Skocz do zawartości
goozman

[2020/21] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

Trochę szkoda, że tu się nigdy nie udało... zawsze jednak ktoś mocniejszy na drodze do mistrzostwa stawał. Za tę rywalizację na wysokim poziomie i kilka ekscytujących draftów dzięki wszystkim. W tym roku zabawę w fantasy muszę jednak (co najmniej) mocno ograniczyć, więc rezygnuję.

  • Smuteczek 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy 34 osoby potwierdzone na poziomie II. szybka sonda, czy robimy:
A) 3 ligi po 12 GMów (z możliwością rozszerzenia do 14 lub 16, jeśli pojawiliby się chętni)
B) 2 ligi po 18 GMów (czyli musieliby się pojawić jeszcze 2 chętni, jeśli nie ligi byłyby po 16 osób, musiałbym podziękować osobom z listy rezerwowej)

w h2h musi być parzysta liczba uczestników. preferujemy zwykle taką samą liczebność w każdej z lig na danym poziomie.

czekam na opinie do soboty, 9 rano, bo już nie mamy za bardzo czasu do stracenia. w weekend ogarnę podział osobowy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w zasadzie nie dotyczy ale ja uważam że powinniśmy rozszerzać to tak żeby pozwolić grać wszystkim chętnym.

Z drugiej strony 18 osób to szrot na FA, 12 to z kolei malutko z drugiej. Jakby poszło na 2 ligi po 18 to ostatecznie można też nagrodzić najlepszych jednak awansem do 1 ligi, jeżeli inni z 1 nie będą mieli nic przeciwko (znowu jednak zrobi to ligę 18-sto osobową).

Nie mam ostatecznego zdania jednak jestem za takim rozwiązaniem które pozwoli grać jak największej ilości osób.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kojarzyłem tutejszą budżetówkę z większą ligą niż H2H snake, gdzie gramy w 12, więc osobiście jestem za opcją B. Jak by nie było nowych chętnych / potwierdzeń, to mozna 16+18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy 34 osoby potwierdzone na poziomie II. szybka sonda, czy robimy:
A) 3 ligi po 12 GMów (z możliwością rozszerzenia do 14 lub 16, jeśli pojawiliby się chętni)
B) 2 ligi po 18 GMów (czyli musieliby się pojawić jeszcze 2 chętni, jeśli nie ligi byłyby po 16 osób, musiałbym podziękować osobom z listy rezerwowej)
w h2h musi być parzysta liczba uczestników. preferujemy zwykle taką samą liczebność w każdej z lig na danym poziomie.
czekam na opinie do soboty, 9 rano, bo już nie mamy za bardzo czasu do stracenia. w weekend ogarnę podział osobowy
 

Generalnie dążyłbym do tego, by każdy mógł zagrać (mówię o nowych zgłoszeniach). Wiadomo, że obie opcje są mało ciekawe, bo 12 osób w lidze to jednak trochę mało, a z kolei 18 powoduje, że na FA jest już naprawdę słabo. Może do soboty potwierdzą jeszcze swój udział pozostałe osoby i uda się skleić 3x14, co w tym wypadku byłoby najlepszą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że jeśli się znajdzie jeszcze 8 osób, to 3x14 będzie najlepszą opcją. Aczkolwiek nie czekałbym dłużej niż do soboty ze startem, bo zostanie mniej niż 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Panowie rezygnuje. Gram w 3 ligach roto więc w h2h nie dam rady w tym roku. Przy więcej niż 3 ligi składy mi się mieszają i nie mam już takiej frajdy. Dodatkowo h2h w zeszłym roku zajmowało mi najwięcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jaka decyzja? Ile osób finalnie mamy do gry? BTW Co oznacza fioletowy kolor przy graczu Washko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

washko jest fioletowy bo potwierdził udział po deadlinie, Jackoso zrezygnował więc nadal mamy 34 chętnych do gry na ten moment. żeby nikt nie był poszkodowany przychylam się do propozycji @barcalover - będą 2 ligi drugie - 18 i 16-osobowa (z możliwością rozszerzenia do 18). będzie więc troszkę ciężej ale nagrodą jest awans 3 pierwszych miejsc do I ligi ;) zaraz zrobię koszyki wg pozycji w zeszłym sezonie i wrzucę do maszyny losującej. @washko, jako spóźniony i @chyzio, jako ostatni z nowych mają powiedzmy sobie "karne" skierowanie do ligi 18 osobowej - reszta zostanie podzielona wg losowania - oczywiście z możliwością transferów

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poniżej tiery uporządkowane alfabetycznie wg nicków GMów. lista z każdego tiera zostanie wklejona na http://www.random.org/lists/, żeby się mocniej przemieszała (?) nacisnę 3 x randomize po czym wężem przypiszę GMów do lig IIB i IIA (w tym momencie większa, jest w niej już washko, który gdyby się nie spóźnił byłby w tierze 1). także pierwsza osoba z tiera 1 po losowaniu trafi do IIB, nastepna do IIA itd

tier 1 - miejsca 1-3 w zeszłym sezonie
Chicken - Chicken Team
Feral777 - Spider Pigs
fluber -  Six Sigma
pekes - Entourage
Regis - John Havlicek
RonnieArtestics - Peaky Blinders
Tocheck - Fighting Irish


tier 2 - miejsca 4-6 w zeszłym sezonie
brzoza91 - Melo Team
bulek - Trefl Sopot
deebo23 - Honey Nut Cheerios
josip10 - Alaa Abdelnaby BC
Marwat - Muczaczos
mSala - A Team
pitrekk - murzynskie czarnuchy
Tecu -  Mohicans

tier 3 - miejsca 7-10 w zeszłym sezonie
Ak!t - AC SETKA
barcelowicz - barcelowicz's team
Buu - Niepelnosprytni
El-Maniaque - BYDGOSZCZ BULLS
jason - Raiders Gdańsk
jordan20 - jordan20
knt - GL Team
madafaka8 - Madafakas

tier 4 - miejsca 11-14 w zeszłym sezonie + nowi
barcalover
bulls4ever -  Kasztaniaki Bulls
jacobsman13 -  FC Parapety
Krojo85 - Aligatory Mokotów
kubac

Pafsen  - Miami Pafsen
pokor88 - Amatorzy
slawekmroz  - Florida Pensioners
yblue - Yellowblue's Team

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgubilem sie
Bylem w lidze 2A, teraz widze ze ktos utworzyl na yahoo lige 2C i mnie zaprosil...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, pitrekk napisał:

Zgubilem sie emoji846.png
Bylem w lidze 2A, teraz widze ze ktos utworzyl na yahoo lige 2C i mnie zaprosil...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

To chyba yahoo wczoraj automatycznie odnowiło nieodnowione ligi. Możesz usunąć ten team po prostu. Jesteś bez zmian u nas w 2A i draftujemy w sobotę 12.12 o 21:00 :) 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×