Skocz do zawartości
goozman

2A Liga H2H BudgetSznur 2021/22

Polecane posty

cześć, poniżej 14-ka uczestników na ten sezon. dodatkowo możemy przyjąć max 2 osoby ale niech to nie wstrzymuje działań organizacyjnych. a że organizatora @barcalover macie pierwszej wody więc wypada życzyć tylko powodzenia i w końcu normalniejszego sezonu!
dajcie znać co myślicie o sezonie regularnym na 19 kolejek i PO w tyg 20-22 a nie jak defaultowo na yahoo w tyg 21-23

 

@wooden- GLV
@bulls2006 - bulls2006pch24
@Pafsen - Miami Pafsen
@RonnieArtestics - Peaky Blinders
@pitrekk - murzynskie czarnuchy
@barcalover - Thunder Treatment
@madafaka8 - The Madafakas
@Chicken - Chicken Team
@josip10 - Alaa Abdelnaby BC
@Krojo85 - Aligatory Mokotow
@jordan20 - jordan20(j.sprawka)
@pokor88 - Amatorzy
@Tecu - Mohicans
@chyzio - Pierogi ze srem

 

Komisarz: barcalover

Data draftu: Środa 6.10 godz. 21:00

Link do ligi na yahoo: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/2abudgetsznur lub https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/6966

 

 

 

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) pasuje mi raczej kazda data draftu.

2) ,,co myślicie o sezonie regularnym na 19 kolejek i PO w tyg 20-22 a nie jak defaultowo na yahoo w tyg 21-23 `` - dla mnie bez roznicy.dpasuje sie do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Mi pasuje ten termin. Z tego co widzę to jestem nadal w lidze na yahoo po zeszłym sezonie, to dobra liga prawda @barcalover ?

Tak, cała 12 graczy, którzy potwierdzili, że nadal grają została w lidze, spadkowicze dostali linki, więc jak termin będzie pasował wszystkim, to mamy organizację załatwioną :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Chicken napisał:

@barcalover zrób ankietę na doodle z terminem draftu

Żeby 2 tygodnie błagać o głosy i potem wybrać termin najlepszy, czyli pasujący 12/14 graczom? Please.

Nie pasuje ci 13.10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, barcalover napisał:

Żeby 2 tygodnie błagać o głosy i potem wybrać termin najlepszy, czyli pasujący 12/14 graczom? Please.

Żeby wybrać ten najpoźniejszy pasujący największej ilości osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Chicken napisał:

Żeby wybrać ten najpoźniejszy pasujący największej ilości osób

Your wish is my command: https://doodle.com/poll/h7zmkt8vy9x6iyen?utm_source=poll&utm_medium=link

@wooden
@bulls2006
@Pafsen
@RonnieArtestics
@pitrekk
@barcalover
@madafaka8
@Chicken
@josip10
@Krojo85
@jordan20
@pokor88 
@Tecu
@chyzio 

Proszę o sprawne określenie swoich preferencji.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Chicken napisał:

ten najpoźniejszy pasujący największej ilości osób

najpozniejszy ? wiele osob gra w kilku ligach i wlasnie w ostatnim tygodniu przed rozpoczeciem ligi jest najwiecej draftow.

dla mnie moze byc jak najwczesniej.

to nie keeper by wybierac keeperow i analizowac kogo brac,a kogo nie,bo ma moze kontuzje

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopiero w przyszłym tygodniu będę wiedział dokładnie. Może wypadnie tak, że będę mógł wcześniej być. Jak nie to 22 to najwcześniejsza godzina by była ale to też niepewne czy zdążę wrócić.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@barcalover czy 6.10 to już oficjalny termin? Masz wszystkich na tak i tylko pokor niepewny czy ktoś jeszcze się nie określił? 

Jeszcze @bulls2006 się nie określił, ale na 90% będziemy draftować 6.10 około 21:00 (może trochę później, jeśli to by pomogło @pokor88), więc można wstępnie zaklepać w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To lipa ja najwcześniej będę o 22 dopiero. Na telefonie się draftu nie ogarnie. Trudno. Jest gdzieś opcja aby ustawić aby nie było auto-bida jak nie będę dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pokor88 napisał:

To lipa ja najwcześniej będę o 22 dopiero. Na telefonie się draftu nie ogarnie. Trudno. Jest gdzieś opcja aby ustawić aby nie było auto-bida jak nie będę dostępny?

Spokojnie ogarniesz na telefonie. Spróbuj. 

Jakby co to może być dla mnie 22ga, ale daj znać czy będziesz mógł z telefonu, to ułatwi innym życie. 

Edytowano przez Tecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, pokor88 napisał:

To lipa ja najwcześniej będę o 22 dopiero. Na telefonie się draftu nie ogarnie. Trudno. Jest gdzieś opcja aby ustawić aby nie było auto-bida jak nie będę dostępny?

A 21:30?

@pokor88 możesz ustawić niskie pre-draft values dla tych, których nie chcesz, to wtedy autobid nie będzie Ci ich licytował. Tutaj możesz sobie to ogarnąć: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/6966/1/prerank_auction_costs

Ale potwierdzam to, co pisze Tecu - z telefonu całkiem dobrze się ogarnia draft.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×