Skocz do zawartości
goozman

2A Liga H2H BudgetSznur 2020/21

Polecane posty

Dnia 24.04.2021 o 22:23, RonnieArtestics napisał:

No no @barcalover czyżbys zszykowal nam upset w 1 rundzie PO?

Było blisko, ale ostatecznie @washko dość spokojnie wczoraj wybronił. Od początku tygodnia było u nas równo i starałem się wyciągnąć max z tego mojego pół-szrotu, kontuzja Kawhiego pomogła nawiązać walkę, ale się nie udało. Musiałem podejmować już przed PO dość drastyczne kroki, bo mnie kontuzje nie oszczędzały, więc ze składu nie zostało mi wiele - Mitchell Robinson, Donovan Mitchell, Lonzo i LaMelo Ballowie wszyscy się wysypali niestety. Washko na pewno na przestrzeni sezonu bardziej zasłużył, więc jeszcze raz gratulacje :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... U mnie też było blisko. Zabrakło 2 trojek albo 2 przechwytów... Z drugiej strony w wezyku H2H wygralem wlasnie 1 trojka i 1 przechwytem wiec gdzies tam wszystko sie wyrównuje. Szkoda bo była szansa awansu do półfinału...

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2021 o 22:23, RonnieArtestics napisał:

No no @barcalover czyżbys zszykowal nam upset w 1 rundzie PO?

 

bede miał ciężko o półfinał bez murraya ale walka fajna jest. Oj to będą nerwowe dwa dni dla mnie :)

Szczęśliwie nie dał rady, choć daleko nie miał, bo dziurę po kontuzjach 3 ważnych graczy dość ciężko zasypać. Gratki @barcalover i tak, bo w połowie tygodnia miałem ciepło i w końcu jakieś emocje inne niż czy wygram 7-2 czy może tylko 6-3 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Pafsen said:

Ehhh... U mnie też było blisko. Zabrakło 2 trojek albo 2 przechwytów... Z drugiej strony w wezyku H2H wygralem wlasnie 1 trojka i 1 przechwytem wiec gdzies tam wszystko sie wyrównuje. Szkoda bo była szansa awansu do półfinału...

Powiem, Ci, że musiałem się mocno napocić i wykorzystać maksymalnie sloty, żęby wybronić się w tych kategoriach, a na IL leży LaVine i Turner (wygrywał mi BLK w pojedynkę).

Udało się, zobaczymy co przyniesie półfinał ;)

@Pafsen dzięki za emocjonujący pojedynek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Buu napisał:

Powiem, Ci, że musiałem się mocno napocić i wykorzystać maksymalnie sloty, żęby wybronić się w tych kategoriach, a na IL leży LaVine i Turner (wygrywał mi BLK w pojedynkę).

Udało się, zobaczymy co przyniesie półfinał ;)

@Pafsen dzięki za emocjonujący pojedynek !

A ja z kolei byłem przekonany że wygram. Wlasnie ze wzgledu na LaVine'a i Turner'a na IL. No ale coz - wyszlo inaczej... Troche nie trafałem z pobraniami z FA. Forbes, Temple etc. Zły szrot wybierałem ;)

@Buu - powodzenia w półfinale i dzieki za walke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×