Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2021/2022] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2

Polecane posty

Słuchajcie, a może ustalimy godzinę na 19:00. Zrobimy nową ankietę i zobaczymy co wyjdzie.

O 19:00 raczej się draftów nie robi to nie będzie kolidowało z innymi.

Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to coś zmieni dla innych. Ja się dostosuje. Co prawda w nadchodzącym tygodniu tyram do 18 więc będę musiał zapierdalać do domu żeby zdążyć na 19 ale dałbym jakiś radę. 

Zacznijmy od tego że najpierw to trzeba tu wogole zaglądać i czytać co się dzieje i troszkę bardziej się zaangażować np wypełniając ankietę itd. 

Bez dobrych chęci i chociaż odrobiny zaangażowania i aktywności ciężko będzie się dograć. Draftu draftem ale przy braku zaangażowania i aktywności sama gra w trakcie sezonu też może stać na średnim poziomie.

Edytowano przez Mikowal83
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mSala napisał:

Słuchajcie, a może ustalimy godzinę na 19:00. Zrobimy nową ankietę i zobaczymy co wyjdzie.

O 19:00 raczej się draftów nie robi to nie będzie kolidowało z innymi.

Co myślicie?

Dla mnie rozpoczęcie draftu przed 21:00 jest co najmniej ryzykowne w najbliższych 2 tygodniach. Co do dnia jest mi to obojętne, dostosuję się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie trzeba może trochę bardziej brutalnie wszystko rozegrać czyli narzucić termin do którego wszyscy będą musieli się dostosować (nie wiem stawać na głowie czy co ale robić wszystko żeby się pojawić danego dnia a jak nie to ustawić sobie wartości zawodników przed draftem zeby nawet jak ktoś nie zdąży to żeby całkiem z dupy wyborów automat za kogoś nie zrobił).

To może nastawiajmy się na ten 11/10 o 20:00 lub 21:00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikowal83 napisał:

Ewentualnie trzeba może trochę bardziej brutalnie wszystko rozegrać czyli narzucić termin do którego wszyscy będą musieli się dostosować (nie wiem stawać na głowie czy co ale robić wszystko żeby się pojawić danego dnia a jak nie to ustawić sobie wartości zawodników przed draftem zeby nawet jak ktoś nie zdąży to żeby całkiem z dupy wyborów automat za kogoś nie zrobił).

 To może nastawiajmy się na ten 11/10 o 20:00 lub 21:00?

 

Ja nie gram w lidze, w ktorej nie draftuje, wiec oczywiscie mozesz tak sprawe postawic, ale to ja po prostu zrezygnuje i tez nie mam zadnego z tym problemu, bo ja lig mam pod dostatkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Falki to tylko propozycja. Nie ja o tym decyduje. Szukam po prostu rozwiązania. Nie twierdzę że to będzie najlepsze.

Rozumiem że 11/10 Tobie nie pasuje?

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 osob zagłosowało i już klaruje się sytuacja że w grę wchodzi tylko 6/10 i 17/10 (kwestie godziny na razie sobie odpuscmy).

Zepnijmy wszyscy dupy i zagłosujmy i będzie wiadomo który z tych dwóch dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 hours ago, Mikowal83 said:

5 osob zagłosowało i już klaruje się sytuacja że w grę wchodzi tylko 6/10 i 17/10 (kwestie godziny na razie sobie odpuscmy).

Zepnijmy wszyscy dupy i zagłosujmy i będzie wiadomo który z tych dwóch dni

Mamy teraz 2 ankiety, i małe zamieszane jak dla mnie. Godziny przed 21 będą bardzo trudne do osiągnięcia jak mniemam. Moja rodzina aż taka wyrozumiałą nie jest, w szczególności przy 8+ draftów upchanych w 2 tygodnie.

W nowej ankiecie pasuje mi tylko 1 termin, starą zaktualizowałem o nową wiedzę. 

Ktoś to musi zebrać.. :) Z tego co widziałem to spora rzesza osób zaznaczyła 6.10 nominalnie jako nie pasujący, natomiast już o 19 im pasuje .. ale ja już nie drążę, niech liczby przemówią ;) 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Buu napisał:

Z tego co widziałem to spora rzesza osób zaznaczyła 6.10 nominalnie jako nie pasujący, natomiast już o 19 im pasuje .. ale ja już nie drążę, niech liczby przemówią ;) 

hotel paradise muszą w spokoju obejrzeć pewnie 🤣

  • Hehe 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym już z godzina nie kombinował i zostawił 21:00  i wybierał między 6/10 a 17/10 ale przede wszystkim niech wszyscy zagłosują niekoniecznie sugerując się godziną.

Rozumiem @Buu że 6/10 by ci pasował gdyby był start o 21:00? A 17/10 o 21:00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Mikowal83 said:

Ja bym już z godzina nie kombinował i zostawił 21:00  i wybierał między 6/10 a 17/10 ale przede wszystkim niech wszyscy zagłosują niekoniecznie sugerując się godziną.

Rozumiem @Buu że 6/10 by ci pasował gdyby był start o 21:00? A 17/10 o 21:00?

Tak jak początkowa ankieta przewiduje:

https://doodle.com/poll/qzmmc6n7r9hpauz4

i 6.10 i 10.10 pasuje mi bezproblemowo o 21.

Natomiast 17.10 - mam już z e-nba inny draft zaklepany i zaplanowany -> tak jak 13,14,18 ;) i pewnie jeszcze coś dojdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to z każdym kolejnym postem wiemy coraz więcej.

W zasadzie w grę wchodzi już tylko 6/10 czyli bardzo niedługo.

Jednak nie bo 6/10 nie pasuje @jordan20 

To ja już nie wiem

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mikowal83 napisał:

Jednak nie bo 6/10 nie pasuje @jordan20 

To ja już nie wiem

pasowal jak wypelnialem wczesniej ankiety,ale po tym czasie wskoczyl mi inny termin draftu.

draft mam 6.10 o godzinie 21,ale jesli WSZYSTKIM pozostalym uczestnikom bedzie pasowala ta data,to dzwigne 2 drafty, z zastrzezeniem,ze rozpocznie sie o 20 lub 22

Edytowano przez jordan20
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minutes ago, jordan20 said:

pasowal jak wypelnialem wczesniej ankiety,ale po tym czasie wskoczyl mi inny termin draftu.

draft mam 6.10 o godzinie 21,ale jesli WSZYSTKIM pozostalym uczestnikom bedzie pasowala ta data,to dzwigne 2 drafty, z zastrzezeniem,ze rozpocznie sie o 20 lub 22

Dla mnie może i o 22:30 - 23 się zacząć (jasne, że pewnie część rano będzie musiała wstać do roboty, ja też, ale innej daty ze świecą szukać), trzeba liczyć pewnie z 2h przy 13 osobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę za dużo zależności jest u każdego.

Tracę wiarę że to ogarniemy 

A dzisiaj o 19:00 nie dałoby rady?

@evitacre napisał mi na e-nba że też już nie ogarnia i wiele terminów ma już zajetych

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, jordan20 said:

@wilson4@Falki@bulek wiem ,ze macie dzis o 21 draft na kase. a dalibyscie rade o 19 draftowac tutaj jesli innym graczom by pasowalo ?

Dupa z tą 19, ja mam szpital w domu i najwcześniej o 21, z tego co widziałem @barcelowicz też pisał, że odpada o tej godzinie.

Ogólnie dupa i kamieni kupa - jak mawiał klasyk ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z roboty to postaram się to zebrać wszystko do kupy i zobaczyć kiedy jak największej ilości osób by pasowało. Niech tylko każdy wypełni ankietę nie patrząc na godzinę.Co do preferowanych godzin niech każdy napisze posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy ma jakiś termin zajęty. To marne wytłumaczenie. Wiadomo, ktoś musi zaryzykować z 2 draftami żeby większy luz miał ktoś, ale tak to bywa. Ja sam już nie wiem, kiedy mam draft a kiedy nie, tylko że u mnie to jest podchodzenie z urzędu do draftow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×