Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2020/2021] ROTO Aukcja - wątek organizacyjny

Polecane posty

Dałbym sobie siusiaka obciąć, że się wpisywałem już tutaj, ale chyba bym pożałował. Gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy minimum jeszcze jednej osoby, która uzupełni skład ligi 2B. Oczywiście liczy się kolejność zgłoszeń. W przypadku gdy pojawią się następni chętni rozważymy rozszerzenie składu lig tak żeby wszyscy mogli zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jaggerowie1 napisał:

Witam

Co teraz po zgłoszeniu udziału? Można już dołączać? Są zaproszenia?

 

pozdrawiam

Zostałeś przydzielony do ligi 2A, niestety nikt nie kwapi się do objęcia funkcji komisarza i stąd cisza w temacie. Może ty byłbyś chętny? Doświadczenie nie jest wymagane, wytłumaczę wszystko co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam. 

Nigdy nie czułem potrzeby być być komisarzem, ledwo czasu starcza na ogarnianie druzyny. 

Ale kolega, który też tu gra - SAWMAN - on pewnie by mógł zostać :)  Pytanie, czy też będzie w 2A

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lidze 2B mamy póki co tylko 10 drużyn. Chętnie dobilibyśmy do 12 (jak w 2A). Jeśli ktoś jest chętny, bądź ma znajomego, który chciałby zagrać to proszę zgłaszać.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, jaggerowie1 napisał:

Ja odpadam. 

Nigdy nie czułem potrzeby być być komisarzem, ledwo czasu starcza na ogarnianie druzyny. 

Ale kolega, który też tu gra - SAWMAN - on pewnie by mógł zostać :)  Pytanie, czy też będzie w 2A

 

Sawman jednak nie chce komisarzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×