Skocz do zawartości
goozman

[2021/2022] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

W dodatku w moim meczu z Vistula jeden celny rzut lub asysta Jacksona calkowicie by zmienily kolejnosc tabeli, prawdziwa niedziela cudow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sezon regularny, fajna końcówka była, choć na szczęście byłem jedynie widzem. Przed nami coroczna loteria :) Zaczynam od wolnego dla Bookera i Wooda, a Anunoby raczej już nie pomoże do końca sezonu. Może być ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki @pumeks za emocjonujący ćwierćfinał, wczoraj kładąc się spać i wygrywając 7-2 byłem przekonany i już nawet pogodzony z faktem, że rano będzie 4-5 dla Ciebie. koło 2ej obudziło mnie dziecko i pojawiło się światełko nadziei - Crowder szybko miał 2 steale a ja z godzinę patrzyłem na boxscore z nadzieją, że Ayton nie zamieni się nagle w króla steali i asyst. no i w końcu wygrałem 1 przechwytem i 3 ma asystami.. blisko byo tez w 3PTM i TO

teraz jestem skazany na pożarcie w pojedynku z @matys bo przewaga w schedule najlepszych graczy jest przytłaczająca, Kyrie zagra tylko 1 raz.. oceniam, że mój max to może 3 kategorie. i znowu 1 liga ucieka..

ależ @Krojo85 się rozpędził i jeszcze mi zwinął Draymonda sprzed nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Po wypadnięciu w ostatniej chwili Setha wszystko było jasne. Jeden steal zdecydował.
Dzięki za emocje. Do zobaczenia w 1 lidze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@goozman, tak różowo dla mnie nie będzie. Wątpię czy Shai zagra wszystko, mam tu jeszcze kilka innych niewiadomych związanych z b2b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2022 o 16:29, matys napisał:

@goozman, tak różowo dla mnie nie będzie. Wątpię czy Shai zagra wszystko, mam tu jeszcze kilka innych niewiadomych związanych z b2b.

no i fakycznie dzięki absencji Stepha i Shaia było bliziutko :) sezon uratował Ci Thybulle pobrany na 7 minut przed startem meczy Philly - dobry nos i mega fuks trafić na career high @matys. gdyby nie jego świetny mecz to ja przeszedłbym do finału bo remis 4:4 mi wystarczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tiebreakerem jest higher seed wins, ale Matisse to stary kumpel więc nie było potrzeby się przekonywać. Zostawiłem sobie jedno pobranie licząc się z przerwą Shaia i cieszę się, że to zaprocentowało. Niemniej bardzo fajny matchup, dałeś czadu. Mocno zastanawiałem się od początku weekendu czy pójść w steale, bloki czy trójki, wszędzie mogłeś zagrozić. Wyszło jak wyszło, z perspektywy czasu po kontuzji Jacksona powinienem jednak postawić od razu na bloki i chyba byłoby spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, matys napisał:

Wydaje mi się, że tiebreakerem jest higher seed wins,

u nas jest lepszy bilans bezpośrednich spotkań w sezonie regularnym - najpierw Ty wygrałeś 5-4 potem ja 6-3 więc przy 4-4-1 (czyli gdybyś nie dorzucił jednak Matissea) to ja bym przeszedł dalej.  ja już ruchów nie miałem ale o 1:20 słodko spałem więc cieszę się, że zrobiłem Ci nockę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mógłbym pominąć takiej nocy. Niedziele w playoffach fantasy to sól gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×