Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Spotkanie organizacyjne - liga H2H

Polecane posty

Witka. Grono się powiększa i niedługo trzeba będzie rozpocząć dyskusję o optymalnej liczbie uczestników. Do drugiej ligi trzeba nam jednak chyba jeszcze co najmniej drugie tyle osób...

 

Czy dobrze pamiętam nawijkę Andrew23? Czy mamy pierwszą kobietę w rozgrywkach? :8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wydarzenie historyczne w krótkiej historii sznurowadła :) Ze szczególnym zainteresowaniem będę więc śledził rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 12 osób. Zacnie, bo nawet jakby nikt nowy się już nie pojawił, to możemy grać w takim składzie. :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jesli bedzie jeszcze miejsce w lidze H2h to chetnie zagram :} Rok temu gralem juz w tej lidzie i nie bylo ze mna problemow. Gram rowniez drugi sezon na e-nba.

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką to drużyną dowodziłeś? Nick kojarzę oczywiście, ale zespół nie bardzo... Jeśli zamierzasz wykorzystać tą samą nazwę to warto ją wpisać w profilu - będzie łatwiej przypomnieć sobie jak szło Ci w tamtym sezonie.

 

Co do uczestników - bez obaw, znajdzie się miejsce dla każdego poważnego, a już tym bardziej dla sprawdzonych userów :) Miło, że powracasz :)

 

PS. Aktualna lista w pierwszym poscie tego tematu. 16 osób to optimum dla jednej ligi. Jak pisaliśmy - jeśli dopisze więcej - podzielimy się na dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w tamtym roku w 4 ligach i dokladnie nie pamietam jaka nazwe mialem w tamtej lidze. Prawdopdoobnie: Kizia Mizia. Moge to gdzies sprawdzic w historii na yahoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kizia Mizia tak, ale bankowo na e-nba. Na sznurowadle z kolei takiej drużyny nie było. Historia jest w profilu yahoo, ale sam nie potrafię czasami tego znaleźć :) Przeglądałem to dwa dni temu, a dzisiaj już nici z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sam probuje to znalezc i cos mi nie wychodzi :P Masz moze wykaz druzyn z tamtego sezonu z tej ligi?

 

Edit: Ok mam: Pogromcy donkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, lista w pierwszym poście tematu zaktualizowana.

 

Zapisy ponoć już ruszyły na yahoo, więc jak tylko będę na dłużej przy necie, założę ligę i roześlę wszystkim zapisanym zaproszenia na sznurowadlowe pw.

 

Dodam, że ligę zamykamy przy 16 drużynach - mamy więc jeszcze miejsce dla kolejnych dwóch osób. Jeśli będzie więcej chętnych - pomyślimy nad ligą numer dwa (z systemem awansów/spadków).

 

Kto zainteresowany - niech rejestruje się na sznurowadle i wpisuje chęć uczestnictwa w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga założona. Dane dostępowe poszybowały na pw do wszystkich, którzy wpisani są w pierwszym poscie tego tematu.

 

Ustawiłem 16 drużyn, czekamy więc na kolejne 2 by zamknąć ostatecznie ligę.

 

Termin draftu - wstępnie niedziela 12 października 2008, godz. 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezdem. Co do terminu draftu, to może mi nie pasować. Jeśli wypadnie mi pracująca niedziela, to nie dam rady, bo będę siedział do 22:30. Tak tylko sygnalizuję. Może mógłby to być dzień powszedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do godziny draftu to ja sie dostosuje. Planuje grac w 4 ligach takze jesli drafty nie beda sie nakladac to bedzie ok. Wstepnie mam draft jeden 19 pazdziernika w niedziele o 21-22 taze jesli mozna to w kazdy inny dzien (ewentualnie jakies 2 godziny przed lub 2 po).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się na razie na konkretną godzinę (tj. 21, wydaje się optymalna) a dzień - w stosunku do pierwotnej propozycji - będziemy przesuwać jak już będziemy bliżej. Wrzuci się to ewentualnie kilka dni wcześniej/później albo - jeśli będzie możliwość - zostaniemy przy niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pytanko. Co myślicie o trejdzie, który właśnie przechodzi weryfikację w mojej lidze na realGM - oddałem Duncana i Antonio Danielsa za Pierce'a i Bibby'ego. Mam nadzieję, że nie zostanie zawetowany, bo wydaje mi się, że wygrywam na tym dealu. Teraz pozostanie mi oddanie kogoś z czwórki Pierce-Artest-Butler-Crawford za klasowego PF/C i mam pakę jak trzeba. Obym znalazł kupca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trade bardzo udany, jeśli przejdzie. Duncan powoli się kończy, być może zepsuje. Z kolei Pierce powinien utrzymać solidny poziom z zeszłego sezonu, a Bibby pod nieobecność Childressa powinien puścić soki mocniej.

 

Co do pozostałych to trochę przesadziłeś z tymi SFami. Ale oddając Crawforda i powiedzmy Artesta powinieneś coś na czwórce wyciągnąć. Na Branda bym jednak nie liczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artest ma SF/PF, Crawford PG/SG, a Pierce SG/SF, więc nie jest źle po tym względem. Co nie zmienia faktu, że muszę się kogoś z tej czwórki pozbyć. No i własnie poluję na Branda, może uda mi się go wyciągnąć za Butlera+fillera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu Ci tipsów nie będę za wiele dawał, bo może się to odbić na mnie w naszej lidze :D Ale Butlera to bym się nie pozbywał. Szykuje się monster season dla niego. Artest to żadna czwórka, podobnie jak Harrington z C eligibility :D

 

Ale jeśli faktycznie Butlera będziesz chciał opchnąć to mięsa dorzucać nie musisz - sam powinien wystarczyć na kogoś solidnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Artest nie jest 4, ale dzięki temu Yahoo daje mi więcej możliwości ustawienia teamu. Ustawiając go na 4 tracę tylko FG% i kilka zbiórek o raz blok. Za to mam więcej asyst i rządzę w przechwytach. Nie dodałem zresztą, że mam tu jeszcze Jamisona, Nene, Murphy'ego i Kenyona Martina, więc i tak Artest za dużo na PF nie pogra.

 

A co do Butlera, to nie będzie miał lepszego sezonu niż ostatnio. Arenas znowu jest zepsuty, ale zdaje się, że zagra jednak więcej niż 6 meczów, co może wpłynąć na statsy Carona - ale in minus. Co do C, to jestem zainteresowany tylko zawodnikami z top 40-50, a to mi zostawia Amare, Boozera, Branda, Bosha, Gasola, Jeffersona, Dwighta. Mało kto będzie się chciał ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×