Skocz do zawartości
goozman

1 Liga H2H BudgetSznur 2020/21

Polecane posty

cześć!
covid i wakacyjne głosowanie powoduje, że spotykamy się wyjątkowo w tym samym składzie osobowym co rok temu. miejmy nadzieję, że tym razem uda się dograć sezon normalnie. ligę próbowałem już odtworzyć (póki co wyskakuje błąd serwera), wieczorkiem spreparuję ankietę doodle, przy pomocy której umówimy termin draftu. jeśli ktoś chce komisarzyć - proszę o info. powodzenia!

1 Liga H2H BudgetSznur 2020/21

1. Red Panthers @Dig
2. Ballmovement Purists @KapitanPlaneta
3. Grave Digger @marcelomattsoy
4. TheSugarTeam @Wuzer
5. Byle Co @matys
6. Milwaukee Badgers @mikrofalowka
7. HYPE_TRAIN @mac
8. Byki @devolaj
9. L.MP @L.TM2
10. bulls2006pch24 @bulls2006
11. bejbogilki @killer7
12. Jednostka GLV @wooden
13. NEVERWINS @pumeks
14. BukkakeB - goozman
15. The Tramways @Benon
16. FC Turlaj @chilu91

 

Komisarz: goozman

Termin draftu: 18.12.2020 g.21.30

Link do ankiety: https://doodle.com/poll/73zurzsrmmw8n49p?utm_source=poll&utm_medium=link

Link do ligi na yahoo:  https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/36585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ligę nareszcie udało się odnowić. schedule równiez był identyczny jak w zeszłym roku więc wcisnąłem guziczek "shuffle entire schedule" - mamy więc nową losową kolejność meczów na ten 16-tygodniowy sezon regularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam ale myślałem że to może wyniki z poprzednich sezonów.

Yahoo uwzględniło krótszy sezon i wszystko co z tym związane żeby móc rozegrać finały?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbujcie się przelogować - u mnie też jeszcze wczoraj na komórce (bo w wersji przegladarkowej nie) widoczne były te nieudanie wykreowane ligi, teraz mam tylko tę właściwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, chilu91 napisał:

Kiedy najpóźniej musimy zrobić draft żeby ruszyć z ligą od początku rozgrywek?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Nie sprawdzałem, ale pewnie 21.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, chilu91 napisał:

Kiedy najpóźniej musimy zrobić draft żeby ruszyć z ligą od początku rozgrywek?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

najpóźniej 21.12 ale po 7 głosach w ankiecie widać, że prawdopodobnie zadraftujemy pomiędzy 14 a 17 grudnia. dobrze byłoby zaklepać sobie konkretny termin jak najwcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pamiętam była taka sytuacja że spóźniliśmy się z draftem troszkę i pierwszy tydzień przepadł. A przy krótszym sezonie szkoda stracić nawet tydzień.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby, spytałem ogólnie i odpisałem zanim zobaczyłem odpowiedź i nie wiedziałem że do 21.12 można :)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę że dostępne tylko poranne godziny? Dla mnie rano nie ma najmniejszej szansy żadnego dnia tygodnia.

Jeśli draft będzie rano to za mnie leci autopick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wooden napisał:

Dobrze widzę że dostępne tylko poranne godziny? Dla mnie rano nie ma najmniejszej szansy żadnego dnia tygodnia.

Jeśli draft będzie rano to za mnie leci autopick

no co Ty - pomyłeczka moja, jasna sprawa, że mowa jest o starcie o tradycyjnej 9 PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, goozman napisał:

no co Ty - pomyłeczka moja, jasna sprawa, że mowa jest o starcie o tradycyjnej 9 PM

Uff, no to ja jestem ekstremalnie elastyczny, zaraz zaznaczę wszystkie możliwe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 17.12 nie dam rady niestety. Mam wtedy inną aukcję i tam termin wydaje się być zaklepany. Damy radę coś przykombinować?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Benon napisał:

Ja 17.12 nie dam rady niestety. Mam wtedy inną aukcję i tam termin wydaje się być zaklepany. Damy radę coś przykombinować?

Pozdrawiam

28.11 zaklepany został termin u nas..  ja nie widzę juz mozliwości zmian

 

E: jeśli mowa o II lidze na e-nba to widzę data pojawiła się dopiero w tą niedzielę... to tam powinieneś reklamować termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że @mikrofalowka też odznaczył 17.12 - trochę to wg mnie niepoważne skoro prawie 2 tyg temu coś było przyklepane, data ustawiona na yahoo a czasu do startu  sezonu coraz mniej... no ale chuj z ustaleniami..  w ankiecie 18.12 wygląda jeszcze obiecująco. w związku z powyższym proszę wszystkich o aktualizację swoich możliwości czasowych odnośnie dat 17 i 18 + jeszcze 12 (ale to wg mnie za wcześnie jak na ta ligę)

@Dig@KapitanPlaneta@marcelomattsoy@Wuzer@matys@mikrofalowka@mac@devolaj@L.TM2@bulls2006@killer7@wooden  @pumeks@chilu91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że [mention=279]mikrofalowka[/mention] też odznaczył 17.12 - trochę to wg mnie niepoważne skoro prawie 2 tyg temu coś było przyklepane, data ustawiona na yahoo a czasu do startu  sezonu coraz mniej... no ale chuj z ustaleniami..  w ankiecie 18.12 wygląda jeszcze obiecująco. w związku z powyższym proszę wszystkich o aktualizację swoich możliwości czasowych odnośnie dat 17 i 18 + jeszcze 12 (ale to wg mnie za wcześnie jak na ta ligę)

[mention=90]Dig[/mention][mention=126]KapitanPlaneta[/mention][mention=22]marcelomattsoy[/mention][mention=433]Wuzer[/mention][mention=93]matys[/mention][mention=279]mikrofalowka[/mention][mention=59]mac[/mention][mention=465]devolaj[/mention][mention=401]L.TM2[/mention][mention=62]bulls2006[/mention][mention=397]killer7[/mention][mention=65]wooden[/mention]  [mention=89]pumeks[/mention][mention=429]chilu91[/mention]
Ja właśnie nawet nie głosowałem bo widziałem że już 17.12 jest pewne. Teraz dodałem głos na 16, 17 i 18 grudnia.

12.12 to zdecydowanie za wcześnie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minutes ago, goozman said:

28.11 zaklepany został termin u nas..  ja nie widzę juz mozliwości zmian

 

E: jeśli mowa o II lidze na e-nba to widzę data pojawiła się dopiero w tą niedzielę... to tam powinieneś reklamować termin

Dobra, niech zostanie 17.12.

Reklamuję termin na e-nba.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benon napisał:

Dobra, niech zostanie 17.12.

Reklamuję termin na e-nba.

Pozdrawiam

teraz to poczekaj bo i mikrofalowka odznaczyl 17.12 - może jednak znajdziemy jakis konsensus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×