Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2021/2022] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2

Polecane posty

Skład ligi na sezon 2021/22 prezentuje się następująco:

Buu - Niepełnosprawni
wilson4 - Wilsony
bulek - Biało-zieloni
evitacre - Holy Moly!
madafaka8 - Budget Madafakas (Ż)
Falki - TheFalki (Ż)
jordan20 - jordan20(j.sprawka)
mSala - SLC Dunk
Kubamessi - Zabrze Packers (Ż)
Snogo - ŁDZ Bulls (Ż)
barcelowicz - Barcelowicz warriors
mikowal83 - Warsaw Hornets
(Adrian) - ABS

 

mazi88 - Fluoksetyna (Ż)

 

Standardowa prośba żeby osoby z różnym loginem na forum i Yahoo dały znać jeśli planują zmianę nazwy drużyny. Dzięki temu nie będzie się trzeba bawić w zgadywanki kto jest, a kogo jeszcze nie ma w lidze.

Po sezonie awans uzyskają 3 najlepsze ekipy 

Liga na Yahoo dostępna pod tym linkiemhttps://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/roto2

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaraz się za to zabieram.

 

edit

Zaproszenia do ligi oraz link z ankietą poszedł na priv. Link do ankiety jest też w pierwszym poście. Dołączajcie i ankietę wypełniajcie.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniajcie ankietę - czym później będziemy ustalać termin tym będzie ciężej, bo inne ligi zarezerwują już terminy.

Na razie wszystkim, którzy się wypowiedzieli pasuje 3 lub 4 październik - później wygląda to już trochę słabiej. 

 

Jednak, żeby draftować to trzeba najpierw zebrać skład, zatem @wilson4, @madafaka8, @Falki, @barcelowicz - zapraszam do ligi - nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dolaczylem juz, ankieta wypelniona. sorki za zwłoke

Edytowano przez wilson4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko - z tego co widzę w ankiecie 2 bliskie daty są najbardziej dogodne:

  • Niedziela - 3.10
  • Poniedziałek -4.10

Dobrze by było podjąć decyzję w miarę sprawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś jaja na tym yahoo się robią w tym roku.

 

@madafaka8 zarejestrowałeś dwie drużyny jakimś dziwnym trafem. madafaka8's Expert Team i madafaka8's Nifty Team. Którą zostawić?

[edit] usunąłem Nifty Team, została Expert Team. 

 

Do ligi dołączył też kbdr1996 kbdr1996's Crazy Team. @Falki, @barcelowicz czy to drużyna któregoś z Was?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to @barcelowicz widzę, że dołączył.

@Falki skoro ma dopiero dołączyć więc nie jest kbdr1996 więc usuwam ten team.

 

@barcelowicz i @falki dajcie szybko znać czy 04.10 będzie ok na draft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez Ok 04 na draft. Mogę już nie wypełniać ankiety? 

Edytowano przez madafaka8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam draft ligi za kase w poniedzialek, wiec nie ma opcji, zebym draftowal w poniedzialek sznurowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam trochę olewcze podejście @Falki do tej ligi. Nie wiem kiedy dałby znać gdyby nie moje wiadomości na E-NBA. Oczywiście chętnie zagrałbym w liczniejszej lidze i nie mi o tym decydować ale jak nie chce mu się albo nie ma czasu ani odpisywać ani dołączać do ligi ani wypełniać ankiety to może jednak zrobić ligę 12 drużynową? No offense

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosciu jestem na urlopie w Polsce, gdzie nie bylem od roku. Nie mam olewczego podejscia, a po prostu nie mam czasu odpisywac, a zaproszenia nie widzialem. Gdzie jest link do yahoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Falki napisał:

Gosciu jestem na urlopie w Polsce, gdzie nie bylem od roku. Nie mam olewczego podejscia, a po prostu nie mam czasu odpisywac, a zaproszenia nie widzialem. Gdzie jest link do yahoo?

@Falki Proszę nie mów do mnie "gościu"...

Nie chciałem Cię urazić. Serio. Napisałem przecież "No offense" a Ty mi tu z "gościem" wyjeżdżasz.

Skoro się myliłem co do Twojego podejścia to przepraszam i wbrew temu co może Ci się wydawać cieszę się że się myliłem i że jednak zagramy w 13 drużynowej lidze.

Link z zaproszeniem wysłał Ci pewnie już jakiś czas temu @mSala 

Teraz zobaczymy jaki termin draftu będzie wszystkim pasował. Mi to nawet pasuje że będzie później bo wolę startować jak już jest bliżej startu sezonu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosciu nie mial byc pejoratywnym zwrotem. Wszedlem do ligi z innego konta, bo mam wymaksowane konto glowne od dawna. Uzupelnilem tez doodle. Natomiast mowie od razu, ze jesli poniedzialek wygra to bede musial zrezygnowac, bo mam bardzo priorytetowa lige juz z draftem jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×