Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2021/2022] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2

Polecane posty

No to po wypełnieniu przez madafaka8 ankiety i licząc że wilson4 dostosuje się do każdego terminu (tak mi napisał ale choć go prosiłem ankiety nie wypełnił) to zagłosowało 12 z 13 osób.

Na tym etapie moim zdaniem @mazi88 jest do wyrzucenia za brak aktywności, współpracy i komunikacji i wtedy zostanie nas 12.

Według ankiety najlepsze terminy które (prawie) wszystkim pasują to:

6/10 o 20:00 (nie pasuje madafaka a barcelowicz kombinuje żeby być o tej godzinie)

11/10 o 22:00 (nie pasuje Falki a madafaka i bułek kombinują żeby być o tej godzinie)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że @Falki jeśli nie będzie mógł być na drafcie to rezygnuje to raczej data 11/10 odpada bo wtedy mielibyśmy tylko 11 osobową ligę (licząc że nieobecnego @mazi88 się wyrzuci) a na dodatek dwie osoby jeszcze musiałyby kombinować żeby pojawić się na godzinę 22:00.

W związku z tym najlepiej byłoby draft zrobić dziś (6/10) o 20:15 bo wtedy @barcelowicz by zdążył i jedynym problemem byłoby to czy @madafaka8 w ogóle będzie dzisiaj mógł...no może jest jeszcze jeden problem...czy info o starcie draftu dzisiaj zdąży dotrzeć dzisiaj do wszystkich i czy w związku z tym czy pojawią się nawet Ci co zaznaczyli że mogą...

@mSala jaka decyzja?

 

Edytowano przez Mikowal83
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to sprawa tylko drugiego draftu to jest to problem niższej rangi.

Dobra - działamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, madafaka8 napisał:

ale jeśli cała nadzieja we mnie no to trudno, poświęcę się

o ktorej masz ten draft w innej lidze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam dzis draft w innej lidze o 21,wiec pasuje mi tu draftowac o 20 lub 22 by miec chociaz godzine odstepu miedzy draftami,by sie tak nie nakladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki @madafaka8 i @jordan20 pasuje draftować dzisiaj o 22, bo o 20:15 mieli by tylko 45 minut odstępu... 

Myślę, że możemy o 22:15 i chłopaki będą mieli więcej czasu na poprzedni draft...

Z ankiety widzę, że @Falki nie pasuje 22 ... -> jak to jest ?

 

Jeśli mamy konsensus - lecimy dzisiaj o tej 22:00/22:15 ..

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może być, nie jest to dla mnie optymalne, gdyby chociaż jeden z tych raftów był roto, ale cóż sam jestem komisem, wiem jak jest trudno zgrać termin, mogę o 22 mogę też o tej 20:15 (te 15 minut nie robi mi chyba aż takiej różnicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy dziś o 20:00 lub 20:15 barcelowicz powiedział że się dostosuje i najwyżej troszkę spóźni a o 22 jak Falki nie może to już nie utrudniajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, ze 20, 20:15, nie że wyrzucamy Maziego, czuję, że to nie moja decyzja... ale zgoda z olewaczami jest słabo grać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym już nie kombinował że znajdywaniem zastępstwa żeby nie wyszło dodatkowe zamieszanie i problem z draftem.

Ale jak ci się @bulek uda to spoko.

Nie chciałbym być na miejscu Maziego że mnie ktoś wyrzuca ale też nie znalazłbym się na jego miejscu po na pewno do tego stopnia nie olalbym sprawy. Więc chociaż nie jestem fanem takich drastycznych rozwiązań to @mSala ma wszystkie argumenty do tego żeby jednak tak zrobić i uważam że tak w tej sytuacji byłoby najlepiej dla wszystkich. 

@mSala ustawiaj termin draftu na dzisiaj na 20:00 lub 20:15  i podejmuj decyzję o wyrzuceniu Maziego i dawaj znać

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moge ogarnac zastepstwo od reki. Jak chcecie oczywiscie, bo mam chlopaka co gra z nami w kilku ligach i nie dalej jak wczoraj pytal o lige. Dostepny jest codziennie po 20, wiec dzisiaj ny byl. Dajcie znac to ogarne minuta, piec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ustawiam draft na 20:15.

@mazi88 zostaje skreślony z ligi.
 

Zaraz wyśle też komunikaty do wszystkich managerów. Warunek żeby draft był zaliczony jest obecność wszystkich lub deklaracja, że absencja jest planowana ale manager przygotował się do draftu bez obecności na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×