Skocz do zawartości
matek

Rozgrywki 2020/21

Polecane posty

Miło z Waszej strony, że mi zostawiliście Toppina i Hayesa z #6 i #9 :) Chyba, że to tylko ja w nich wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem edytować posta więc dopisuję kolejnego :( Zwalniam Millsapa przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cvbe napisał:

Nie umiem edytować posta więc dopisuję kolejnego :( Zwalniam Millsapa przy okazji.

Toppin będzie pewnie dobrym graczem tylko w fantasy, ale Hayes pewnie również w realu, dobre wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bulls2006 napisał:

Toppin będzie pewnie dobrym graczem tylko w fantasy, ale Hayes pewnie również w realu, dobre wybory

Zgadzam się, Toppin to tylko gracz na fantasy, w normalnej drużynie bym go nawet nie rozważał :) Hayes z kolei mało fantasy friendly ale będzie miał wolną rękę w Pistons bo jest tam jedynym wartym coś graczem, więc też jest szansa na produkcję :)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hayes miał być mój! no nic jest w tej chwili dwóch, trzech ludzi nad którymi się zastanawiam także w ciągu dnia się pewnie zdecyduję bo jeden o nieco długim nazwisku siedzi mi w głowie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holmes + pick 2021 do wzięcia za tańszego grajka, i młodego, dziadów po 30 nie proponujcie. Po prostu muszę zejść z salary. 

Może być też w sumie za pick, ale za jakiś daleki to mi się już nie będzie przyszłorocznego opłacało oddawać. 

Zapraszam. Ofertę oczywiście mogę rozszerzyć, jeśli ktoś jest zainteresowany czymś jeszcze ode mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składy aktualne. Po drafcie oznaczę wszystkich, którzy muszą zejść jeszcze z salary. 

Richaun Holmes        45,60
Bruce Brown        33,85
Dillon Brooks        32,40
Derrick Jones Jr.        29,80
Trey Lyles        25,65
pick 2021

Do wzięcia. Szukam zejścia z salary, po prostu. Jestem mocno otwarty na negocjacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matek napisał:

Składy aktualne. Po drafcie oznaczę wszystkich, którzy muszą zejść jeszcze z salary. 

Ja gdzieś tam Millsapa zrzucałem już, więc jestem sporo pod SC :)

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  1. Khris Middleton        52,90
  2. Malcolm Brogdon        48,20
  3. Jusuf Nurkic        43,55
  4. Bojan Bogdanovic        37,85
  5. Nerlens Noel        31,85
  6. Jerami Grant        30,15
  7. D.J. Augustin        29,75
  8. Harry Giles        22,90
  9. Frank Ntilikina        22,30

Zapraszam do kontaktu, ale od razu ostrzegam że za Middletona, Brogdona, Nurkića, Noela i Granta nie będzie tanio bo dwaj pierwsi się pokręcą przy 50 fp a trzej kolejni powinni robić sporą nadwyżkę nad pensję w tym roku, więc to marzenie contenderów :) Mogę przyjąć połamańców, ale jak ktoś mi zaproponuje Klaya za Brogdona (nie wiem kto ma Klaya, tak sobie strzelam) to niech się nie spodziewa fajerwerków :) Ogólnie jak ktoś się zgłosi z Giannisem/Jokićem/czymś takim, to i Tatum, Toppin i Hayes będą do wyciągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, goozman napisał:

transfer z @evitacre

- do Hornets dziadzio Aldridge
- do Knicks Bogdan Bogdanovic

potwierdzam

dziadzio he he :)

Edytowano przez evitacre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma fetysz takich graczy to oddam Bojana Bogdanovića, Harry'ego Gilesa lub Franka Ntilikinę za któryś z pozostałych picków w drafcie (dopóki zostaną interesujący mnie gracze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bulek napisał:

18. Cole Anthony

Jaki feler ma ten gość, że go w wielu ligach omijają?

 

Nie robi nic poza rzucaniem :P a to w punktowych ligach nie przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×