Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

2B Liga H2H BudgetSznur 2021/22

Polecane posty

ehh jak nie cierpię dni jak dziś - będę musiał zostawić Duarte i Meltona na ławce a wystawiam jakieś pionki na F/C.

Cole'a Anthonego już puściłem po promocji chociaż dużo za nich nie wołałem. nikt nie chce kogoś z powyższej dwójki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienię Ziona - rozważę każdą propozycję. Wiem, że sytuacja z nim nie jest ciekawa, ale jeśli ktoś czuje się na tyle mocny i może zbroić się już na PO to zachęcam do składania ofert. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki @knt za klasyczny bój weteranów sznurkowych boisk :) od początku czułem, że to będzie 5-4 w którąś ze stron. ostatecznie niedziela miała być partią szachów na ograniczanie strat i pilnowanie odległości w stealach i blokach ale okazało się, że posadzenie na benchu Hardena i Monka prawie zakończyło się tragedią bo pozostali koledzy prawie nic nie kradli, za to tracili na masę. w niedzielę wygrałeś steale 14-3 a straty 12-16 😲 niemniej udało się awansować do półfinału, gdzie trochę niespodziewanie trafiam na Huncwoty. @mashi rozjechał @JacMar aż 7-2, mam nadzieję, że się trochę wyprztykał w tym tygodniu :P

niemniej największa niespodzianka to odpadnięcie mocarnej drużyny Betonowych Bananowców @barti333, m.in z Jokicem po remisie z @El-Maniaque. Bydgoszcz Bulls mieli lepszy bilans bezpośrednich starć w sezonie zasadniczym i dzięki temu oni zagrają o 1 ligę z @marcelomattsoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

półfinał na szczęście przebiegał dla mnie spokojnie i drugi tydzień z kolei mocno myślałem czy dać grać Hardenowi. ostatecznie chyba rzadkość w dzisiejszych czasach - w finale spotykają się dwie najlepsze drużyny regulara. sukces już osiągnięty - mamy w powrotem 1 ligę @marcelomattsoy :)
o trzecie miejsce premiowane awansem powalczą @mashi i @El-Maniaque - powodzenia Pany!

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki @marcelomattsoy za kolejne już w tym sezonie fajne starcie - niby graliśmy już o pietruchę, bo najważniejszy cel - czyli awans - już był osiągnięty - ale miło zawsze obudzić się rano i zobaczyć, że fuks tym razem był po mojej stronie :)

trzecie premiowane awansem miejsce, dość niespodziewanie wg mnie, dla @El-Maniaque

2bh2hb22.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×