Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2020/2021] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2A

Polecane posty

Jedna osoba nie opowiedziała się w ankiecie, ale chyba niewiele to zmieni. Draftujemy 22go o 21ej. Proszę wszystkich o potwierdzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ok, a powiedzcie liga jest już zamknięta i robi w 12 teamów? Bo będzie trochę za dużo dobrego ma FA przy takiej ilości, tak z 14 drużyn chociaż nie zrobimy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tojas ja się podpisuje pod rozszerzeniem, im więcej kopania w dół tym lepiej. Wybór miedzy Brooksem a Dinwiddim to nie wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dajcie znać, my z Majchem gramy od kilku lat w jednej lidze razem i mamy tam sporo ludzi, myślę że jak ustalimy już termin draftu to by się znalazł ktoś jeszcze, może nawet z 3-4 sensownych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy draft 19.12. Tylko Ja dałem że mi nie pasuje a to bez sensu żeby wszyscy się do mnie dostosowywali. Zmieniłem już w ankiecie. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 19.12 ok, tylko 20.12 mi nie pasuje bo mam inny draft, w pozostałe dni można jakoś to poukładać, jeszcze tylko z 1 draftem muszę to zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Tojas napisał:

Dla mnie ok, a powiedzcie liga jest już zamknięta i robi w 12 teamów? Bo będzie trochę za dużo dobrego ma FA przy takiej ilości, tak z 14 drużyn chociaż nie zrobimy? 

Domyślnie ligi mają mieć po 12 zespołów, ale jeśli znajdą się chętni to oczywiście jesteśmy elastyczni i możemy zwiększyć liczbę miejsc do maks 15. Z tym zastrzeżeniem, że dążymy do tego aby w obu ligach była taka sama liczba grających, tzn. tu nie nie może grać np. 15, a w 2B 12, musi być po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku było 14 teraz 12 to za mało. Tojas kombinuj z chętnymi ja też popytam wśród ludzi z którymi grywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2020 o 09:53, bulek napisał:

W zeszłym roku było 14 teraz 12 to za mało. Tojas kombinuj z chętnymi ja też popytam wśród ludzi z którymi grywam.

To ilu ludzi docelowo można dobrać? Widzę 11 zgłoszeń w lidze, mamy w ogóle 12? I ile chcemy żeby liga miała max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Tojas napisał:

To ilu ludzi docelowo można dobrać? Widzę 11 zgłoszeń w lidze, mamy w ogóle 12? I ile chcemy żeby liga miała max?

Cos pisał kapitanPlaneta, że do max15, ale z założeniem, żeby sasiednia liga tez miała 15, co utrudnia sprawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tojas, mam 2 osoby na nasz termin. Uzbierasz 2 na jutro do sąsiedniej, by się równioważyło?

Ewentualnie nikt nie chce z Was przejść do ligi 2B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2020 o 19:28, bulek napisał:

@Tojas, mam 2 osoby na nasz termin. Uzbierasz 2 na jutro do sąsiedniej, by się równioważyło?

Ewentualnie nikt nie chce z Was przejść do ligi 2B?

Kiedy ten drugi draft? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jutro mam problem, ze względu na perturbacje rodzinno-covidowe jutro będę draftował w trasie, bez laptopa z nie wiem jakim zasięgiem. Wolałbym nie być na czas draftu komiszem. Czy ktoś może wziąć komisza na jeden dzień i przeprowadzić draft (nie wiążę się to z jakimiś większymi wymaganiami, ale wiadomo jakąś przerwę trzeba ustawić i lepiej mieć sieć i laptopa). Czy ktoś może przejąć tę rolę na jutro a potem mi ją oddać z powrotem? Ewentualnie jeszcze nowych trzeba będzie wprowadzić do ligi. 


@Benon @budzikreal 

@bulek @chyzio @evitacre @jaggerowie @L.TM2 @Majchu @Sawman @szkoda-czasu @Tojas

@KapitanPlaneta - załączam też ciebie, żebyś wiedział. 

 

 

Edytowano przez madafaka8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@madafaka8 mozesz mi zapodać. Zaproszę ta dwojkę, ale muszę miec commisha normalnego, bo bez tego nie mogę zrobić przerwy (niestety, juz się przekonałem, co-commish tego akurat nie może) Po drafcie odmelduję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minutes ago, bulek said:

@madafaka8 mozesz mi zapodać. Zaproszę ta dwojkę, ale muszę miec commisha normalnego, bo bez tego nie mogę zrobić przerwy (niestety, juz się przekonałem, co-commish tego akurat nie może) Po drafcie odmelduję się.

Zrobione, dzięki stary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×