Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2020/2021] ROTO Aukcja - wątek organizacyjny

Polecane posty

Poznaliśmy wreszcie potwierdzoną datę rozpoczęcia rozgrywek NBA, więc zgodnie z zapowiedziami ruszamy z przygotowaniami do nowego sezonu rozgrywek ROTO z draftem aukcyjnym! Wyjątkowo organizacja ze względu na nagły obrót wydarzeń potrwa nie 4, a 3 tygodnie. Oczywiście zachęcam żeby nie zwlekać z decyzją, im wcześniej skończymy zbierać potwierdzenia tym lepiej.

Przede wszystkim proszę osoby, które grały w ubiegłym sezonie o potwierdzenie udziału lub woli rezygnacji w tym temacie. Termin na decyzję każdy ma do 28 listopada, jeśli do tego czasu ktoś nie złoży deklaracji to traci miejsce w lidze.

Jeśli ktoś nowy chce dołączyć do gry to proszę zgłaszać swoją kandydaturę również w odpowiedzi na tego posta. Radzę z tym nie zwlekać, bo nabór prowadzony jest według kolejności zgłoszeń. W zależności od liczby chętnych i zebranych potwierdzeń od dotychczasowych uczestników zdecydujemy, czy tworzyć III ligę (gwiazdka przy nicku oznacza zagrożenie spadkiem), czy tak jak ostatnio poszerzyć rozmiar lig drugich

Ostateczne składy osobowe lig poznamy po okresie zbierania potwierdzeń. W przypadku rezygnacji w pierwszej kolejności premiowani będą gracze z lig niższych, którzy zajęli miejsca nie dające awansu.

Lista grających (zielony kolor=potwierdzony udział; czerwony=rezygnacja; * – zagrożenie spadkiem):

I Liga

bulls2006
killer7
rk18tw
mac
Masud
t3jlor
KapitanPlaneta
marcelomattsoy
MannyEmha (awans z IIa)
Gryzlak (awans z IIa)
Coach R (awans z IIb)
Buu (awans z IIb)

II Liga

GRB (spadek z I Ligi)
L.TM2 (spadek z I Ligi)
Benon (spadek z I Ligi)
madafaka8 (spadek z I Ligi)
sorche
washko
Majchu
Sawman
k830713
bulek
barcalover
Mika_96
WeeFreeMan
mSala
mazi88*
jaggerowie*
Snogo*
Tocheck
pjanuchowski
evitacre
szkoda-czasu
josip10
chyzio
jordan20
szymken
mazi_24
Jurek Furtak
budzikreal*
Stryder*
Lew*

Od tego sezonu wzorem rozgrywek z draftem wężykowym za znalezienie się poniżej wymaganego limitu gier będziemy przyznawać żółtą kartkę. Otrzymanie drugiej żółtej kartki, czyli 2 sezony z rzędu bez wypełnionego minimum, będzie skutkować automatycznym wykluczeniem z rozgrywek na jeden sezon. Po przekroczeniu ustalonego progu gier kartka zostaje anulowana, czyli gracz ma z powrotem czyste konto.

Nowi uczestnicy:

numer10

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, sorki, że tak późno odpisuję. Ja rezygnuję z udziału w obu ligach w których byłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zobaczyłem info na 6G na temat startu lig, chętnie dołączę jesli znajdzie się miejsce w jakieś roto aukcyjnej.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×