Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2021/2022] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2

Polecane posty

1 minute ago, Mikowal83 said:

Jak wrócę z roboty to postaram się to zebrać wszystko do kupy i zobaczyć kiedy jak największej ilości osób by pasowało. Niech tylko każdy wypełni ankietę nie patrząc na godzinę.Co do preferowanych godzin niech każdy napisze posta

Którą ankietę, bo są dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dawać jakiś weekend z samego rana jak reszta rodziny śpi :D 7 rano i jazda

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzucę jeszcze jedna ankietę z wszystkimi możliwymi opcjami do wyboru i spisze też to co już każdy napisał odnośnie swoich preferencji i tutaj wrzucę. Ważne tylko żeby potem szybko każdy ta ankietę wypełnił.

Zrobię to dzisiaj po robocie więc jakimś późniejszym wieczorem napisze do wszystkich

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wilson4 napisał:

to dawać jakiś weekend z samego rana jak reszta rodziny śpi :D 7 rano i jazda

Stary, o 7 rano to ja ze swoim synkiem jestem od 2 godzin na nogach 🙂
 

@Mikowal83 skoro jest takie rozpierdol dlaczego nie możemy 19go draftować ? 

Edytowano przez evitacre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

@Buu @wilson4 @bulek @evitacre @madafaka8 @Falki @jordan20 @Kubamessi @Snogo @mazi88 @barcelowicz @mSala

Przed chwilą wszyscy dostaliście wiadomość o poniższej treści:

Zapraszam wszystkich uczestn ików ligi do wypełnienia ankiety dotyczącej terminu draftu.

Wcześniejsze dwie ankiety do których linki były wysyłane można uznać za nieważne bo zrobiło się zamieszanie i jedyną wiążąca będzie TYLKO TA ANKIETA

Proszę się nie ociągać się z wypełnieniem ankiety:

https://doodle.com/poll/t59efvpwh799wmfy

Do wyboru są daty od 5/10/2021 do 18/10/2021 w czterech wersjach godzinowych (start o 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00)

Jeśli komuś odpowiada data, ale dana godzina startu tego dnia już mniej ale w razie konieczności jest w stanie się dostosować do reszty/większości to proszę skorzystać z opcji "Yes, if need be" (podwójne kliknięcie - ptaszek robi się koloru żółtego) i ewentualnie podać szczegóły potem tutaj albo na forum.

Głosujcie nawet jak pasuje wam każdy termin żeby nie było niejasności, ewentualnie można napisać posta lub PW z taką informacją.

Bardzo ważne jest to żeby zagłosował każdy z uczestników ligi i najlepiej żeby zrobił to jak najszybciej.

Każdy poza Buu dostał również zaproszenie do tej ankiety na swojego maila zarejestrowanego na Yahoo!

A tych których znam i znalazłem na forum E-NBA dostali tam też wiadomość prywatną.

Zepnijcie się trochę i poświęćcie trochę czasu żeby to zrobić od A do Z i z tym nie zwlekać żeby można było wreszcie coś ustalić.

Nie piszcie „mi to wszystko jedno pozostawiając ankietę niewypełnioną. To trwa naprawdę może z 1 minutę a dzięki temu wszystko będzie jasne „czarne na białym”

Pozwoliłem sobie też zebrać (poniżej) dotychczasowe uwagi niektórych z Was dotyczące terminów draftu, które zamieściliście w dyskusji w tym wątku 

ale jeśli jednak cos się w tej kwestii zmieniło to nie piszcie o tym tutaj tylko po prostu zaznaczcie w ankiecie to co Wam pasuje

@Falki odpada 15/10

@barcelowiczkażdy dzień pasuje ale tylko o 21:00

@Buu tylko o 21:00 odpada 13/10 14/10 17/10 18/10

@jordan20 odpada 6/10

Edytowano przez Mikowal83
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jordan20 Ty jeszcze edytuj ankiete bo już zdążyłeś ją wypełnić a ja kilka minut później dodałem jeszcze do wyboru opcje startu o godzinie 22:00

*edit widzę że juz edytowałeś :) Dzięki :)

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze.

mam draft 6.10 o 21,ale jak reszcie bedzie pasowac,to udzwigne 2 drafty jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dostaje pierwsze odpowiedzi w stylu "wszystko mi pasuje" "nie chce mi się wypełniać ankiety,dostosuje się".

No luuudzie. Naprawdę tak ciężko 1 minutę poświęcić na wypełnienie??

Bardzo Was proszę wszyscy muszą wypełnić ankietę

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wobec takiego luznego podejscia ludzi chcac, nie chcac musisz byc bardziej stanowczy i ,,wykorzystac`` swoja wladze komiszowska - zaczekaj max do dzis wieczor i jesli nikt wiecej nie zaglosuje wybierz termin z najwieksza iloscia glosow.

jak ktos nie chce poswiecic paru minut na wypelnienie ankiety,to musi sie godzic na narzucony mu z gory termin draftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jordan20 ja nie jestem komiszem 😏😛😂 to @mSala nim jest.

Poczekajmy do dzisiaj wieczór może jednak wszyscy wypełnią. Poprosiłem już tych co mi pisali że im się nie chce i się dostosują żeby też to zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - możemy wypełniać kolejne ankiety - jak widać nie doprowadzi nas to do konkretnego terminu.

@Mikowal83 jak widzę dwoi się i troi ale nie prowadzi to do ustalenia terminu, który pasuje wszystkim.

 

Proponowałem, żeby przenieść na godzinę 19:00 - wtedy wszyscy którzy mieli już drafty ustawione na 21 mogli by wybierać i tutaj. Oczywiście to też się spotkało z odmową, ponieważ nie każdy może o 19:00 bo serial, bo rodzina niewyrozumiała, bo nie. Więc ta opcja również odpadła. Pisałem wtedy, że jeśli ten pomysł się nie przyjmie - to draft będzie 11.10 o godz. 20:00. W międzyczasie zrobiliście kolejną ankietę. Proponowałem też draft 19.10 - co również nie spotkało się z entuzjazmem.

Umawiamy się tak, bo nie ma co tego przeciągać dalej. Czekamy do jutra, do końca dnia na wypełnienie ankiety utworzonej przez @Mikowal83. Jeśli ktoś jej nie wypełni, znaczy, że pasuje mu każdy termin. Z tej ankiety biorę termin z największą ilością głosów i wtedy rozpisuję draft. Jeśli będą terminy o tej samej ilości głosów, decyzję podejmę ja.

 

@Mikowal83,

@Buu, @wilson4, @bulek, @evitacre, @madafaka8, @Falki, @jordan20, @Kubamessi, @Snogo, @mazi88, @barcelowicz

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu zaznacze, ze doskonale rozumiem Twoje polozenie, bo komiszuje w kilku ligach, ale dla mnie granie w lidze, w ktorej nie draftuje nie wchodzi w ogole w gre. W takim wypadku zrezygnuje ze swojego slota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to co napisał mi Wilson na e-nba że się dostosuje do reszty to można założyć że na razie wszystkim 10 osobom pasuje jutro o 20:00 (myślę że start o 20:15 nikomu już różnicy nie zrobi).

Ale co z pozostałą trójką GMow a zwłaszcza mazi88 który w ogóle nie daje znaków życia?

Madafaka w poprzednich dwóch ankietach podał że 6/10 mu nie pasuje a barcelowicz pisał że każdy dzień ok ale o 21:00

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze ten Mazi wyjebal nam draft w niedziele, a od tego czasu mamy koniec wtorku nawet sie nie odezwal. Brzmi niezle.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym brutalny i go wywalił.jak teraz przejawia brak aktywności to pewnie w trakcie sezonu nie będzie lepiej.

Oczywiście nie mi o tym decydować ale chyba lepiej zrobić draft bez bota i grać w lidze z aktywnymi graczami.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi jutro koło 20 mogę być. Może się ciut spóźnię, ale nie będę rozpaczał jak mnie 10 minut draftu ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×