Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

[2021/2022] Draft/rozgrywki - 2B liga H2H Yahoo

Polecane posty

dobra, widze ze nikt juz tu nie wchodzi :P

w polfinale z knt podobna sieczka, wygrana 5-4 jednym blokiem i 4 stilami, przegrana w zbiorkach 5ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 2B dwaj forumowi oldtimerzy wracają do 1 ligi - @pitrekk i @Andrew23, brawo Wy!

co ciekawe pitrekk w zeszłym sezonie był 6 w III lidze ale awansował dzięki fali rezygnacji i jestem pewien, ze namiesza w ekstraklasie na tej fali wznoszącej :)

spadają na III poziom 2 stare byki tj: @bulls2006 i @bulls4ever

2bh2hs22.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzieki gooz, waracam jak Michael w 2001

Ktos tam przed sezonem pisal, ze awansik przy zidlonym stolku czesto skutkuje kolejnym awansem w kolejym sezonie i o dziwo akurat tym razem nie zapeszył.

PO ogolnie zajebiste dla mnie, ze śledzeniem co tydzien w niedziele wynikow. Dwie pierwsze rundy na żyletki, final juz bardziej zdecydowane zwyciestwo, ale wciaz, wszystkie trzy rundy 5-4.

Dzięki wszystkim za fajny sezon i emocje, tym razem sie udalo, ale chyba bede sie wystrzegal budowania w przyszlosci na jimmym i joelu. Jimmy w tym roku chyba pobil rekord nba w ilosci roznych najdziwniejszych, niepowiazanych ze soba kontuzji..

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2021 o 18:32, barcalover napisał:

Jest taka zasada, ze po awansie „przy stoliku” w następnym sezonie jest kolejny awans, ale już normalnie, wiec za rok jesteś w ekstraklasie :) 

DA PROROK :)

Fryzjery itp mogliby nam buty czyścić 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×