Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO IIA Liga - 21/22

Polecane posty

Draft: 14.10.2021 godz. 21:00

Tak jak wspominałem w temacie organizacyjnym liga II w tym sezonie będzie z konieczności liczniejsza. Pełny skład poniżej:

chyzio - Chyzio's Splendid Team
bulek - Sopot Yellow-Black
mSala - SLC Dunk
Chicken - Chicken Team
bulls2006 - Krzysztof's Team
Regis - Emiel's impressive team (Ż)
marcelomattsoy - Grave Digger
Martaki - Carusiaki
jordan20 - jordan20(j.sprawka)
pdxpl - lewa strona
pszczolkowskim - I'm A Fun Guy
ernie9005 -
Gorole
madafaka8 - Roto Madafakas
pekes - Entourage
Dejdzero8 - Dejdzero AG
Tojas - Bad Boys

 

Standardowa prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jeśli planują zmianę nazwy drużyny. Dzięki temu nie będzie się trzeba bawić w zgadywanki kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 2 najlepsze ekipy, natomiast ? najsłabszych czeka spadek do III ligi (jeśli powstanie). 



Liga na Yahoo dostępna pod tym linkiemhttps://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/rotoiia

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ogarnę.

Chociaż pomysł 17 drużyn trochę średni.

 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mSala napisał:

Spoko, ogarnę.

Chociaż pomysł 17 drużyn trochę średni.

 

Dwie nowe osoby dzisiaj zgłosiły chęć udziału, więc łącznie to byłoby nawet 19. Chyba, że wolicie 2 ligi po 10 zespołów to możemy jeszcze zmienić.

EDIT: Teraz już 20, więc jeszcze tylko 4 osoby i byłyby 2 normalne ligi po 12 drużyn. Popytajcie po znajomych, może ktoś chciałby spróbować i dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na priv poszły zaproszenia do ligi - dołączajcie bez zwłoki.

Wysłałem link do ankiety draftowej (jest też w pierwszym poście) - zapraszam do wypełnienia. Nie zwlekajcie, czym szybciej uzgodnimy termin tym lepiej.

Jak już napisano w pierwszym poście, jak ktoś zarejestruje się pod inną nazwą drużyny niż w I poście niech podzieli się tą informacją (w szczególności @L.TM2, @Martaki, @Czosnek i @jordan20 przy których nie ma żadnej nazwy).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu grać ligi 20 osobowej przy drafcie wężykowym. Tak jak @KapitanPlaneta napisał trzeba zrobić dwie drugie ligi po 10 osób i już przy tylu można normalnie grać. Jak ktoś jeszcze się zgłosi, to od razu dojdzie, bo wielkość ligi na yahoo można zmienić po założeniu.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dig napisał:

Nie ma sensu grać ligi 20 osobowej przy drafcie wężykowym. Tak jak @KapitanPlaneta napisał trzeba zrobić dwie drugie ligi po 10 osób i już przy tylu można normalnie grać. Jak ktoś jeszcze się zgłosi, to od razu dojdzie, bo wielkość ligi na yahoo można zmienić po założeniu.

Tak zrobimy, po południu podzielę stawkę na pół i utworzę temat dla drugiej B.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zawieszamy zapisy do czasu rozbicia ligi na 2 części. 

Zaktualizujemy ligę i ankietę jak już będzie znany skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skład ligi po losowaniu wyszedł następujący:

chyzio - Kluski leniwe
bulek - Sopot Yellow-Black
mSala - SLC Dunk
Chicken - Chicken Team
bulls2006 - Krzysztof's Team
Regis - The Big Ticket (Ż)
marcelomattsoy - Grave Digger
Martaki
jordan20
pdxpl

@mSala myślę, że nie będziesz miał problemu z ogarnięciem tematu. Oczywiście cały czas z nadzieją wyglądamy jeszcze 2 osób aby dobić do klasycznej 12. Popytajcie wśród znajomych, może ktoś się skusi i będzie chciał dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga przebudowana. Poszły informacje na priv. 

Liga czeka, ankieta czeka.

 

@Martaki zalecam większą elastyczność jeśli chodzi o możliwość przeprowadzenia draftu - jeden wybrany termin może oznaczać, że ciężko będzie się reszcie dostosować :)

 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do ligi z poprzedniego PW jest dobry? Bo jakoś inaczej niż zwykle to wygląda i nawet nie widać aktualnego składu managerów na ten sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Ja widzę poprawnie. 8 mangerów dołączyło, są jeszcze 2 miejsca. 

W pierwszym poście jest ogólny link do ligi. Link do dołączenia został wysłany na priv w temacie "Liga IIA Roto Snake - nowe rozdanie"

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tak:

Team Manager Joined Notes
  SLC Dunk default_user_profile_pic_64sq.jpgMSala Sep 28 Created League
  jordan20(j.sprawka) default_user_profile_pic_64sq.jpgJAKUB Yesterday Joined via shared link
  Emiel's Impressive Team default_user_profile_pic_64sq.jpgEmiel Yesterday Joined via shared link
  Grave Digger default_user_profile_pic_64sq.jpgMatt Sep 28 Joined via renew
  Krzysztof's Team default_user_profile_pic_64sq.jpgKrzysztof Sep 28 Joined via renew
  Chicken Team' 27025649829_aad7c2_64sq.jpgChicken Team Today Joined via shared link
  FC Wrocław default_user_profile_pic_64sq.jpgTomasz Today Joined via shared link
  Chyzio's Splendid Team default_user_profile_pic_64sq.jpgChyzio Sep 28 Joined via invite
  Carusiaki default_user_profile_pic_64sq.jpgMarta Yesterday Joined via invite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lidze mamy komplet.

Pozostało ustalenie daty draftu. Póki co najlepsze opcje z ankiety to 07 lub 14 październik.

 

14.10 byłby chyba nawet lepszy. @chyzio, @Martaki zaznaczyliście bardzo mało terminów - 14.10 byłby ok?

@bulls2006 i @Regis wypełnijcie proszę ankietę - chyba, że dla Was każdy termin jest dobry.

 

Link:

https://doodle.com/poll/x4t89evpnvbt6nza?utm_source=poll&utm_medium=link

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEJ CZY KTOŚ Z WAS JEST CHĘTNY ZAMIENIĆ SIĘ NA RÓWNOLEGŁA LIGĘ? DRAFT 16.10 O 21. POTENCJALNIE 3 MIEJSCA NA ZAMIANĘ. 

@marcelomattsoy ?

 

Edytowano przez madafaka8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo pytanie co madafaka8, jak ktoś chętny prośba o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ma do nas dołączyć @jaggerowie1 i @TOMAZET - oni chcą grać razem z @Sawman - czyli u Was. Zatem jak jest Was dwóch i pasuje termin draftu 14.10 godz. 21 to możemy wymienić.

Jak jaggerowie1 i TOMAZET potwierdzą, że im Wasz termin draftu (16.10) pasuje to @pekes ustal z  @madafaka8  komu wysłać zapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×