Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2020/2021] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

cześć! w wątku organizacyjnym opisałem, w jaki sposób wyklarował się skład osobowy ligi na kolejny sezon. macie najwięcej roboty - dotychczasowy komisz awansował do I ligi - więc ktoś musi się zadeklarować do pełnienia tej zaszczytnej funkcji. abyście mogli ruszyć z ustalaniem draftu. @KapitanPlaneta czy mógłbyś odnowić ligę, żebyśmy nie stracili jej historii?

w związku z tym, że jest tylko jedna liga 3 - w tym sezonie spadną tylko 2 drużyny

liga II B  2020/21
1. Very solid play @madafaka8 - 12 w I
2. Los Pepes @Gryzlak
3. High Flying Circus 2 @Andrew23
4. Miami Pafsen @Pafsen
5. DyrDyr @knt
6. Phoenix basketball @Nash#13
7. Bulls2006 @bulls2006
8. Marcin's Team @mkaszewskii - 1 w IIIA
9. Bajeczny Team @Bajeczny - 3 w IIIB
10. MKAllstars @MKA  - 4 w IIIA
11. Grzetom Stars @grzetom - 10 w IIB
12. Ubuntu - maxweber - transfer za wasyl777

 

Komisarz: madafaka8

Data draftu: 08.12. g. 21

Link do ligi na yahoo: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/46201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli draft będzie przed 19tym to mogę spróbować, później mogę mieć problem z netem - święta spędzam na odludziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - link do ankiety - https://doodle.com/poll/7xn5mciynpdrcndp?utm_source=poll&utm_medium=link - działajmy szybko, czasu mało a inne ligi jeszcze trzeba wydraftować. @goozman - prośba o wklejenie linku u góry.

@KapitanPlaneta - chyba możesz mi już komisza przekazać, zespół Very Solid Play. 

Do ligi nie dołączyli jeszcze @mkaszewski, @Bajeczny, @MKA, @maxweber

Reszta wypełniajcie ankietę - @Gryzlak, @Andrew23, @Pafsen, @knt, @Nash#13, @bulls2006, @grzetom

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam chyba zaproszenia, albo już nie pamiętam jak dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, madafaka8 napisał:

nie do końca - ten link jest tylko do podglądania ligi z zewnątrz. musisz wysłać na priv unikalnego linka do dołączeni do ligi (widoczny u Ciebie, jako komisarza)

czyli musisz go wysłac do kolegów:

@mkaszewski, @Bajeczny, @MKA, @maxweber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej -  - Ubuntu (Michał)  - proszę o aktualizacje nazwy zespołu, żebym mógł zweryfikować kto dołączył. Jeśli chcecie zostać przy nowej nazwie też poproszę o informację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dołączyć do ligi:

There is not room in this league if all teams from last year return. If you were invited to take over an existing team, please click the link in the email you received to join the league. To create a brand new team, get the commissioner to increase the maximum number of teams, or remove teams that will not be returning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, MKA said:

Nie mogę dołączyć do ligi:

There is not room in this league if all teams from last year return. If you were invited to take over an existing team, please click the link in the email you received to join the league. To create a brand new team, get the commissioner to increase the maximum number of teams, or remove teams that will not be returning.

spróbuj teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mamy komplet w lidze, ale @grzetom nie wypełnił ankiety. Nie odpowiada na wiadomości. Macie z nim kontakt. Draft wstępnie ustalam na wtorek 8go, czekam jeszcze na potwierdzenie @grzetom

@maxweber

@Gryzlak
 @Andrew23
 @Pafsen
 @knt
 @Nash#13
 @bulls2006
 @mkaszewski
 @Bajeczny 
 @MKA  
 @grzetom - 

 

Edytowano przez madafaka8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×