweber napisał:

Część, ponawiam prośbę o naszej wspólnej grze z mkaszewski

wyleciało mi to - myślę że na tym etapie "nasz" @wasyl7777 nie będzie mieć nic przeciwko powrotowi do IIA :) a Ty pójdziesz do IIB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, goozman napisał:

wyleciało mi to - myślę że na tym etapie "nasz" @wasyl7777 nie będzie mieć nic przeciwko powrotowi do IIA :) a Ty pójdziesz do IIB

Dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dariomeus napisał:

Jeśli jeszcze można to chętnie dołączę 

Chyże Rosomaki 

miło Cię widzieć - obecnie jesteś 15y na liście - niestety na ten moment nie jestem w stanie zagwarantować Ci gry. gdyby do końca tygodnia pojawiło się jeszcze 5 osób - wtedy mogłyby ruszyć 2 ligi po 10 osób, jeśli tak się nie stanie musimy mieć parzystą liczbę GMów - ale nie wiem, czy 16 osób to nie za dużo ze względu na wydrenowanie FA i brak INJ slota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jeszcze jedna osoba bedzie chciala grac, I wtedy zrobic dwie 3 ligi po 8 druzyn.jezeli reszta GM sie zgodzi Ciezkie czasy trzeba eksperymentowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, barcalover napisał:

Jak by nie było parzyście, to ja tutaj mogę zrezygnować @goozman. Granie po 8-10 raczej nie ma sensu.

nowych chętnych nie widać a wg mnie nie ma sensu grać w 8 osób - także będzie jedna, większa bo 14-osobowa liga III. @Dariomeus na razie jesteś na rezerwie, gdyby ktoś się wykruszył z tego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, szogo napisał:

Przespałem temat. Jeśli mogę to zagram a jak za późno to ok.

no szkoda, szło kilka przypominajek, wystarczy sprawdzać maila. z Tobą i Dariomeusem byłoby 16 drużyn na poziomie 3, co przy wężyku wydaje mi się byłoby mocną przesadą, podobnie jak granie w ósemkę. musicie czekać czy ktoś się nie wykruszy z dotychczasowej 14ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

długo już nad tym myślałem ale wobec faktu, że covid zmarnował całkowicie zeszły sezon i w świetle informacji, że u prawie 10% graczy wykryto wirusa a NBA wprowadziła na ten sezon dość restrykcyjne wytyczne obowiązkowego w przypadku wykrycia symptomów wirusa u zawodnika - chyba w tym sezonie nie uciekniemy od wprowadzenia IL spota w naszych ligach. broniłem starych zasad sprzed 15 lat ale sytuacja jest wyjątkowa i wymusza na mnie ten krok..

z tym, że chciałbym, aby go stosowano tylko wobec zawodników ze stwierdzonym zarażeniem COVID-19, którzy mogą wypaść na nawet 2 tygodnie z gry, byłby dodatkowy obowiązek dla komiszów, aby tego pilnować...

wrzucam odpowiednią ankietę - głosujcie proszę do 20.12 (liczą się tylko głosy uczestników rozgrywek H2H wężykowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,  wiem że już bardzo późno, ale zgłaszam chęć udziału w lidze fantasy H2H jeszcze w tym sezonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Henry Fonda napisał:

Cześć,  wiem że już bardzo późno, ale zgłaszam chęć udziału w lidze fantasy H2H jeszcze w tym sezonie. 

za późno - listy zamknięte, zapraszamy za rok, tak z 1,5 miesiąca przed startem sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×