Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2021/2022] ROTO Wężyk - wątek organizacyjny

Polecane posty

Hello :) czy jest opcja wbić się do którejś z lig na roto snake? Jeśli tak, zgłaszam się i macham na przywitanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Martaki napisał:

Hello :) czy jest opcja wbić się do którejś z lig na roto snake? Jeśli tak, zgłaszam się i macham na przywitanie!

Potrzebujemy jeszcze dużo nowych chętnych żeby wystartować z 3 ligą, więc jak najbardziej jest miejsce.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deadline był do 24 września, ale stracił rację bytu, skoro każdy spóźniony i tak dostałby miejsce w rozgrywkach ze względu na zmniejszoną liczbę chętnych do gry. To też powoduje, że nie będzie w tym roku trzeciej ligi tylko powiększymy drugą. Brakuje 7 osób, żeby utworzyć trzy ligi i raczej wątpliwe, żeby w krótkim czasie uzbierała się taka grupa. Start sezonu niebawem, także nie ma sensu dłużej zwlekać i trzeba rzeźbić w tym co jest.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, szczottie napisał:

jesli jest opcja tez chetnie zagram

Tak, mamy jeszcze wolne miejsca. Dam cię do 2B, bo widzę że tam jeszcze nie wszyscy dołączyli do ligi. W wiadomości prywatnej otrzymasz wszystkie instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mikowal83 napisał:

A to i ja jeszcze bym dołączył jeśli można 😏

Ligi mają już po 12 drużyn, ale nie widzę przeszkód żeby grać w 13 albo 14. Napiszę do @madafaka8 żeby powiększył ligę i wysłał ci zaproszenie.

 

1 godzinę temu, Sawman napisał:

Witam można jeszcze dołączyć??

 

Nie wiem jak mogłeś przeoczyć, ale już się zgłosiłeś i grasz w 2B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KapitanPlaneta napisał:

Ligi mają już po 12 drużyn, ale nie widzę przeszkód żeby grać w 13 albo 14. Napiszę do @madafaka8 żeby powiększył ligę i wysłał ci zaproszenie.

Nie chcę robić zamieszania. Jak wolicie ligi o mniejszej ilości drużyn albo równej ilości drużyn w obu II ligach.

Ale jak to nie kłopot to chętnie zagram i z góry dziękuję

Edytowano przez Mikowal83
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Mikowal83 said:

Nie chcę robić zamieszania. Jak wolicie ligi o mniejszej ilości drużyn albo równej ilości drużyn w obu II ligach.

Ale jak to nie kłopot to chętnie zagram i z góry dziękuję

done

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jaggerowie1 i @TOMAZET powinni wkrótce dołączyć do 2A i będzie ona liczyć wtedy 14 drużyn. W takim razie zostałoby jeszcze jedno wolne miejsce w 2B, bo nie wiem czy więcej drużyn w lidze niż 14 przy drafcie wężem to nie byłaby przesada. Jeśli znacie jeszcze kogoś kto byłby zainteresowany grą albo się waha to możecie go śmiało skierować do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×