Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

H2H snake - IL spot "covid" czy nie?

H2H snake - IL spot "covid" czy nie?  

5 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Czy wprowadzić IL spot w rozgrywkach H2H z draftem wężykowym na sezon 2020/21 tylko dla zawodników, u których stwierdzono zarażenie COVID-19?

    • TAK
      3
    • NIE
      2


Polecane posty

długo już nad tym myślałem ale wobec faktu, że covid zmarnował całkowicie zeszły sezon i w świetle informacji, że u prawie 10% graczy wykryto wirusa a NBA wprowadziła na ten sezon dość restrykcyjne wytyczne obowiązkowego w przypadku wykrycia symptomów wirusa u zawodnika - chyba w tym sezonie nie uciekniemy od wprowadzenia IL spota w naszych ligach. broniłem starych zasad sprzed 15 lat ale sytuacja jest wyjątkowa i wymusza na mnie ten krok..

z tym, że chciałbym, aby go stosowano tylko wobec zawodników ze stwierdzonym zarażeniem COVID-19, którzy mogą wypaść na nawet 2 tygodnie z gry, byłby dodatkowy obowiązek dla komiszów, aby tego pilnować...

wrzucam odpowiednią ankietę - głosujcie proszę do 20.12 (liczą się tylko głosy uczestników rozgrywek H2H wężykowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie popieram. Codzienna weryfikacja kto kogo ma na IL i czy jeszcze ten ktoś ma jeszcze covid będzie ciężka i nie ma co liczyć, że będzie niezawodna.

Albo IL na wszystkie kontuzje, albo bez IL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×