Skocz do zawartości
tomalaobi

Deklaracje - sezon 2020/2021

Polecane posty

A ilu tu brakuje osób? Bo jeszcze trzeba minidraft dla nowych zrobić przed zwykłym draftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę grac, doświadczenie mam spore, niektóre Nicki znane mi są z enba :)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sorry że tak wjadę jak do siebie, ale tu nie ma co gadać, tylko trzeba działać. Robimy minidraft, zakładamy temat, aktualizujemy składy do salary z tego roku !!! I działajmy, bo sezon za pasem a tu jesteśmy w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, matek napisał:

Tak jak pisałem wcześniej - awaryjnie wchodzę, ale jeśli ktoś jeszcze będzie chętny to ustąpię miejsca :)

Jak najbardziej, tylko, że własnie teraz jest taka mała awaria, sezon pozno ogłoszony wszystko robione na chybcika. 

Umówmy się tak, na razie jesteś normalnym GM-em, jesli ktoś przyjdzie w trakcie sezonu, możesz - ale nie musisz - ustąpić miejsce.

Składy zaraz będą na forum. Nowi: @Pafsen @matek @cvbe @antek mogą już patrzeć na teamy: Mikowala, Ledleya, Kosiego oraz Marcelomattsoya. Temat o minidrafcie dzisiaj się pojawi w godzinach wczesnowieczornych.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie picki będą w minidrafcie? Bo to dość kluczowa kwestia w ogarnianiu sobie tego, co będzie do wzięcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tocheck przejmiesz od matka, któremu nie było dane być GM-em. Ale muszę odezwać się do Immortala na FB, bo wprawdzie potwierdził tutaj, ale potem wycofał się ze wszystkich lig roto, takze tutaj zagwozdka mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek za długo sie nie nagrałeś :) Ale dzięki za chęci, doceniam i jak co, będziesz rezerwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to niespodzianka... Juz odpusciłem bo myslalem że macie komplet i szczerze nie przeglądałem nawet Waszych wątków. Teraz widzę że byłem gdzies wczensiej wymieniany z imienia ale bez @ wiec nawet nie pojawiło mi się w powiadomieniach... Anyway ciesze sie i jestem zwarty i gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pafsen napisał:

A to niespodzianka... Juz odpusciłem bo myslalem że macie komplet i szczerze nie przeglądałem nawet Waszych wątków. Teraz widzę że byłem gdzies wczensiej wymieniany z imienia ale bez @ wiec nawet nie pojawiło mi się w powiadomieniach... Anyway ciesze sie i jestem zwarty i gotowy :)

To dawaj dwa picki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×