Skocz do zawartości
goozman

[2021/2022] Ogólny wątek organizacyjny

Polecane posty

hej! w razie czego chętnie zagram w sznurze w H2H:) pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w związku z brakiem potwierdzeń od wyżej wymienionych a także 3 z zeszłorocznych spadkowiczów z lig II na drugi poziom wskakują @piotreksuper (do II B za Jurka), @MKA (do IIA za Benona) i @KRK (do IIB za Gryzlaka)
na ten moment poziom III to tylko 6 potwierdzonych miejsc - żeby wystartować optymalnie musiałaby być 12 a całkowite minimum to 10 chętnych. niestety po dynamice potwierdzeń widać, że może być o to ciężko zatem @Kamila, @El-Maniaque, @Dariomeus, @Buu, @mashi, @orange_mamba czekamy na spóźnialskich ale miejcie proszę na uwadze, że liga może nie wystartować w ogóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, goozman napisał:

w związku z brakiem potwierdzeń od wyżej wymienionych a także 3 z zeszłorocznych spadkowiczów z lig II na drugi poziom wskakują @piotreksuper (do II B za Jurka), @MKA (do IIA za Benona) i @KRK (do IIB za Gryzlaka)
na ten moment poziom III to tylko 6 potwierdzonych miejsc - żeby wystartować optymalnie musiałaby być 12 a całkowite minimum to 10 chętnych. niestety po dynamice potwierdzeń widać, że może być o to ciężko zatem @Kamila, @El-Maniaque, @Dariomeus, @Buu, @mashi, @orange_mamba czekamy na spóźnialskich ale miejcie proszę na uwadze, że liga może nie wystartować w ogóle :(

ja w tej lidze nie grałem więc chyba o kogoś innego chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, piotreksuper napisał:

ja w tej lidze nie grałem więc chyba o kogoś innego chodzilo.

ale ja powyżej napisałem, że wskakujesz na II poziom, więc nie wiem o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2021 o 08:38, goozman napisał:


na ten moment poziom III to tylko 6 potwierdzonych miejsc - żeby wystartować optymalnie musiałaby być 12 a całkowite minimum to 10 chętnych. niestety po dynamice potwierdzeń widać, że może być o to ciężko zatem @Kamila, @El-Maniaque, @Dariomeus, @Buu, @mashi, @orange_mamba czekamy na spóźnialskich ale miejcie proszę na uwadze, że liga może nie wystartować w ogóle :(

A nie ma możliwości, by naszą szóstkę „dokleić” do drugiego poziomu? Przy drafcie wężykowym to niewielka różnica w czasie, po trzy drużyny do ligi i zamiast dwunastodrużynowych byłyby piętnastozespołowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, mashi napisał:

A nie ma możliwości, by naszą szóstkę „dokleić” do drugiego poziomu? Przy drafcie wężykowym to niewielka różnica w czasie, po trzy drużyny do ligi i zamiast dwunastodrużynowych byłyby piętnastozespołowe:)

w lidze musi być parzysta liczba drużyn. te ligi są z założenia 12-osobowe, przy większej ilości GMów jest kiszka na FA

nadal liczę, że jeszcze się pojawią spóźnialscy i 3 liga ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×