Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2020/2021] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2B

Polecane posty

Termin draftu: 17.12.2020 godz. 21:00

Po rozlosowaniu skład ligi prezentuje się następująco:

@GRB  - GRB Asscrack (KG)
@jordan20 - jordan20(j.sprawka) (jordan20)
@josip10 - SzpitalNaPeryferiach (Blazej N)
@Jurek Furtak - LBN 77's (Jurek Furtak)
@k830713 - Krzysiek's Team (Krzysiek)
@mazi88 - Fluoksetyna (mazi88)
@mSala - SLC dunk (mSala)
@numer10 - Boston Finest (Michał)
@pjanuchowski - Kokosynapalmach (Picobello)
@Snogo - ŁDZ Bulls (Artur)
@Tocheck - San Diego Suckers (Tocheck)
@Kubamessi - Zabrze Packers (Kuba)

mazi_24 - Zielone Tacos (liga NIE, ankieta NIE)

 

Standardowa prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jeśli planują zmianę nazwy drużyny. Oszczędzi to problemów komisarzowi z identyfikacją kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 2 najlepsze ekipy.

 

Link do ligihttps://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/roto2b

Link do ankiety: https://doodle.com/poll/bve2tg8mix5b2m9q?utm_source=poll&utm_medium=link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga utworzona. Na priv poszedł link do dołączenia do ligi i do ankiety draftu.

Działamy prężnie. Proszę nie zwlekać, dołączać do ligi i wypełniać ankietę draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Done, jaki budżet? 200$? bo nie widze nigdzie.

P.S. Boston Finest

Edytowano przez numer10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż wygląda na to, że chyba zagramy w lidze 10 drużynowej. Będzie dużo solidnych zawodników na rynku FA.

Z ankiety wynika, że najlepszy termin draftu to 10.12. Nieźle też wygląda 17 i 20 grudzień. Skłaniałbym się do jednego z tych dwóch ostatnich terminów. Będzie więcej czasu, żeby  jeszcze kogoś pozyskać do ligi - tak żeby mieć te 12 drużyn.

@numer10 @k830713 jak się zapatrujecie na draft 17 lub 20.12?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to u mnie odpada 13, bo właśnie w wężu ustawiono tę datę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2020 o 22:02, KapitanPlaneta napisał:

Dążymy do tego żeby ligi były równe, więc w tej sytuacji przetransferowałem do was @mazi88 z 2A. Padło na niego, ponieważ był w jednym tierze z @mazi_24 przed losowanie składów. @mSala możesz wysyłać zaproszenie.

Pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne gdzie, ale jakby co to mogę jakoś udowodnić, że nie jesteśmy tą samą osobą :P No ale nie bardzo czaje, jak mam tłumaczyć, że ja to ja :D Ale może następnym razem, zrobię zdjęcie nazwiska z dowodu przy nicku, bo to od Hymnu, no ale jeśli u kolegi jest inaczej, to też lipa :P Jak macie jakieś pomysły to dawajcie, żeby rozwiać wątpliwości raz na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy już ustalona datę? Bo czasu coraz mniej k kalendarz zaczyna zapewniać się draftami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, macie racje. Trzeba coś ustalić. Ankieta terminu doskonałego nie wskazuje. Nawet trzeba wspomnieć, że jest daleko od ideału.

Robimy tak. Ustawiamy termin na 17.12.2020 godz. 21:00. Mam nadzieję, że nie będzie wyraźnego sprzeciwu i spotkamy się w komplecie na drafcie.

 

  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mSala jak co, rozszerzysz ligę, gdyby ktoś chciał, bo kapitanowi chodzi o to, by ligi się równoważyły, a mam 2 osoby na termin poźniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek ale co znaczy termin późniejszy?

Jutro mamy draft o 21:00. Patrząc na to jak trudno ustalić termin draftu żeby pasował wszystkim i fakt, że za niecały tydzień rusza liga nie bardzo widzę możliwość przesunięcia draftu na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mSala źle sie wyraziłem. Chodzi o to, że @KapitanPlaneta chce, by ligi miały tyle samo osób, co wg mnie nie wiem, czy jest tak niezbędne w sytuacji szansy na nowych chętnych dla ligi. Niemniej czy byłbyś skłonny ew. rozszerzyć ligę o dodatkowych uczestników ewentualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym, ale muszę mieć to info do jutra powiedzmy do 18:00. No i te osoby na pewno muszą w tym czasie dołączyć do ligi tak żeby umożliwić draft jutro o 21:00.

Dodatkowo do przemyślenia czy na pewno te osoby o których piszesz dołączą do ligi 2A. Żeby potem nie było sytuacji, że u nas będzie np. 15 zespołów a w 2A - 9. Najlepiej jakby się jednak wypowiedział w temacie @KapitanPlaneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest 2 chętnych to fajnie jakby do każdej ligi dołączyła po jedna dodatkowa osoba. Chyba, że faktycznie jest problem z wpasowaniem się w ustalony termin draftu to nie zamierzam z tego robić przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12tt gracz milczy, jeszcze go przed chwila pogonilem, ale na chwile obecna mamy jednego mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×