Skocz do zawartości
matek

Rozgrywki 2020/21

Polecane posty

22 minuty temu, matek napisał:

W związku z tym, że draft dobiega końca, lista drużyn przekraczających salary:

@evitacre, @tomalaobi, @Andrew23, @Pafsen, @piotreksuper, @GeDDo, @bulek, @Regis

chyba nie uwzgledniałes ostatnich deali - bo ja też obecnie przekraczam

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wywalam: Melliego, Thompsona, Powella (!!!), McRae, K.Portera Jr. i Chrissa

Nadal jestem nad kreską o 26fp. Wysłucham ofert za Whitesidea, jak nie znajdą się chętni, to i on zostanie wyoutowany.... niestety

Edytowano przez tomalaobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  1. Damion Lee        
  2. Jordan McLaughlin        
  3. Thon Maker        
  4. Juan Toscano-Anderson  

@matekwywalam ze składu tych powyżej, Meltona jeszcze zostawię na ten moment 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, matek napisał:

Brooks i pick 2021 za Turnera 

@bulek potwierdzi 

ale Evan Turner przecież dołączył do sztabu trenerskiego Celtów. ten ogór Brooks przecież w FP powyżej 35 FP nigdy nie skoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brooks rąbał w Bańce jakieś 20-5-3, i jest liderem wśród swingmanów Grizzlies. Wcale chętnie go nie oddałem, w kilku rozmowach nawet nie wchodził w grę do wymiany. Wiek mają identyczny, bulek dodatkowo szuka zejścia z salary i dostaje mój pick (znowu heh). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, matek napisał:

Brooks rąbał w Bańce jakieś 20-5-3, i jest liderem wśród swingmanów Grizzlies. Wcale chętnie go nie oddałem, w kilku rozmowach nawet nie wchodził w grę do wymiany. Wiek mają identyczny, bulek dodatkowo szuka zejścia z salary i dostaje mój pick (znowu heh). 

tylko dlatego skończył sezon ok. 180 miejsca w rankingach yahoo  a Turner był ok. 60 grając jak na siebie chujnię..

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serio 32+pick w lepszym drafcie za 40 o tym samym wieku jest takie kontrowersyjne? Really?

Ech, a pomyślmy tak. Świat bez wymian - nikt nie zyskuje, nikt nie traci. Naprawdę taki piękny? Bo ja twierdzę, że nie.

Wymiany są solą tej gry, szkoda nawet, ze za rok nikt ich nie pamięta i nie wspomina. Jakże śmiesznie byłoby wrócić do co po niektórych...

Poza tym, nie gramy o żadne pieniądze tutaj, ja gram bo mnie to kręci i dla zabawy by odreagować na chwilę od niełatwego reala, zwłaszcza w czasach covida. Jeśli Turner będzie roił 60, pewnie się trochę jednak wkurzę, po czym zapomnę i wrócę do realnego świata. Tam, gdzie wkurzają inne rzeczy niż 60 Turnera...

Tymi słowami potwierdzam i jednocześnie cieszę się, że ktoś to skomentował, im więcej komentsów tym ciekawiej!

Aha, bym zapomniał, bo jutro z rana wybija godzina 0, a nadkomisarz matek wyrąbie mi z pół składu. Out idzie Beverley, Kennard i Cody.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, goozman napisał:

tylko dlatego skończył sezon ok. 180 miejsca w rankingach yahoo  a Turner był ok. 60 grając jak na siebie chujnię..

Myles długo był niedoceniany w realu, a teraz z kolei wydaje mi się trochę przeceniany w fantasy w stosunku do tego co daje w ostatnich sezonach. Rozwoju nie ma, liczby to potwierdzają. Dillon ma większą szansę, że będzie produkował więcej od wagi. 

Gdyby nie moja ogromna sympatia do Turnera (o której niektórzy wiedzą), i to, że był u mnie w drużynie w tej lidze od wybrania przeze mnie w drafcie bardzo długo (w sumie tylko w ostatnim sezonie była przerwa na Suns), to bym na to nie poszedł. Zrobiliśmy razem z nim trzy razy podium w tym raz mistrzostwo, dopiero w poprzednim offseasonie go oddałem i teraz podbijałem o jego powrót. Oby dobra seria była kontynuowana, tak zakończę ten temat :) 

Wywalam jeszcze Lylesa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 7 godzin mija czas na wybór @tomalaobi - to ostatni pick - więc jakie mamy opcje?

- od tego momentu liczymy 48h na zejście z pensji a on wybierze jak się pojawi, a jeśli nadal nie da po 48h, to wtedy autopick i start z waivers?

- dajemy rano autopick bez oglądania się? 

- inne pomysły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, ze Obi jeszcze nie wybrał. To się niepotrzebnie spieszyłem. Ale raz powiedzianego zdania się nie zmienia.

Pick 20 to dla mnie te same prawa co każdy inny, także druga opcja, ale co do zejścia z salary, to nie musimy kurczowo się trzymać tych 48h, dajmy bardziej ludzką godzinę niż 7 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bulek napisał:

Pick 20 to dla mnie te same prawa co każdy inny, także druga opcja, ale co do zejścia z salary, to nie musimy kurczowo się trzymać tych 48h, dajmy bardziej ludzką godzinę niż 7 rano.

Uznałem, że to będzie koło 10. Po prostu dam 48h od momentu opublikowania wpisu z listą ludzi, którzy muszą zejść poniżej progu. Akurat jutro i w środę przed południem powinienem mieć czas ogarnąć listę i odpalić start sezonu na yahoo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, goozman napisał:

tylko dlatego skończył sezon ok. 180 miejsca w rankingach yahoo  a Turner był ok. 60 grając jak na siebie chujnię..

 

 

Jak dla mnie Desmond Bane powinien przed nim startować, jedyne co gość potrafi to rzucać a i to mu średnio wychodzi tbh :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×