Skocz do zawartości
matek

Rozgrywki 2020/21

Polecane posty

Cytat

W wymianie Nets-Dallas leci jeszcze pick Nets '22

Potwierdzam. Jeśli salary się nie zgadza u mnie (nie wiem, nie sprawdzałem) to proszę wywalić na FA od razu KCP. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa na pozyskanie ode mnie Devonte' Graham. Tanio, więc warto. Później już go ode mnie nie pozyskacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, GeDDo napisał:

Ostatnia szansa na pozyskanie ode mnie Devonte' Graham. Tanio, więc warto. Później już go ode mnie nie pozyskacie ;)

Bo będzie na FA? 🙃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers - @bulls2006 - ban do 4.6.21 

Id1DRPK.png

  1. Ben Simmons        63,20
  2. Clint Capela        58,35
  3. Brandon Ingram        55,75
  4. Jarrett Allen        43,00
  5. Collin Sexton        39,85
  6. Derrick White        32,90
  7. Nerlens Noel        31,85
  8. Delon Wright        31,05
  9. Ricky Rubio        51,10
  10. Tyrese Maxey        15,00
  11. Goga Bitadze        15,00
  12. Robert Williams        15,00
  13. Pusty slot       15,00

    Suma:    467,05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.05.2021 o 23:14, matek napisał:

Bo będzie na FA?

Kusił mnie bardzo Zach Collins, który będzie bardzo tani w przyszłym sezonie. Pierwszy do wylotu był właśnie Graham. A biorąc pod uwagę zerowe zainteresowanie jego osobą przez innych GMów, to nie chciałem dłużej czekać. Teraz jak chcecie, to Grahama weźcie sobie z waiverów/FA.

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, GeDDo napisał:

Kusił mnie bardzo Zach Collins, który będzie bardzo tani w przyszłym sezonie. Pierwszy do wylotu był właśnie Graham. A biorąc pod uwagę zerowe zainteresowanie jego osobą przez innych GMów, to nie chciałem dłużej czekać. Teraz jak chcecie, to Grahama weźcie sobie z waiverów/FA.

Miałem nosa :)

Collins... Kilkanaście spotkań w tym i poprzednim sezonie. To ogór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, matek napisał:

Collins... Kilkanaście spotkań w tym i poprzednim sezonie. To ogór.

Jeszcze będziesz o tego 'ogóra' pytał w przyszłym sezonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za ten sezon, zwycięski dla mnie, chociaż nie było łatwo. Nie pamiętam, żebym miał kiedykolwiek tyle wymuszonych wymian liderów przez kontuzje, ale nie oglądałem się za siebie i lecieli moi czołowi gracze, oddawałem wszystko co się łamało. Gdybym nie dociągnął zwycięstwa, to bym żałował, ale w tej sytuacji zero sentymentów, liczy się puchar :D z początkowego core został tylko Jokić, to mówi wiele. 

Piąte podium z rzędu, nowy rekord ligi, to też cieszy. Do tej pory cztery razy z rzędu kończył tylko Musli, ale rok temu wypadł (no i ja miałem 4, ale przedłużyłem streak). 2x pierwszy, 2x drugi i raz trzeci, dobre sezony. 

Nie jest też tak, że nie żałuję niektórych decyzji. Przede wszystkim szybciej mogłem zdecydować się na handel KATem, ale sygnały były momentami mylące i to mnie blokowało. Wtopiłem trade po Nance, który przed samą wymianą robił mecze po 70, a dwa dni po klepnięciu wymiany dostał sraczki i prawie nic nie pograł do końca sezonu. Z kolei średni lub nie grający nic Bogdanovic po wymianie wszedł na konkretny poziom, robiąc masę wspaniałych nocy na top wyniki. Trudno. Gdybym nie wygrał, to ta wymiana byłaby temu winna najbardziej. Stracone kilkaset punktów, bo Nance nie grał, a później wymieniłem go na Gordona, którego jednak brałem już pod kątem przyszłego sezonu.

@tomalaobi dzięki za dociskanie przez większość sezonu, motywowałeś mnie do wymian połamanych graczy, nawet gdy na tym sporo traciłem (Trae za Bookera, swoją drogą info o przerwie Trae to jedna z chujni, która mnie zirytowała najmocniej w tym sezonie), ale musiałem to robić. Dzięki też, że kisiłeś Shaia :) gdybyś zrobił z nim szybko to, co ja robiłem ze swoimi połamańcami, pewnie byś wygrał. 

@Musli dzięki za dociskanie do końca, musiałem dodatkowo się napocić z wyliczaniem slotów i pierwszy raz w życiu zacząłem kontrolować średnie xD jeszcze jeden-dwa dni i byłoby pewnie pozamiatane, ale jedyne czym się denerwowałem, to żeby mi liderów nie usadzili na ostatnie mecze. Z nimi wychodziło mi, że raczej uda się wygrać. Dzięki też, że kisiłeś Haywarda, pomogło mi to mocno. Gdy pojawiał się mail o wymianie w lidze, za każdym razem był dreszczyk, czy przypadkiem Hay nie poleciał za coś punktującego. 

Najmniejsza przewaga mistrza w historii. Poza dwoma pierwszymi sezonami było to zawsze >1000, czasem nawet dużo większe wyłomotanie rywali. W tym roku tylko 118 punktów - dwa mocne mecze. 

@cieglo, oto podium:

1. @matek
2. @Musli
3. @tomalaobi

Pozostałym również dziękuję za grę, za wymiany, za podbieranie ciekawych grajków z FA. 

Na dniach odpalę temat z deklaracjami, każdego oznaczę, muszę jeszcze wrzucić ostatnią aktualizację składów. Draft mam nadzieję, że odbędzie się standardowo 1 września, ale w razie czego będziemy reagować. 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @matek, gratulacje @tomalaobi.

Był moment, że myślałem, że nawet na podium mi nie wystarczy. Gdybym wiedział, że zabraknie mi tak niewiele do misia to oczywiście wymieniłbym Haywarda, ale i tak jestem zadowolony z tego sezonu. 

Cel na przyszły sezon to ofc mistrzostwo, a szanse ocenie dopiero po off-seasonie ;) 

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×