Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2008/2009] Spotkanie organizacyjne - liga H2H

Polecane posty

Wiem Gooz, ale to małe zmartwienie a pogodzić trzeba kilka terminów. Sytuacja, w której w zasadzie wszyscy zgodnie przyznają, że termin pasi trafia się raz na kilka lat ;) Oczywiście mi też nie w smak, że trzeba jeszcze poczekać na rozgrywki ale jak mus to mus.

 

Oczywiście numery w drafcie zostaną ustalone losowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za sierotkę służy tradycyjnie serwer yahoo :) Na 30 min przed startem draftu będzie już ustalona kolejność wyborów. Przed godziną zero można oczywiście już wejść do draft roomu, zapoznać się z powyższą, oblukać listy zawodników i ewentualnie przygotować tych, których chcemy brać w pierwszym rzędzie. Dodatkowo mamy też i mały czat, więc konsultacje z innymi czy mały trash talk są mocno wskazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRB: w zasadzie jak chcesz to zrobić technicznie? :) Przecież ja za Ciebie nie wybiorę. Chyba, że o czymś nie wiem :) Patrz na to z tej strony: może akurat nie będziesz wtedy w trakcie przeprowadzki ;) Załatw wszystko w sobotę a niedziela na draft.

 

Ups. Znalazłeś słaby punkt mojego planu. Zawsze możesz się przelogowywać co jeden wybór :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, it's official. Jako że zły bank na pewno nie zdąży przelać hajsów przed interesującym nas weekendem, przeprowadzka się opóźni o kilka dni. Mogę draftować. Drżyjta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

Ja piszę w imieniu Pafsena. Rozmawiałem z nim. Przeprasza że nie jest w statnie zalogować siędo ligi na Yahoo do soboty. Na pewno to uczyni, jak wróci do Polski. Także Panowie jeszcze chwilkę cierpliwości on na pewno będzie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za informację. Jeśli masz z nim kontakt, to przekaż proszę, żeby zadziałał coś na yahoo (dodał się do lig), najlepiej jak najszybciej.

 

Wierzę w dobre chęci, ale czas nagli. Zostawiam sobie w razie czego 2 dni na upolowanie ewentualnego zastępstwa - szukać będę zatem od piątku przed draftem, więc do tego czasu czekamy na Pafsena. Istotne jest dołączenie do ligi. Wtedy draft odbędzie się z wszystkimi planowanymi uczestnikami a dołączyć do gry będzie można później rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Pafsen ma być od soboty, więc dlaczego szukasz od piątku? Nie mogę się już doczekać draftu. A jeszcze w sumie trzy przede mną, mrrau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to inaczej zrozumiałem. Dałem czas do wczorajszej soboty, więc zakładam, że do niej odnosił się Dariomeus. Liczę, że Pafsen będzie w kraju wcześniej niż w najbliższy piątek.

 

Dario: jeśli jest inaczej, wyprowadź mnie z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest jeszcze miejsce dla mnie? Sorki że tak późno się obudziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie późno :R Szkoda, bo i liga jest w tym roku większa niż rok temu...

 

Na razie miejsc nie ma, ale jesteś pierwszym w kolejności do zastąpienia Pafsena, jeśli temu nie uda się do piątku zarejestrować w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kutfa troche wcześnie ta godzina 17.00 jak dla mnie :R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ledwo "Na dobre i na złe” się kończy :E

 

Ale Peepe - nie pasuje Ci tak całkiem, czy jesteś w stanie to ogarnąć przy odrobinie dobrej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jakby było "całkiem" to bym postawił veto ;)

postaram się być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na wątpliwości Billiego - z tego co wiem, ustawienie liczby graczy na 16 zagwarantuje nam pełnowymiarowe playoff zarówno zasadnicze, jak i pocieszenia. Nie będzie wolnych losów. Nie potwierdziłem jeszcze tego w praktyce - mam nadzieję, że moje założenia pokrywają się z rzeczywistością.

 

Oczywiście minusem będzie głębokość ligi - będziemy szukać perełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×