Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2020/2021] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

Słuchajcie, 

z racji tego, że i dziś i jutro to jedyne terminy, które pasują wszystkim 11 graczom, którzy wypełlnili ankietę, ustalam termin draftu na jutro na 21a. @grzetom, twoje jestem traktuje po prostu jako akceptacje tego terminu. Patrząc na ankietę i inne ligi, późniejszy termin będzie jeszcze trudniejszy. Poproszę o ok od @goozman

Draft - 8.12.2020 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minutes ago, goozman said:

a co ja tu mogę :) ustaliliście - draftujta :)

To wrzuć proszę datę na górę 8.12 21.00. Dzięki!

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon walka o awans, przyszły play offy, wywaliłem trae younga i ruszyło z kopyta. Jestem dobrej myśli tym bardziej ze przeciwnik poharatany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos zero komentarzy po sezonie... Ja z oczywistych wzgledów jestem zadowolony :) Zaczalem bardzo dobrze i mimo zadyszki w koncówce sezonu regularnego szczególnie po wypadnieciu LeBrick'a skonczylo sie finalem w którym zostałem rozjechany. Graty dla @madafaka8 i wszystkim dzieki za gre. 1 ligo - here I come :)

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 5/12/2021 at 10:14 AM, Pafsen said:

Jakos zero komentarzy po sezonie... Ja z oczywistych wzgledów jestem zadowolony :) Zaczalem bardzo dobrze i mimo zadyszki w koncówce sezonu regularnego szczególnie po wypadnieciu LeBrick'a skonczylo sie finalem w którym zostałem rozjechany. Graty dla @madafaka8 i wszystkim dzieki za gre. 1 ligo - here I come :)

Dzięki @Pafsen. Do zobaczenia w pierwszej lidze. Trochę przyfarcilem końcówkę. Kiedy w PO odpadł mi Trae Young myślałem, ze już po sezonie, ale Delon Wright przyszedł w sukurs. Generalnie przez cały sezon przodowalem w trójkach i asystach, śle musiałem przemodelować zespół na zbierająco-blokujący i się udało. Dzięki wszystkim za grę. Liczba kontuzji i restow była piorunująca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×