Skocz do zawartości
goozman

2B Liga H2H BudgetSznur 2020/21

Polecane posty

siema, liga utworzona wg losowania opisanego w temacie organizacyjnym. wybierzcie spomiędzy siebie komisza i ogień! :)
póki co jest Was tradycyjnie w tym formacie u nas - szesnastu ale jeśli będą kolejni 2 chętni to trafią do Was

2B Liga H2H BudgetSznur 2020/21

@Feral777 - Spider Pigs
@pekes - Entourage
Ak1t - transfer za Chicken - Chicken Team
@Regis - John Havlicek
@Marwat - Muczaczos
@brzoza91 - Melo Team
@bulek - Trefl Sopot
@mSala - A Team
@jason - Raiders Gdańsk
@barcelowicz - barcelowicz's team
@El-Maniaque - BYDGOSZCZ BULLS
@knt - GL Team
@jacobsman13 - FC Parapety
@slawekmroz- Florida Pensioners
@bulls4ever - Kasztaniaki Bulls
@deebo23 - transfer za @Krojo85 - Aligatory Mokotów

 

Komisarz: Feral777

Data draftu: Poniedziałek, 14 Grudnia godz. 21.00

Link do ligi na yahoo: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/43263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od razu pytanie - czy znajdą się chętne 3 osoby na zamianę lig? 3 znajomych wyrzuciło do drugiej ligii, a nie ukrywam że chcielibyśmy zagrać razem. Jeśli komuś to nie przeszkadza i może się zamienić to dajcie znać. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Feral777 napisał:

Panowie, od razu pytanie - czy znajdą się chętne 3 osoby na zamianę lig? 3 znajomych wyrzuciło do drugiej ligii, a nie ukrywam że chcielibyśmy zagrać razem. Jeśli komuś to nie przeszkadza i może się zamienić to dajcie znać. Dzięki.

Ja się mogę zamienić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mogę zamienić 

Dzięki. To potrzebuje jeszcze 2 ochotników :) Zmiany zrobimy jak zgłoszą się wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, goozman napisał:

koledzy @Krojo85 i @deebo23 wymienili się ligami ale martwi mnie, że nic się u Was nie dzieje.

apeluję do doświadczonych w komiszowaniu @Chicken, @bulek, @mSala o podjęcie stosownych działań aby liga powstała ;)

@Feral777 się zaoferował do poprowadzenia Waszej ligi, została już stworzona na yahoo, więc niedługo będziecie mogli dołączać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie deklaruje w ankiecie, dostosuję sie, ale im predzej ustalimy termin, tym mniej terminow bedzie zajetych na drafty u mnie. Poza tym pasuje mi raczej każdy wieczór, puby i tak zamknięte, nie ma się gdzie snuć wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośba o nazwanie teamów w appce fantasy zgodnie z nazwami podanymi w tym temacie. Będzie mi łatwiej śledzić kto jeszcze nie dołączył do ligi. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wstępnych ustaleń wynika, że do ligi nie dołączyli jeszcze:

Wyślę dziś remindery. Jeśli ktoś ma z powyższymi kontakt to prośba o ścignięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Jak macie jeszcze 2 miejsca to może udało by się dogadać. Pogadam ze znajomym, dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Majchu napisał:

Hej!

 

Jak macie jeszcze 2 miejsca to może udało by się dogadać. Pogadam ze znajomym, dajcie znać.

chyba byłoby to fair rozwiązanie w stosunku do ligi 2A, trudna walka na tych samych warunkach, więc dołączajcie

@Feral777 w ustawieniach ligi musisz zwiększyć ilość dopuszczalnych graczy z 16 na 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Sorry, że tak późno się odzywam. Próbuję dołączyć do ligi i wyskakuje error. Chyba musicie zwiększyć liczbę drużyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bulls4ever napisał:

Siema. Sorry, że tak późno się odzywam. Próbuję dołączyć do ligi i wyskakuje error. Chyba musicie zwiększyć liczbę drużyn. 

Jeśli tutaj też masz ten sam problem, to chyba coś u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limit drużyn został zwiększony do 18. Kto miał dołączyć niech dołącza :) na tem moment jest 14 ekip, 4 mają jeszcze dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę dołączyć  

W wiadomości prywatnej masz link do dołączenia. Sprawdzałeś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Feral777 napisał:


W wiadomości prywatnej masz link do dołączenia. Sprawdzałeś tam?

Ogarnąłem, dzięki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment z oryginalnego składu brakuje już tylko @El-Maniaque - BYDGOSZCZ BULLS.

@Majchu w wiadomości priv masz zaproszenie do ligi oraz link do ankiety. Przekaż koledze i dołączajcie. Dobrze by było, gdyby kolega zgłosił się też w tym wątku, żeby wszystko uporządkować.

Prośba też do tych, którzy jeszcze tego nie zrobili o zagłosowanie w ankiecie dot. terminu draftu - zamknijmy temat i miejmy to z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róbmy tego 14 ten draft i tyle.

Chyba tak trzeba zrobić. Nikt więcej nie głosuje to rozumiem, ze wszystkim pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×