Skocz do zawartości
goozman

[2021/2022] Ogólny wątek organizacyjny

Polecane posty

Jeżeli przyjmujecie nowych graczy to ja zwerbowałem kolegę z pracy, który chętnie by dołączył do jakiejś polskiej ligi fantasy, więc byłaby siódma osoba. Tylko on nie ma tutaj konta, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie i trzeba założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, lukasz1906 napisał:

Jeżeli przyjmujecie nowych graczy to ja zwerbowałem kolegę z pracy, który chętnie by dołączył do jakiejś polskiej ligi fantasy, więc byłaby siódma osoba. Tylko on nie ma tutaj konta, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie i trzeba założyć?

ze wzgledu, że tutaj umawiany jest draft i pewne kwestie można ustalać na priwach wygodniej by było, żeby założył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2021 o 18:52, goozman napisał:

ale ja powyżej napisałem, że wskakujesz na II poziom, więc nie wiem o co kaman

ja też nie wiem o co kaman bo nie grałem w żadnej lidze Head&head i nie zgłaszałem swojej kandydatury;). Może inny Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piotreksuper napisał:

ja też nie wiem o co kaman bo nie grałem w żadnej lidze Head&head i nie zgłaszałem swojej kandydatury;). Może inny Piotrek

aaaaa fakt, źle mi oznaczyło - chodziło o @pitrekk ma sie rozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pitrekk napisał:

Ooo jak milo, awansik kuchennymi drzwiami emoji39.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Jest taka zasada, ze po awansie „przy stoliku” w następnym sezonie jest kolejny awans, ale już normalnie, wiec za rok jesteś w ekstraklasie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka zasada, ze po awansie „przy stoliku” w następnym sezonie jest kolejny awans, ale już normalnie, wiec za rok jesteś w ekstraklasie  
I like! Ile to juz lat odkad spadlem w odchlan... Jesli mnie pamiec nie myli to jako obronca tytulu...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, barcalover napisał:

Jest taka zasada, ze po awansie „przy stoliku” w następnym sezonie jest kolejny awans, ale już normalnie, wiec za rok jesteś w ekstraklasie :) 

dokładnie. w zeszły sezonie @yblue w ostatniej chwili dostał extra awans do II ligi - w tym sezonie już jest w I :)

ale z kolei grzetom, wasyl777 i MKA w sezonie 2020/21 też dostali extra awanse po czym spadli. no ale MKA mimo spadku w tym sezonie po raz kolejny też dostał awans stolikowy :) pozostali panowie się chyba poddali w swoich staraniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2021 o 08:38, goozman napisał:

w związku z brakiem potwierdzeń od wyżej wymienionych a także 3 z zeszłorocznych spadkowiczów z lig II na drugi poziom wskakują @piotreksuper (do II B za Jurka), @MKA (do IIA za Benona) i @KRK (do IIB za Gryzlaka)
na ten moment poziom III to tylko 6 potwierdzonych miejsc - żeby wystartować optymalnie musiałaby być 12 a całkowite minimum to 10 chętnych. niestety po dynamice potwierdzeń widać, że może być o to ciężko zatem @Kamila, @El-Maniaque, @Dariomeus, @Buu, @mashi, @orange_mamba czekamy na spóźnialskich ale miejcie proszę na uwadze, że liga może nie wystartować w ogóle :(

Jeszcze jest maksymalnie 5 miejsc w rozgrywkach H2H z draftem z licytacją i tam ligi wystartują więc może @Kamila @Dariomeus @orange_mamba ktoś z was jest chętny, bo widzę że tam nie gracie, a tutaj ciągle potrzeba minimum 4 jeszcze chętnych żeby liga ruszyła. Zgłoszenia do tamtych rozgrywek jest w tym temacie:

http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/687-202122-h2h-budżetówka-–-wątek-organizacyjny/

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 9/22/2021 at 6:39 PM, goozman said:

w lidze musi być parzysta liczba drużyn. te ligi są z założenia 12-osobowe, przy większej ilości GMów jest kiszka na FA

nadal liczę, że jeszcze się pojawią spóźnialscy i 3 liga ruszy

Ale.. ale .. może być ciekawiej w lidze z większą ilością osób, FA będzie przetrzebione, ale więcej kombinowania .. ja bardzo chętnie bym zagrał, ale jak nie damy rady nas dodać do II poziomu i III nie wystartuje, będzie minimum rok przerwy ..niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JacMar napisał:

Czy są jeszcze wolne miejsca, chętnie dołączę 🙂 

niniejszym do startu 3 ligi brakuje już tylko 2 chętnych. myślę, że spokojnie się pojawią jeszcze osoby, które o starcie NBA przypominają sobie troszeczkę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do gry jeżeli są jeszcze miejsca. 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, makk napisał:

Jestem chętny do gry jeżeli są jeszcze miejsca. 

na razie wskakujesz jako 11 GM do 3 ligi - musi pojawić się jeszcze jeden chętny żeby liga wystartowała w pełnym 12-osobowym składzie (w H2H musi być parzysta liczba zespołów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halko, Buu mnie zaprosił i mam ochotę zająć 12 miejsce zarówno w rejestracji jak i w sezonie 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, bennyjr said:

Halko, Buu mnie zaprosił i mam ochotę zająć 12 miejsce zarówno w rejestracji jak i w sezonie 

Polecam tego analitycznego forumowicza - biorę go do 3 ligi i mamy komplet.

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×