Skocz do zawartości
bulek

Minidraft - 2020/21

Polecane posty

Hmm tu na liście go nie ma faktycznie, ale w składach tych drużyn, które przejmowaliśmy jest :o To o co tu chodzi? Bo ja sobie do excela zrzuciłem wszystkich graczy z drużyn, które przejmowaliśmy i na tej liście bazowałem a nie na tej tutaj... @bulek czemu kilku graczy z tamtych drużyn nie ma na tej liście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po tych składach to chyba tylko tych brakuje. 

W takim razie nie zamulam i biorę Smarta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paru z nich mogłoby zmienić klika wcześniejszych wyborów... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pafsen jeśli chcesz to mogę Ci oddać tego Grahama, już trudno - to zabawa i lepiej żeby wszyscy byli zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem Alexandra z tym typem z OKC ;) Nie było tematu... Chociaz Zach Collins jako jakiś pick z dołu pewnie do kogoś by wszedł..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli @antek zaakceptuje takie rozwiązanie, to po prostu pamiętajcie, że na liście jeszcze jest Zach Collins, Nickeil Alexander-Walker i Luke Kornet (xDDDD) i jedziemy dalej? Chyba, że Antek nie zaakceptuje to wtedy pomyślimy jak inaczej ogarnąć albo zaczniemy od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie okey. Graham jest niezly, ale wazy w tym sezonie 50 fp, a raczej tyle juz w tym sezonie nie zrobi, wiec mnie to strasznie nie boli. Za chwile wybiorę swoje dwa picki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×