Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2020/2021] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Polecane posty

Po rozlosowaniu skład ligi prezentuje się następująco:

Benon - The Tramwajs
budzikreal - RB Team
bulek - Biało-zieloni
chyzio - Paweł's Team
evitacre - evitacre
Falki - TheFalki
jaggerowie - jaggerowie's Team
L.TM2 - L.MP
madafaka8 - madafaka8's Team
Majchu - Menele w abordażu
Sawman - Basket Łabędy
szkoda-czasu - szkoda-czasu
Tojas - Bad Boys
wilson4 - Wilsony

Standardowa prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jeśli planują zmianę nazwy drużyny. Oszczędzi to problemów komisarzowi z identyfikacją kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 2 najlepsze ekipy.

 

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/56332

Ankieta na temat terminu draftu: https://doodle.com/poll/vquzt55udhzvkskw?utm_source=poll&utm_medium=link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek, @szkoda-czasu dajcie znać czy, któryś z was będzie w stanie pokierować organizacją w tej lidze, bo wydajecie się naturalnymi kandydatami na komisarza. Jeśli nie to może wśród pozostałych znajdzie się ochotnik, oczywiście służę pomocą i wszystko wytłumaczę jak będzie trzeba. Nie ma czasu do stracenia, więc fajnie jakby szybko znalazła się chętna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 hours ago, KapitanPlaneta said:

@madafaka8 skoro podjąłeś się roli komisarza w H2H to może i tu dasz radę? Jak widzisz innych chętnych brak.

Dobra, trudno, mam nadzieję, że nie nawalę, ale szkoda ligi, no i ktoś musi to wziąć na bary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja od Majcha. Dawajcie szczegóły jak już będzie znany termin draftu i jedziemy z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie w lidze jest 7 zespołów, bieda, jeżeli reszta nie dołączy to może trzeba by pomyśleć o połączeniu lig 2 i 2A w jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, początkowo musiałem zrezygnować ale jak jest miejsce jeszcze to mogę dołączyć do jednej ligi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę grać jako Bad Boys, klikałem z telefonu i niestety 2x mi team dodało. Prośba do komisarza żeby usunął 1 team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mazi_24 napisał:

Hej, początkowo musiałem zrezygnować ale jak jest miejsce jeszcze to mogę dołączyć do jednej ligi :)

Jest miejsce w sąsiedniej lidze, ale napisz ostatecznie czy gracz, bo już któryś raz zmieniasz zdanie co jest trochę niepoważne.

 

Zmieniajcie nazwę drużyny po dołączeniu do ligi na taką jaka jest w pierwszym poście albo jak chcecie inną to podajcie na forum. Teraz się muszę domyślać który z was to Paweł na Yahoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z terminem draftu? Coś nam się ustabilizuje? Lecą dni, a w innych ligach zapadają potwierdzenia i coraz ciaśniej z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KapitanPlaneta napisał:

Jest miejsce w sąsiedniej lidze, ale napisz ostatecznie czy gracz, bo już któryś raz zmieniasz zdanie co jest trochę niepoważne.

 

Zmieniajcie nazwę drużyny po dołączeniu do ligi na taką jaka jest w pierwszym poście albo jak chcecie inną to podajcie na forum. Teraz się muszę domyślać który z was to Paweł na Yahoo.

Hej Miałem jedno miejsce jednak wolne po prostu na koncie i chciałem je dopełnić i napisałem do Ciebie dodatkowo w prywatnej wiadomości ale nie odpisywałeś więc jak pojawiła się propozycja z innej ligi to się zdecydowałem bo nadal nie było odpowiedzi od Ciebie, sory za zamieszanie, co złe to nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje dwóch osób w lidze - 

Benon - The Tramwajs LIGA OK - ANKIETA OK
budzikreal - RB Team LIGA OK - ANKIETA OK
bulek - Biało-zieloni LIGA OK - ANKIETA BRAK
chyzio - Kluski Leniwe - LIGA BRAK - ANKIETA OK
evitacre - Long live the king! LIGA OK - ANKIETA OK
jaggerowie - jaggerowie's Team LIGA OK - ANKIETA OK
L.TM2 - L.MP LIGA BRAK - ANKIETA OK
madafaka8 - madafakas LIGA OK - ANKIETA OK
Majchu - Menele w abordażu LIGA OK - ANKIETA OK
Sawman - Basket Łabędy LIGA OK - ANKIETA OK
szkoda-czasu - szkoda-czasu LIGA BRAK - ANKIETA BRAK
Tojas LIGA OK - ANKIETA OK

Kim jest Paweł? @chyzio @szkoda-czasu @L.TM2 

Proszę o wypełnienie ankiety @szkoda-czasu  oraz @bulek - na razie nam wychodzi 22.12 - czy zdążymy przed pierwszymi meczami? tej nocy rusza sezon. 

Ja mam problem z tą datą, bo będę w miejscu z kiepskim netem. Na pewno na czas draftu ktoś będzie musiał przejąć komisza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam, 22 to nie zdązymy, bo składy uaktywniają się nazajutrz, ale ja nie mam problemu z tym by odpuścic 1 dzień, jeśli by była szansa, że wszyscy będą.

Paweł to chyba Chyzio jednak.

Ja nie wypełniam, dostosuje się do terminu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bulek napisał:

Odpowiadam, 22 to nie zdązymy, bo składy uaktywniają się nazajutrz, ale ja nie mam problemu z tym by odpuścic 1 dzień, jeśli by była szansa, że wszyscy będą.

Paweł to chyba Chyzio jednak.

Ja nie wypełniam, dostosuje się do terminu.

 

Gramy z ustawieniem Daily - Today, więc jak tylko draft skończy się przed pierwszym meczem będzie możliwość wystawienia składu. Wiem z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×