Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matek

Rozgrywki 2021/22

Polecane posty

Wyrzucam na FA: Kanter, Green, Crowder, Gibson.

Jestem poniżej progu salary oraz 10 graczy + 3 wirtualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reid out i Jeffries

Sorry za zwłokę proszę o ulgę, tak samo jak dla Obiego. Ewentualnie jakąs inną karę (np. 14-dniowy ban?) niż wywalanie wszystkiego od dołu, gdyż nie wiem, czy jest sprawiedliwym wywalanie rookasów.

Proszę każdego o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, gdyż napisalem przed ostateczną decyzją Matka, ale też jestem zdania, iż kara musi być, dlatego proszę sam o bana. Miałem na głowie tyle lig, że wypadło mi z głowy napisać o Reidze, ktorego sam wystawiłem na trading block.

  • Podoba mi się 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie lepiej było wywalić Plumlee i Love a potem dobrać kogoś z dalszych rotacji no ale skoro sam właściciel teamu przez tyle miesięcy i po tylu ponagleniach się nie mógł zdecydować to cóż poradzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy ktoś mógłby zarzucić, że wywaliłem niezgodnie z zasadami wg własnego uznania. Mam gdzieś, na kogo padło przy wycinaniu od dołu, kalkulator nie kłamie. 

Wiele razy prosiłem o działanie, podobnie było przy drafcie - jego pick zjechał na ostatnie miejsce, bo nie wybierał na czas. O mały włos i w drafcie miałby autopick. Ręka nie drgnęła ani na moment przy schodzeniu poniżej limitu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matek napisał:

Nie wiem, o co chodzi, ale generowanie waiverów jest 30.9 (widoczne przy nazwiskach)

Yep - dokładnie o to 💪dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że 7 typa out to trochę dużo bo to niszczy całą drużynę przez 1 błąd. Nie wypaczajmy tak ligi, bo np. Obi się podda i następca zostanie z gownem. W obliczu tego że do rozpoczęcia rozgrywek 20 dni mi tak po ludzku trochę tego szkoda. Kara musi być ale czy aż taka? Stewart będzie ciekawym kąskiem na FA ale to zbyt spora kara. Ja jestem za tym plumleem ale za to z banem na FA aż do rozpoczęcia rozgrywek.

Na moje ciężka sprawa ale tak na marginesie, czym to się różni od przekroczenia salary w trakcie sezonu? No i jednak też będę uczciwy, przedłużono termin do niedzieli i dzięki temu ja uniknalem kary, Obi się nie wyrobił i płaci sromotną cenę...

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, bulek napisał:

Ja uważam że 7 typa out to trochę dużo bo to niszczy całą drużynę przez 1 błąd. Nie wypaczajmy tak ligi, bo np. Obi się podda i następca zostanie z gownem. W obliczu tego że do rozpoczęcia rozgrywek 20 dni mi tak po ludzku trochę tego szkoda. Kara musi być ale czy aż taka? Stewart będzie ciekawym kąskiem na FA ale to zbyt spora kara. Ja jestem za tym plumleem ale za to z banem na FA aż do rozpoczęcia rozgrywek.

Na moje ciężka sprawa ale tak na marginesie, czym to się różni od przekroczenia salary w trakcie sezonu? No i jednak też będę uczciwy, przedłużono termin do niedzieli i dzięki temu ja uniknalem kary, Obi się nie wyrobił i płaci sromotną cenę...

ostatnim dniem na zejście była sobota więc między bogiem a prawdą absolutnie powinieneś mieć bana (przynajmniej na 14 dni).
Obi wg mnie powinien być ukarany banem dłuższym ale tego Stewarta bym mu przywrócił bo mocno wypacza mu to skład budowany jakby nie było parę lat

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo wydłużenia czasu się nie wyrobił, bez przesady, spóźniał się na wszelkie możliwe eventy. Regulamin traktuje o tym jasno, o czym tu w ogóle mowa.
farta miał ze Stewartem ot co ;D

Edytowano przez Tizz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

De facto to były 3 miesiące na zrobienie porządku. Przypominajek tez pod koniec terminu od groma….

 

Teraz wszyscy poustawiali pobrania bo jest ten krótki na to czas i co teraz?

 

jezeli chcecie przywrócić Stewarta to się dostosuje ale jestem przeciw.

 

Dodatkowo wtedy termin uruchomienia waivers musi zostać wydłużony na kolejne conajmniej 2 dni żeby wszyscy mogli znowu pobrania przeanalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×