Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanPlaneta

[2021/2022] ROTO Aukcja - wątek organizacyjny

Polecane posty

Słuchajcie, zna ktoś z Was lub ma kontakt z użytkownikiem @mazi88.

Zapisał się do ligi, a dłuższy czas się nie pojawia - nie możemy przeprowadzić draftu czy chociaż ustalić samej daty draftu.

Jak ktoś ma kontakt, proszę o przekazanie info, że czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli jest miejsce, chciałbym się zgłosić do gry w tym sezonie. Najlepiej, jeśli się da, to w lidze z Sawmanem i jaggerowie. To moi znajomi, którzy mnie zaprosili. 

Drużyna:

tomazet

 

dzięki i pozdrawiam

tomazet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przychodziło jakieś przpomnienie? Wiem, że ostatecznie to nasza wina, ale w zeszłym sezonie było przypominające info w okolicach września a teraz patrzyłem na maila nic nie było...

ehh, może da się coś zrobić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, trzy lata grałem... Ściągnąłem Sawmana do ligi, teraz brata jeszcze udało mi się w końcu przekonać a tu taki klops... Dlaczego nie wysłaliście jakiejś przypominajki...

no szkoda wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jaggerowie1 napisał:

Kurde, trzy lata grałem... Ściągnąłem Sawmana do ligi, teraz brata jeszcze udało mi się w końcu przekonać a tu taki klops... Dlaczego nie wysłaliście jakiejś przypominajki...

no szkoda wielka

Chłopie jak nie było przypominajek, 4 wiadomości prywatne dostałeś, to mało? Może ci maile wpadały do spamu, nie wiem. To i tak cię nie tłumaczy, bo nie jesteś debiutantem i sam z siebie powinieneś zajrzeć wcześniej na forum.

Miejsca są już tylko w lidze z draftem typu SNAKE, jeśli chcecie możecie tam dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ani w spamie ani nigdzie w skrzynce nie miałem nic. Ostatni mail mam z zeszłego roku. Nie wiem czemu. Ale też myślałem, że jeszcze czas. Jakoś zawsze draft był chwilę przed sezonem, a teraz ledwo preseason ruszył i już po drafcie....

Jak można dołączyć do ligi, o której wspominasz? Znajdą się trzy miejsca? 

A tutaj ile lig jest w "drugiej lidze"? Dwie? Uzbieraliście ludzi? Coś pisało, że może będzie i trzecia liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość po prostu wejdź na forum w okolicach 15 września i wtedy masz pewność, że nic cię nie ominie.

5 godzin temu, jaggerowie1 napisał:

A tutaj ile lig jest w "drugiej lidze"? Dwie? Uzbieraliście ludzi? Coś pisało, że może będzie i trzecia liga

Tutaj udało się otworzyć tylko jedną drugą ligę. Jest za mało chętnych i czasu żeby otwierać następną.

5 godzin temu, jaggerowie1 napisał:

Jak można dołączyć do ligi, o której wspominasz? Znajdą się trzy miejsca? 

Po prostu mi napisz, ja resztę zorganizuję. @Sawman już się zgłosił i przydzieliłem go do 2B, tam zostało jedno wolne miejsce i draft jest 16.10. Dwa wolne miejsca są w 2A, draft 14.10, więc mogę was tam skierować z @TOMAZET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o skierowanie do jakiejś ligi fantasy, jeśli to możliwe. Jestem tu nowy, dopiero się zarejestrowałem.

Pozdrawiam wszystkich. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ernie9005 napisał:

Witam,

Proszę o skierowanie do jakiejś ligi fantasy, jeśli to możliwe. Jestem tu nowy, dopiero się zarejestrowałem.

Pozdrawiam wszystkich. 😀

Są jeszcze miejsca w ligach ROTO z draftem typu wąż. Draft 14.10 albo 16.10, jeśli jesteś zainteresowany daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, KapitanPlaneta napisał:

Są jeszcze miejsca w ligach ROTO z draftem typu wąż. Draft 14.10 albo 16.10, jeśli jesteś zainteresowany daj znać.

Dzięki za odpowiedź. Jestem zainteresowany ligą ROTO z draftem 14.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym dołączył do roto snake ale najprawdopodobniej 14/10  będę miał draftu w keeperze na e-nba więc chyba zostaje mi tylko opcja 16/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to my z bratem dołączymy tam, gdzie są dwa miejsca. Rozumiem, że jesteśmy pierwsi, przed kolegą wyżej... ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Czy jest jeszcze możliwość dołączenia do jakiejś ligi? Roto aukcja jeszcze dostępne? Jeśli nie, to chętnie dołączę do węża też :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wleklas napisał:

Cześć.

Czy jest jeszcze możliwość dołączenia do jakiejś ligi? Roto aukcja jeszcze dostępne? Jeśli nie, to chętnie dołączę do węża też :)

Pozdrawiam.

Jest miejsce w lidze ROTO z draftem typu wąż. Draft 16.10, daj znać czy ci odpowiada ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, KapitanPlaneta napisał:

Jest miejsce w lidze ROTO z draftem typu wąż. Draft 16.10, daj znać czy ci odpowiada ten termin.

Jasne, pasuje.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×